فهرست این مقاله

آینه آنتیک دیواری

تولید آینه آنتیک دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                             0912823524202188621912

 

 

آینه آنتیک دیواری

 

 

آینه آنتیک دیواری

آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده یکی از جذاب ترین طرح های آینه دکوراتیو در دنیا محسوب می شود که در کشورهای مختلفی مانند مانند ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات در طراحی داخلی دکوراسیون استفاده می شود در این مقاله به بررسی انواع آینه آنتیک و وژگی های ان ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آنتیک در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بییش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آنتیک  را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آنتیک دیواری – لوزی

رایج ترین طرح آینه های آنتیک که با نام های آینه کاری لوزی و آینه چهار ضلعی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی تایل های آینه لوزی طبق الگوی خاصی روی دیوار نصب خواهد شد .

 

آینه آنتیک دیواری – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ف شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های آنتیک استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخی سفید رنگ از آینه های دودی بکار می رود .

 

آینه آنتیک دیواری – قدی 

رایج ترین طرح آینه های آنتیک بدو تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر تولید منی شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه آنتیک دیواری – سالن زیبایی

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی طراحی شده است و معمولا لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد به طور مثال می توان یک آینه در ابعاد 80 * 190 سانتی متر تولید کرد و لوگوی مجموعه قسمت بالای آینه حکاکی می شود .

 

آینه آنتیک دیواری – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های قاب استیل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آنتیک دیواری – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدنی شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار برای فضای های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان از یک نقطه به نقطه ی دیگر براحتی حمل کرد .

 

آینه آنتیک دیواری - اینستاگرام

 

 

آینه آنتیک دیواری - واتساپ

 

 

 

از طریق زیر می توان آینه آنتیک دیواری را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه آنتیک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه آنتیک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های آنتیک در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آنتیک دیواری

آینه آنتیک دیواری

آینه آنتیک دیواری

آینه آنتیک دیواری

آینه آنتیک دیواری

آینه آنتیک دیواری

آینه آنتیک دیواری

آینه آنتیک دیواری

آینه آنتیک دیواری

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آنتیک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند