ارائه انواع آینه برنز در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                       ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ 

 

آینه برنز

 

آینه برنز

امروزه آینه های رنگی مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون و مشتریان محترم قرار گرفته است که در این بین پر تقاضا ترین آینه رنگی که می توان به آن اشاره کرد آینه برنز نام دارد ، الیته بسیاری از مردم آینه برنز را با نام آینه دودی می شناسند اما این دو کاملا با هم تفاوت دارند.

آینه برنز از نظر متدهای رنگ شناسی بیشتر شبیه به رنگ قهوه ای می باشد اما آینه دودی کاملا به سمت رنگ مشکی سوق دارد  اما اکثر مردم آینه برنز را با نام آینه دودی می شناسند و به نوعی ذهن این افراد نسبت به کلمه آینه دودی شرطی شده که این فرضیه کاملا اشتباه است .

یک درجه روشن تر از آینه برنز ، آینه شامپاینی یا مسی است برای اینکه در انتخاب رنگ مورد نظر خود دچار اشتباه نشوید یک تصویر از آینه با رنگ دلخواه خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید و بدین شکل دچار اشتباه نخواهید شد .

 

انواع آینه برنز صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- آینه تراش

۲- آینه برنز لوزی

۳- آینه گرد

۴- آینه سرویس بهداشتی

۵- آینه برنز نا متقارن

۶- آینه کاری مستطیلی و مربعی

۷- آینه حکاکی شده

۸- آینه سرویس بهداشتی 

۹- آینه دکوراتیو با نورپردازی مخفی

۱۰ – آینه های برنز تایل

 

آینه برنز اولین آینه رنگی تولید شده

پس از آینه نقره ای یا همان آینه ساده اولین آینه رنگی که در صنعت شیشه و آینه تولید شد آینه های برنز بود که با استقبال بسیار زیادی هم از طرف طراحان دکوراسیون داخلی و مردم مواجه شد با رویکار آمدن این نوع آینه ها اکثر آینه کاری ها مانند آینه کاری لوزی و آینه کاری نامتقارن با آینه های برنزی اجرا شد .

 

تاثیرات آینه رنگی ( آینه برنز ) در روحیات افراد

امروزه دانشمندان در سراسر دنیا بر این باور هستند که رنگ ها در زندگی انسان ها تاثیر بسزایی دارند از جمله تاثیر هایی که رنگ ها در انسان ها ایجاد می کنند  می توان به آن ها اشاره کرد شکلگیری شخصیت افراد ، حس درونی آن ها ، انرژی ، روحیه کاری و نشاط و شادابی است چرا که هر رنگی در طبیعت حس خاصی را انسان ها ایجاد می کند و باعث می شود طبق حس ایجاد شده افراد عملکرد خاصی را هم از خودشان نشان دهند که این الگوی رفتاری ارتباط مستقیمی با حس ایجاد شده در اثر مشاهده رنگ خاص دارد.

 

آینه برنز لوزی

با توجه به اینکه در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های رنگی هم تولید می شود اغلب آینه کاری های روی دیوار با استفاده از آینه های رنگی اجرا می شود که در این بین آینه ی برنز بیشترین تقاضا را دارد .

 

آینه کنسول برنز

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه برنز میزهای کنسول آینه کاری شده را تولید می کند به طوری که ابتدا میز کنسول با ورق های MDF تولید شد سپس روی میز به روش های مختلفی آینه کاری خواهد شد .

 

آینه کاری روی دیوار با آینه برنز

اگر رنگ دیواری که قصد آینه کاری روی آن را دارید مایل به رنگ کرم و قهوه ای است بهترین گزینه جهت آینه کاری استفاده از آینه برنز می باشد ، آینه های برنز و مسی شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما آینه ی برنز پررنگ تر از آینه مسی به نظر می رسد از لحاظ قیمت هم تفاوت بسیار کمی بین این دو نوع آینه وجود دارد .

 

آینه برنز گرد

تولید آینه های گرد رنگی در چند سال گذشته رشد بسیار زیادی داشته و اغلب طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها جهت تزیین فضای داخلی ساختمان استفاده می کنند ، برای ساختمان هایی که دارای دیوارهای کرم و قهوه ای هستند آینه برنز انتخاب مناسبی به شمار می رود .

 

آینه برنز آنتیک

به طور کلی آینه های آنتیک در سه رنگ نقره ای ، مسی و برنز تولید می شود که در این بین آینه آنتیک برنز نسبت به سایر رنگ ها بیشتر مودر استفاده قرار می گیرد و  اغلب طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها استفاده می کنند .

 

آینه برنز با نورپردازی مخفی

تولید آینه های نورپردازی شده با استفاده از آینه های برنزی نمای بسیار زیبایی را در فضای داخلی ایجاد خواهد کرد توجه داشته باشید که با توجه به رنگ آینه بهتر است از LED های با نور آفتابی بکار برده شود .

 

آینه برنز نامتقارن

یکی دیگر از روش های آینه کاری روی دیوار که با استفاده از تعدادی آینه با اشکال مختلف هندسی طبق الگو اجرا می شود آینه کاری نامتقارن به آینه کاری مدرن نیز شهرت دارد .

 

نحوه تولید آینه های رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند  :

آینه رنگی با استفاده از روغن های خاصی به مرحله تولید می رسد که این روغن ها شامل ۳۶ رنگ برای تولید آینه های رنگی می باشند و طیف وسیعی از رنگ های اصلی را شامل می شود به این ترتیب که روغن ها را به صورت هر رنگ جداگانه در بطری های مختلف قرار می دهیم و سپس با توجه به رنگ دلخواه بطری مورد نظر را بر می داریم و بروی آینه می ریزیم .

البته باید توجه داشت که در هر بطری می توانیم غلظت خاصی را با در نظر گرفتن اینکه آیا می خواهیم آینه رنگی ما پررنگ باشد با کم رنگ تعیین کنیم علاوه بر روغن و رنگ که در بالا به آن ها اشاره شده می توانیم برای ایجاد رنگ هایی بجز رنگ های اصلی از بطری هایی که در اصطلاح به آن ها چاکرا گفته می شود استفاده کنیم ، بطری های چاکرا شامل ۱۵ طیف رنگی خاص می باشد که براحتی با استفاده از آن می توانیم رنگ دلخواه خودمان را ایجاد کنیم .

 

نحوه سفارش آینه برنز به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع آینه برنز به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش آینه برنز مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید ما تحویل دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب انواع آینه برنز در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص آینه برنز خواهد کرد در ضمن  صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به درخواست های مکرر شما مشتریان گرامی سفارشات تمامی شهرستان ها را می پذیرد .

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه آینه برنز

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز سرویس بهداشتی

 

آینه برنز

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه دکوراتیو آینه رنگی آینه مسی آینه آنتیک

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه برنز در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com