تولید و اجرای انواع آینه آنتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه های آنتیک به چند دسته تقسیم بندی می شوند که پرکاربردترین نوع آن همان آینه پتینه است ، آینه آنتیک به دلیل ساختار منحصر بفرد خود خیلی زود در کشور ما جا افتاد تا جایی که طبق بررسی های انجام شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه آنتیک پر تقاضاترین نوع آینه دکوراتیو محسوب می شود از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند بخش عمده ای از فعالیت خود را در زمینه آینه های دکوراتیو به این نوع آینه اختصاص داده است .

طبق بررسی درخواست های مشتریان گرامی اکثر ساختمان های لوکس که دارای طراحی دکوراسیون داخلی مدرنی هستند آینه آنتیک را برای آینه کاری روی دیوار  انتخاب می کنند و در واقع  نمای بسیار متفاوتی را با وچود این نوع آینه ها  تجربه خواهید کرد لازم به ذکر است که انواع آینه آنتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت کاملا بومی توسط جوانان عزیز کشورمان تولید می شود و به دلیل فروش مستقیم هیچ گونه واسطه ای وجود نخواهد داشت .

قیمت آینه آنتیک به عواملی چون ابعاد آینه ، رنگ آینه و نوع پتینه کاری بستگی دارد به عنوان مثال قیمت آینه پتینه طلایی که تراکم پتینه کاری روی آینه بسیار بالاست با آینه پتینه نقره ای با تراکم پتینه کاری کم بیشتر است .

 

نحوه تولید آینه آنتیک

آینه های آنتیک نسل جدید صنعت آینه و از محصولات مدرن صنایع شیشه و آینه کولیوند است ، این نوع از آینه ها دارای ۸ رنگ گوناگون هستند و این قابلیت را دارد که تا ۱۵ رنگ هم تولید شود ، آینه آنتیک تست های مختلفی را گذرانده است یکی از تست های انجام شده بر روی این نوع آینه ها آب جوش به مدت یک ساعت است و تست بعدی استون می باشد که این نوع آینه بدون هیچ مشکلی از تست های مختلف عبور کرده است و با کیفیت و شفافیت بالا ارائه می شود .

تولید آینه آنتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند به گونه ای است که حتی طرح های پتینه کاری روی آینه هم توسط تیم فنی ایجاد می شود به عبارت دیگر هیچ گونه تقلیدی از نمونه های خارجی صورت نمی گیرد ضمنا تراکم پتینه کاری روی آینه آنتیک متفاوت است به عبارتی برخی از آینه های آنتیک دارای تراکم بسیار بالایی از پیتنه کاری هستند و برخی از آن ها تراکم کمتری داشته که بیشتر جنبه کاربردی خواهد داشت .

 

آینه آنتیک صرفا تزئینی است یا کاربردی ؟

بسیاری از مشتریان گرامی هنگام سفارش آینه دچار تردید درباره آینه آنتیک هستند ، توجه داشته باشید که آینه های پتینه کاری شده تزئینی هستند اما براحتی می توانید تصویر خود را در آینه مشاهده کنید لذا از طرفی می توان گفت این نوع آینه ها آینه تزئینی کاربردی محسوب می شوند .

 

تفاوت آینه آنتیک با آینه پتینه

طراحان دکوراسیون می توانند با استفاده از آینه آنتیک در تزئین دکوراسیون نمای مدرن و جذابی را برای بیننده ایجاد کنند بدین ترتیب که هر بیننده ای هنگام مشاهده این نوع آینه حس خاصی درونش القا می شود ، البته قابل ذکر است که  نام دیگر این نوع آینه (آینه پتینه) نام دارد و برخی افراد با این نام آشنا هستند در واقع این دو نام به یک نوع آینه اشاره دارند .

 

انواع آینه آنتیک صنایع شیشه و آینه کولیوند

 

قیمت آینه آنتیک با توجه به تراکم پتینه کاری روی آینه تعیین خواهد شد البته به معیارهای دیگری مانند تراشدار بودن آینه و ابعاد آن نیز بستگی دارد ، هر چه تراکم پتینه کاری بیشتر باشد در واقع مواد بیو شیمی مصرفی بیشتر خواهد شد ، تولید آینه آنتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت کاملا بومی توسط جوانان عزیز کشورمان انجام می شود و فروش این نوع آینه ها هم به صورت مستقیم انجام می شود لذا حذف واسطه ها موجب تعیین قیمت بسیار مناسب آینه های آنتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند خواهد شد .

انتخاب رنگ آینه آنتیک بهتر است که با توجه به رنگ های بکار رفته در طراحی دکوراسیون داخلی صورت گیرد لذا پیشنهاد می کنیم که هنگام سفارش آینه یک تصویر از فضای داخلی ساختمان برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا انتخاب مناسب تری انجام شود به عنوان مثال برای ساختمانی که رنگ مشکی به عنوان رنگ اصلی در فضای داخلی استفاده شده است آینه آنتیک طلایی گزینه مناسبی محسوب می شود .

 

آینه آنتیک تراش

در اغلب موراد استفاده از آینه های آنتیک در طرح های مختلف دور آینه ابزار تراش زده می شود که برای اینکار ابتدا آینه ها را در ابعاد مورد نظر برش داده سپس به طور جداگانه وارد دستگاه تراش خواهند شد ، برای تراش دور آینه آنتیک می توان از دستگاه را به صورت تراش ۱٫۵ سانیت متر ، ۲ سانتی متر و ۳ سانتی متر تنظیم کرد این اعداد در واقع فاصله ی لبه ی آیته تا خط تراش خواهد بود .

 

ویژگی های آینه آنتیک صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- مدرن و خاص بودن 

۲- زیبایی 

۳- طراحی ایتالیایی

۴- استفاده از ترکیبات شیمی در تولید این نوع آینه 

۵- کیفیت بالا به دلیل گذر از تست های گوناگون

 

آینه کاری آنتیک

با استفاده از آینه آنتیک می توان به روش های مختلفی آینه کاری روی دیوار را اجرا کرد مانند آینه کاری لوزی و آینه کاری مستطیلی و مربعی ، با توجه به طرح آینه های پتینه بهتر است که به صورت تایل های مربعی و مستطیلی روی دیوار نصب شوند .

 

آینه آنتیک گرد

آینه های آنتیک بیشتر به صورت تایل های مربعی و مستطیلی شکل تولید می شود اما طرحی جدید از این نوع آینه ها به صورت آینه گرد تراش خورده می باشد که معمولا بالای میزهای کنسول قرار خواهد گرفت ضمنا در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER آینه های بیضی در ابعاد مختلفی تولید می شود برای اعمال ابزار تراش ( پخ ) به آینه بیضی از دستگاه فرم زن استفاده می شود .

 

آینه آنتیک کنسول

در جدیدترین طرح های میز کنسول با استفاده از آینه های آنتیک تراش خورده روی میز کنسول آینه کاری می شود ، برای اجرای آینه کاری می توان از روش های لوزی و تایل های مربعی و مستطیلی بکار برد .

 

آینه آنتیک سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی آنتیک معمولا یک آینه با ابعاد استاندارد به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه با طول آینه اصلی و عرض ۱۰ سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود ، لازم به ذکر است هر یک از قطعات آینه آنتیک روی ورق های pvc چسبیده خواهد شد در غیر این صورت آینه با کوچکترین ضربه ای براحتی شکسته می شود .

 

آینه آنتیک رنگی

به طور کلی امروزه طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده می کنند به طور مثال برای ساختمان که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده آینه برنز بکار می رود و برای ساختمانی که رنگی مشکی به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه آنتیک طلایی ( Gold mirror ) استفاده کرد .

در صنایع شیشه و آینه کولیند آینه آنتیک در رنگ های طلایی ، برنز ، نقره ای و دودی تولید می شود که در این بین آینه دودی آنتیک جدیدترین نوع آینه های دکوراتیو پتینه کاری شده محسوب می شود .

 

آینه آنتیک نامتقارن

در روش آینه کاری نامنتقارن تعدادی آینه با اشکال هندسی مختلف کنار هم قرار می گیرند ، محاسبات دقیق ابعاد هر یک از آینه ها توسط دستگاه CNC صورت می گیرد فقط کافیست که ابعاد دیوار مورد نظر به دستگاه داده شود به عبارتی آینه آنتیک نامتقارن تشکیل شده از تعدادی تایل آینه آنتیک مربعی و مستطیلی شکل که به صورت نامنظم کنار هم قرار داده می شوند این روش به آینه کاری مدرن نیز شهرت دارد .

 

آینه آنتیک با نورپردازی مخفی

برای تولید آینه های با نورپردازی مخفی از دو روش می توان استفاده کرد در روش اول از آینه های های مربعی و گرد ساده استفاده می شود اما در روش دوم ابتدا آینه سه بعدی ساخته شده سپس دور آینه نورپردازی می شود ، برای تولید آینه آنتیک سرویس بهداشتی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس با استفاده از ورق های pvc و led های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

آینه آنتیک میز آینه ای

برای ساخت میزهای آینه ای نیز می توان از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده استفاده کرد به طوری که ابتدا با استفاده از ورق های PVC میز مورد نظر ساخته شده سپس توسط آینه های آنتیک روی میز آینه کاری خواهد شد ، به روش های مختلفی می توان آینه کاری روی میز را با استفاده از آینه آنتیک انجام داد به عنوان مثال در برخی از طرح ها تایل های مربعی شکل و در برخی دیگر از تایل های لوزی شکل استفاده می شود .

 

تراکم پتینه کاری روی آینه آنتیک

ساخت آینه های آنتیک به روش های مختلفی صورت می گیرد به طوری که در برخی از طرح ها تراکم پتینه کاری کم و در برخی دیگر تراکم پتینه کاری بسیار زیاد است ، میزان تراکم پتینه کاری در قیمت آینه تاثیرگذار نیست ضمنا رنگ پتینه کاری روی آینه نیز متفاوت است به طور مثال در برخی از طرح ها آینه انتیک با رگه های بنفش تولید شده و در طرحی دیگر رنگ رگه های پتینه کاری قهوه ای است .

 

آینه آنتیک سرویس بهداشتی

در طرح های جدید آینه های سرویس بهداشتی از ترکیب آینه های نقره ای و آنتیک به صورت سه بعدی و با نورپردازی مخفی استفاده شده است ، این نوع آینه ها در ساختمان های لوکس اجرا می شود به عبارتی آینه های دکوراتیوی که از یک آینه نقره ای و یک قاب آینه آنتیک تشکیل شده است در قسمت های مختلفی مانند سرویس بهداشتی و سالن های زیبایی کاربرد دارد .

 

آینه آنتیک طرح دار

تولید آینه های آنتیک طرح دار با استفاده از دستگاه CNC و MASTER صورت می گیرد تفاوت این دو نوع دستگاه در ابزار زدن دور آینه است زیرا دستگاه MASTER همزمان با برش دور آینه را ابزار خواهد زد اما در صورت استفاده از دستگاه CNC برای تولید آینه آنتیک طرح دار باید پس از برش آینه توسط دستگاه تراش دور آینه را ابزار زد .

 

آینه آنتیک پشت تلویزیون

برخی دیگر از طراحان دکوراسیون داخلی از روش آینه کاری پشت تلویزیون استفاده می کنند به طوری که یک قسمتی از دیوار پشت تلویزیون با آینه های پتینه کاری شده ی مطابق با رنگ دیوار تزیین خواهد شد ، با استفاده از آینه آنتیک و بکار بردن روش تایل های مربعی می توان آینه کاری پشت تلویزیون را بهترین شکل ممکن اجرا کرد طراحان دکوراسیون کشورهای اروپایی از این روش به کرات استفاده می کنند .

 

آینه آنتیک با اشکال خاص

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه های CNC و MASTER آینه های آنتیک در اشکال خاص مانند خورشید ، قلب ، ماه و … تولید می شود با کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس حاصل نمایید به طوری که ابتدا طرح مورد نظر با استفاده از نرم افراهای نقشه کشی ترسیم شده سپس دستگاه به طور اتوماتیک آینه آنتیک را برش خواهد داد .

 

آینه آنتیک با قاب

در برخی از طرح های آینه کاری با استفاده از آینه های آنتیک از قاب های استیل ، آلومینیومی و پی وی سی استفاده می شود که در این بین قاب های استیل طلایی و نقره ای تاثیر بسزایی در نمای آینه کاری دارد .

 

آینه آنتیک لوزی

متداول ترین روش آینه کاری روی دیوار که تعدادی آینه لوزی آنتیک طبق الگو کنار هم قرار داده می شود به طوری که کوچکترین فاصله ای بین آینه ها وجود نداشته باشد ، این روش از قیمت مناسبی نیز برخوردار است .

 

آینه آنتیک لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ، نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد ، آینه آنتیک لمسی در طرح های مختلف هندسی تولید می شود به طور مثال برخی از طرح ها به صورت چهارگوش تولید شده و برخی دیگر نیز به صورت گرد و بیضی در ابعاد گوناگونی تولید می شود .

 

ضخامت آینه آنتیک

آینه های آنتیک در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل تولید می شود که معمولا برای اجرای آینه کاری روی دیوار از آینه های ۴ میل و برای تولید آینه های با ابعاد بزرگ از آینه های ۶ میل استفاده می شود به طور مثال برای نصب آینه های دیواری بزرگ باید از آینه آنتیک ۶ میل استفاده کرد در غیر این صورت احتمال شکسته شدن آینه بسیار زیاد است .

 

آینه آنتیک چراغ دار

نوعی دیگری از آینه های دکوراتیو که دور آینه به فاصله ی هر ۱۰ سانتی متر سوراخ شده سپس لامپ های کم مصرف با ظاهر لامپ های قدیمی داخل سوراخ ها قرار داده می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه آرایشی و چراغ دار شناخته شده است .

 

آینه آنتیک ۶ میل

در پروژه هایی که ابعاد آینه بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده است باید از آینه های آنتیک ۶ میل استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید آینه گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر باید از آینه ۶ میل بکار برد .

 

آینه آنتیک دو طرفه

در برخی از پروژه ها از آینه های آنتیک دو طرفه استفاده می شود به طور مثال برای اجرای پارتیشن های وسط فضای داخلی از این نوع آینه ها می توان بکار برد ، برای چسباندن آینه ها از چسب مخصوص آینه استفاده می شود ضمنا آینه آنتیک دو طرفه در ساختمان هایی که آینه به صورت آویز با زنجیزهای تزیینی رنگی نصب می شود کاربرد دارد .

 

آینه آنتیک ریموت دار

طرح جدید دیگری از آینه های آنتیک که نورپردازی مخفی پشت آینه با استفاده از ریموت های با ابعاد کوچک روشن و خاموش می شود ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های پذیرایی ساختمان نصب می شود .

 

 

 

نحوه سفارش آینه آنتیک به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید در صورت تمایل آینه های آنتیک را در ۸ رنگ مختلف و در ابعاد گوناگون از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸  به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه آنتیک را به تیم طراحی و تولید ما سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه خدمات نصب آینه های آنتیک را توسط تیم با تجربه و خبره در این زمینه انجام می دهد ، و چنانچه پس از نصب آینه مورد نظر مشکلی به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند به سرعت اقدام به رفع نقایص خواهد کرد .

به منظور مشاهده همه نمونه کارهای آینه آنتیک صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید : نمونه کارها

 

صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها :  koolivandcom@ 

ایدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

در ادامه برخی از تصاویر مربوط به آینه آنتیک را مشاهده خواهید کرد :

 

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه-آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک

آینه آنتیک مدرن

آینه آنتیک دکوراتیو

آینه آنتیک گرد

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه دکوراتیو آینه رنگی آینه کاری شیشه رومیزی شیشه کریستال

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آنتیک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.chairish.com