فهرست این مقاله

آینه آویز

تولید انواع آینه آویز در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آویز

 

آینه آویز

طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های دکورایتو برای تزیین فضای داخلی ساختمان های مختلف استفاده می کنند که هر یک از آینه ها به صورت خاصی نصب می شوند ، در این مقاله یکی از جدید ترین انواع آینه های دکوراتیو که از سقف آویز خواهد شد و با نام آینه مدرن شناخته شده است را مورد بررسی قرار می دهیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف آینه های دکوراتیو از جمله آینه مدرن را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

برای نصب آینه مدرن می توان از یراق های مختلفی استفاده کرد اما متداول ترین آن ها زنجیرهای رنگی و آویزهای قلابی است که با توجه نیاز و طراحی داخلی ساختمان یکی از این دو روش اشاره شده استفاده می شود به طور مثال در سالن های زیبایی اغلب از آینه های با آویز زنجیری بکار می رود .

 

آینه آویز نورپردازی شده

محبوب ترین نوع آینه های مدرن که پشت آینه نورپردازی مخفی صورت گرفته است به طوری که ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی مخفی صورت می گیرد ، نورپردازی مخفی با توجه به سندبلاست شدن آینه از روبرو نیز قابل مشاهده می باشد .

 

آینه آویز لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت های تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد ، آینه های لمسی در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

آینه آویز ریموت دار

یکی دیگر از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش رنگ را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه آویز رنگی

یا توجه به تولید آینه های رنگی دودی ، طلایی ، شامپاینی ، نقره ای ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه ی آویز استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگی اصلی فضای داخلی در نظر گرفته شده است باید از آین برنز بکار برد .

 

آینه آویز آنتیک

متداول ترین نوع آینه های دکوراتیو که روی آینه طرح های مختلفی پتینه کاری شده است ، این نوع آینه ها با نام های آینه چرک و کثیف نیز شناخته شده و در ساختمان های با طراحی دکوراسیون مدرن اجرا می شود ، آینه آنتیک یا پتینه کایر شده در رنگ های طلایی ، نقره ای ، برنز و دودی وجود دارد .

 

آینه آویز سالن زیبایی

امروزه در سالن های زیبایی و مزون ها نیز از آینه های آویز استفاده می شود با این تفاوت که آینه ی آویز به صورت دو طرفه خواهد بود به عبارتی هر دو طرف آینه نورپردازی شده مشاهده خواهد شد ، در صورت استفاده از آینه های دو طرفه براحتی می توان از آینه برای میکاپ کردن افراد استفاده کرد و در واقع علاوه بر جنبه تزیینی از جنبه کاربردی نیز برخوردار است .

 

آینه آویز سه بعدی

طرح جدیدی از آینه های نوری آویز که از یک آینه با ابعاد استاندارد و تعدادی آینه ابزار خورده که به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده است تشکیل شده و تصاویر به به صورت سه بعدی منعکس خواهد کرد .

 

آینه آویز حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه مدرن در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه آویز حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه آویز – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های مدرن که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه مدرن صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برتررین طرح آینه های آویزی معرفی شده است .

آینه مدرن در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ، تایلند ، ژاپن و کره جنوبی – شمالی به کرات استفاده می شود این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم برخوردار می باشد .

 

آینه آویز – با قاب استیل 

در این طرح از قاب های استیل طلایی و نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی رنگ باید از قاب های طلایی بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آویز – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های مدرن یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه آویز – چراغ دار 

در این طرح از آینه های مدرن که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهاتی هم لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه آویز – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های آویز طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، پینیکیو و سوباسا روی آینه حکاکی شده است بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه آویز – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه نوعی از آینه های آویز بک لایت طراحی شده است که اغلب صورت قدی بوده و در مواردی نیز به صورت دو طرفه می باشد ، این نوع آینه ها نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد می کنند .

 

آینه آویز – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منطور استفاده بهینه از فضیا داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه مدرن دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آویز – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های مدرن که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه آویز – متحرک 

با توجه به تولید آینه های مدرن متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن آینه را از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل کرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار بردچرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آویز – قاب چوبی 

به طور کلی آینه های قاب دار چوبی به سه دسته ی ام دی اف ، پی وی سی و چوبی راش تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوب نسبت به سایر مدل ها جذاب تر به نظر می رسد .

 

آینه آویز – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه آویز - اینستاگرام

 

آینه آویز - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آویز به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

آینه آویز

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند