فهرست این مقاله

آینه آرایشگری

تولید انواع آینه آرایشگری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                           0912823524202188621912

 

آینه آرایشگری

 

آینه آرایشگری

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نیز طراحی دکوراسیون داخلی تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری دارد ، امروزه طراحان دکوراسیون داخلی از المان های مختلفی برای تزیین فضای داخلی آرایشگاه ها استفاده می کنند که یکی از مهم ترین قسمت های آن انتخاب آینه آرایشگری است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های آرایشگری و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سالن زیبایی در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه آرایشگری از جمله آینه با نورپردازی مخفی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ می پردازیم .

برای انتخاب آینه های آرایشگری باید مواردی چون ابعاد فضای داخلی سالن ، رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ، تجهیزات کاربردی سالن و نوع طراحی آن را در نظر گرفت اما به طور کلی آینه های آرایشگری به دو دسته ی آینه های با نورپردازی مخفی و آینه های چراغ دار تقسیم می شود .

 

آینه آرایشگری – نورپردازی مخفی

برای تولید آینه های آرایشی با نورپردازی مخفی ابتدا یک آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده و لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه آرایشگری – لمسی

طرح جدیدی از آینه های آرایشی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی عمل می کند .

 

آینه آرایشگری – ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه های آرایشگری که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت نورهای مختلف LED به صورت اسلایشو پشت آینه نمایش داده خواهد شد .

 

آینه آرایشگری – چراغ دار

آینه های چراغ دار در واقع آینه های مخصوص میکاپ و آرایشگری محسوب می شود و ساختار آن به گونه ای است که حاشیه دور آینه لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های پر مصرف قرار دارد و به دو دسته ی آینه های فریم لس و با فریم های چوبی تقسیم می شود .

 

آینه آرایشگری – ونیزی 

آینه های ونیزی برای اولین با در کشور ایتالیا تولید شد و با استقبال بسیار زیاد طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت ، این نوع آینه ها با نام آینه منبت کاری شناخته شده است لازم به ذکر است فرآیند تولید آینه آرایشگری ونیزی بسیاتر زمانبر و پیچیده می باشد به همین از قیمت بالایی نیز برخوردار است .

 

آینه آرایشگری – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه آرایشگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگری – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های آرایشگری دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه آرایشگری – متحرک 

با تولید آینه های متحرک مدرن دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه آرایشگری - اینستاگرام

 

آینه آرایشگری - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه آرایشگری را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های کریستال و سوپر کلیر صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگری

آینه آرایشگری

آینه آرایشگری

آینه آرایشگری

آینه آرایشگری

آینه آرایشگری

آینه آرایشگری

آینه آرایشگری

آینه آرایشگری

آینه آرایشگری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند