فهرست این مقاله

آینه با قاب استیل

تولید انواع آینه با قاب استیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه با قاب استیل

 

آینه با قاب استیل

آینه های دکوراتیو به بخش های مختلفی تقسیم می شود به طوری که هر یک از آن ها به منظور خاصی استفاده می شود ، یکی از جدیدترین آینه های دکوراتیو مدرن با نام آینه با قاب استیل شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی ها و انواع این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه با قاب استیل را تولید کرده است که برای مشاهدهی آن های می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه با قاب استیل به گونه ای است که ابتدا پروفیل استیل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط دستگاه استیل به حال مورد نظر تبدیل می شود سپس آینه با توجه به شکل قاب تولید خواهد شد و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه با قاب استیل – لمسی

طرح جدیدی از آینه های با قاب استیل که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه با قاب استیل – ریموتی

طرح دیگری از آینه های با قاب استیل که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه با قاب استیل – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های با قاب استیل که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه با قاب استیل – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های با قاب استیل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مورد نظر را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه با قاب استیل – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های با قاب استیل که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مودر علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه با قاب استیل صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه با قاب استیل – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های با قاب استیل طراحی شده است که شخصیت های برجسته سینمایی و هنری مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی شده است .

 

آینه با قاب استیل – بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتر از ابعاد مورد نظر با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC برش داده می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه با قاب استیل – گرد 

برای تولید آینه های مدرن و لاکچری با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد برد دستی و برای تولید آینه های با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

آینه با قاب استیل – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه با قاب استیل – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های با قاب استیل که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

آینه با قاب استیل – متحرک 

با تولید آینه های قاب دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های مدرن متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه با قاب استیل - اینستاگرام

 

آینه با قاب استیل - واتساپ

 

 

راه های ازتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه با قاب استیل

برای اطلاع از قیمت آینه با قاب استیل و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه با قاب استیل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه با قاب استیل در صنایع شیه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه با قاب استیل

آینه با قاب استیل

آینه با قاب استیل

آینه با قاب استیل

آینه با قاب استیل

آینه با قاب استیل

آینه با قاب استیل

آینه با قاب استیل

آینه با قاب استیل

آینه با قاب استیل

آینه با قاب استیل

آینه با قاب استیل

آینه با قاب استیل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه با قاب استیل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند