فهرست این مقاله

آینه بک لایت هوشمند

تولید انواع آینه بک لایت هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه بک لایت هوشمند

 

آینه بک لایت هوشمند

جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو مدرن که امروزه در طراحی دکوراسیون مدرن از جایگاه ویژه ای برخوردار است به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در قسمت های مختلفی از ساختمان استفاده می کنند ، آینه هوشمند دارای انواع مختلفی است که در این مقاله به بررسی آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بک لایت در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه بک لایت به گونه ای است که ابتدا یک آینه ساده با ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت در نهایت هم سیستم هوشمند روی آینه پیاده سازی می شود .

 

آینه بک لایت هوشمند – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیینه شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه بک لایت هوشمند – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های بک لایت که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه بک لایت هوشمند – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های بک لایت که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه بک لایت هوشمند – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام بهتر است که از آینه های هوشند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه بک لایت هوشمند – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های بک لایت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

آینه بک لایت هوشمند – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه بک لایت در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود .

 

آینه بک لایت هوشمند – قدی 

بدون تردید آینه های بک لایت قدی کاربردی ترین طرح آینه قدی محسوب می شود ، ابعاد آینه های قدی هوشمند معمولا با ارتفاع ۲۰۰ سانتی متر و عرض ۱۰۰ سانتی متر است ، آینه قدی هوشمند در سالن های زیبایی و مزون ها به کرات استفاده می شود .

 

آینه بک لایت هوشمند – قاب استیل

در این طرح از آینه های بک لایت یک قاب استیل طلایی یا نقره ای دور آینه قرار گرفته است به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه بک لایت هوشمند – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های بک لایت دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه بک لایت هوشمند – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های بک لایت که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی قابل مشاهده می باشد .

 

آینه بک لایت هوشمند – قاب چوبی 

به طور کلی آینه های با قاب چوبی به سه دسته ی قاب ام دی اف ، پی وی سی و چوبی راش تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوب راش بسیار جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد .

 

آینه بک لایت هوشمند – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

 

آینه بک لایت هوشمند - اینستاگرام

 

آینه بک لایت هوشمند - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه بک لایت هوشمند به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه بک لایت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بک لایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت هوشمند

آینه بک لایت هوشمند

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بک لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند