فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه قاب دار

تولید انواع آینه آرایشگاه قاب دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

آینه آرایشگاه قاب دار

 

آینه آرایشگاه قاب دار

آینه های آرایشگاهی امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی تاثیر بسزایی در ارتقای سطح طراحی دارد به طوری که با استفاده از آینه های مدرن می توان یک آرایشگاه کاملا حرفه ای را پیاده سازی کرد در این مقاله به طور اختصاصی به انواع آینه آرایشگاه قاب دار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه قاب دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قست نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه قاب دار – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های آرذایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه قاب دار – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه قاب دار – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه قاب دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه آرایشگاه قاب دار – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفجه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه قاب دار - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه قاب دار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشگاه قاب دار به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه قاب دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه قاب دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های آرایشگاه قاب دار در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه قاب دار

آینه آرایشگاه قاب دار

آینه آرایشگاه قاب دار

آینه آرایشگاه قاب دار

آینه آرایشگاه قاب دار

آینه آرایشگاه قاب دار

آینه آرایشگاه قاب دار

 

 

جهت کسشب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه قاب دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند