فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه متحرک

تولید انواع آینه آرایشگاه متحرک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           0912823524202188621912

 

آینه آرایشگاه متحرک

 

آینه آرایشگاه متحرک

آینه های آرایشگاهی از نظر قرار گرفتن در سالن به سه دسته ی دیواری ، پایه ثابت و پایه متحرک تقسیم می شود که هر یک از این نوع آینه ها در قسمت خاصی از ساختمان نصب خواهد شد ، در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه آرایشگاهی که با نام آینه آرایشگاه متحرک شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آراییشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه متحرک را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه متحرک – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه متحرک – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه متحرک – قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشگاهی بک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه متحرک – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه متحرک – قدی

کاربردی ترین طرح آینه های آرایشگاهی بدون تردید آینه قدی محسوب می شود که ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است ، آینه های قدی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه متحرک - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه متحرک - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشگاه متحرک از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه متحرک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه متحرک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های آرایشگاه متحرک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه متحرک

آینه آرایشگاه متحرک

آینه آرایشگاه چراغ دار

آینه آرایشگاه متحرک

آینه آرایشگاه متحرک

آینه آرایشگاه متحرک

آینه آرایشگاه متحرک

آینه آرایشگاه متحرک

آینه آرایشگاه متحرک

آینه آرایشگاه متحرک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه متحرک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند