فهرست این مقاله

آینه برای روشویی

تولید آینه برای روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ 

 

آینه برای روشویی

 

آینه برای روشویی

طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین قسمت های طراحی یک ساختمان محسوب می شود به طوری که با اجرای یک طراحی مدرن می توان رضایت افراد ساکن در ساختمان را به ارمغان آورد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه سرویس بهداشتی و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سرویس بهداشتی نوری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه برای روشویی – بک لایت 

متداول ترین طرح آینه های روشویی مدرن که پشت آینه نورپردازی مخفی صورت گرفته است ، برای تولید آینه بک لایت یا نور مخفی ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی مخفی صورت می گیرد .

 

آینه برای روشویی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه برای روشویی – ریموتی 

طرح دیگری از آینه سرویس بهداشتی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه برای روشویی – حسگری 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است و به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه برای روشویی – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی جهت تولید آینه های روشویی استفاده کرد به طور مثال برای سنگ روشویی قهوه ای باید از آینه برنز بکار برد .

 

آینه برای روشویی – ونیزی 

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و خیلی زود نیز مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت ، این نوع آینه ها با نام آینه منبت کاری شده نیز شناخته شده است ، آینه برای روشویی ونیزی در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

 

آینه برای روشویی – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه برای روشویی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه سرویس بهداشتی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه سرویس بهداشتی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه برای روشویی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه برای روشویی – کودک

برای سرویس های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن و باب اسفنجی روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه برای روشویی – دخترانه 

برای سرویس های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های سینمایی و هنری مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

آینه برای روشویی – بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری نسبت به ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه برای روشویی – کودک

برای اتاق کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا ، پینیکیو و باب اسفنجی روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه برای روشویی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه برای روشویی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه سرویس بهداشتی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه برای روشویی  – متحرک

با تولید آینه سرویس بهداشتی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه های نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه برای روشویی – کریستال 

به طور کلی آینه سرویس بهداشتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه برای روشویی – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن و جدید با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

 

آینه برای روشویی - اینستاگرام

 

آینه برای روشویی - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید آینه برای روشویی مورد نظر خود را از طریق زیر به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

جهت اطاع از قیمت آینه سرویس بهداشتی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سرویس بهداشتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

آینه برای روشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند