فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه چراغ دار

تولید انواع آینه آرایشگاه چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   0912823524202188621912

 

آینه آراییشگاه چراغ دار

 

آینه آرایشگاه چراغ دار

آینه های آرایشگاهی یکی از مهم ترین ابزارهای داخل سالن زیبایی محسوب می شود که با استفاده از آن آرایشگرها براحتی نسبت به آرایش صورت افراد اقدام می کنند ، یکی از جدیدترین طرح های آینه آرایشی با نام آینه آرایشگاه شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران قعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه چراغ دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های آرایشگاهی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه آرایشگاه چراغ دار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های آرایشگاهی که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه چراغ دار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های آرایشگاهی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همنی دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه آرایشگاه چراغ دار – قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشگاهی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه چراغ دار – دو طرفه

در سالن های زیبایی با ابعاد کوچک معمولا از آینه های دو طرفه بک لایت و چراغ دار در وسط سالن استفاده می شود بدین شکل دو طرف آینه کاربرد خواهد داشت و در واقع از فضای داخلی حداکثر استفاده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه چراغ دار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های آرایشگاهی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه آرایشگاه چراغ دار – بزرگ نما 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود 10 برابر بزرگتر نمایش داده خواهد شد ، بدین شکل براحتی می توانید نسبت آرایش افراد اقدام نمایید .

 

آینه آرایشگاه چراغ دار – متحرک 

با تولید آینه های آرایشگاهی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی بابت جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن براحتی می توانید آینه را از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاه چراغ دار – 2022

در این طرح شاهد ترکیب آینه های چراغ دار و آینه بک لایت خواهید بود به همین دلیل با نام آینه 2022 شناخته شده است ، این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک طراحی دکوراسیون به کرات اجرا می شود ، آینه های 2022 در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه چراغ دار – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه مورد نظر را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروزه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه چراغ دار - اینستاگرامی

 

آینه آرایشگاه چراغ دار - واتساپ

 

 

نحوه سفارش آینه آرایشگاه چراغ دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های 0218862191209128235242091221140467 دتماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه چراغ دار

آینه آرایشگاه پایه دار

آینه آرایشگاه چراغ دار

آینه آرایشگاه چراغ دار

آینه آرایشگاه چراغ دار

آینه آرایشگاه چراغ دار

آینه آرایشگاه چراغ دار

آینه آراییشگاه چراغ دار

آینه آراییشگاه چراغ دار

آینه آراییشگاه چراغ دار

آینه آراییشگاه چراغ دار

آینه آراییشگاه چراغ دار

آینه آراییشگاه چراغ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند