فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه زنانه گرد

تولید انواع آینه آرایشگاه زنانه گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه زنانه گرد

 

آینه آرایشگاه زنانه گرد

آینه های آرایشگاهی تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین تسهیل کار آرایشگرها دارد به طوری که با انتخاب صحیح آینه توسط طراح دکوراسیون داخلی تا حدود زیادی به جذب متشری نیز کمک خواهد شد در این مقاله به بررسی انواع آینه آرایشگاه زنانه می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه زنانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه زنانه گرد – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه زنانه گرد – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواد گرفت .

 

آینه آرایشگاه زنانه گرد – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه زنانه گرد – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه آرایشگاه زنانه گرد – بزرگ نما 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایش که یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که تصاویر در آینه تا حدود ۱۰ برابر بزرگتر نشان داده خواهد شد بدین صورت براحتی می توانید نسبت به آرایش صورت خود اقدام نمایید .

 

آینه آرایشگاه زنانه گرد – متحرک 

با تولید آینه های آرایشگاهی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید .

 

آینه آرایشگاه زنانه گرد – پایه دار 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

 

آینه آرایشگاه زناته گرد - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه زناته گرد - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش آینه آرایشگاه زنانه گرد

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه زنانه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه زنانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه زنانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه زنانه گرد

آینه آرایشگاه زنانه گرد

آینه آرایشگاه زنانه گرد

آینه آرایشگاه زنانه گرد

آینه آرایشگاه زنانه گرد

آینه آرایشگاه زنانه گرد

آینه آرایشگاه زنانه گرد

آینه آرایشگاه زنانه گرد

آینه آرایشگاه زنانه گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه زنانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند