فهرست این مقاله

آینه جدید

تولید انواع آینه جدید دکوراتیو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     0912823524202188621912

 

آینه جدید

 

آینه جدید

تولید آینه های دکوراتیو به میزان قابل توجهی افزایش یافته است به طوری که برای هر قسمتی از ساختمان و هر سبک طراحی دکوراسیون داخلی یک آینه ی خاص تولید شده ، همانطور که در مقاله های دیگری نیز شرح داده شد آینه ها نقش بسیار مهمی در بهتر شدن طراحی فضای داخلی دارند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه جدید تولید شده در سراسر دنیا می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه های دکوراتیو از جمله آینه جدید نوری را تولید کرده است که برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ می پردازیم .

 

آینه جدید – آنتیک

آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده در ابتدا در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها نیز قرار گرفت ، این نوع آینه ها اغلب به صورت تایل های مربعی و مستطیلی به صورت جورچین کنار هم روی دیوار چسبیده می شوند و در رنگ های نقره ای ، طلایی و برنز وجود دارد .

 

آینه جدید – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی خاص مانند آینه طلایی ، شامپیانی ، برنز ، آبی ، دودی و بنفش می توان از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در فضای داخلی در نظر گرفته شده است باید از آینه دودی استفاده کرد .

 

آینه جدید – ونیزی

یکی از خاص ترین انواع آینه های دکوراتیو که با نام آینه منبت کاری شده نیز شناخته شده است و اغلب در سالن پذیرایی ساختمان نصب می شود ، فرآیند تولید آینه های ونیزی بسیار پیچیده و زمانبر است به همین دلیل نسبت به سایر آینه های دکوراتیو از قیمت بالایی برخوردار است .

 

آینه جدید – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده ی با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که تصاویر در داخل آینه به صورت یه صورت سه بعدی مشاهده خواهد شد .

 

آینه جدید – نوری

یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو که ابتدا یک آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس از ورق های PVC و LED های رنگی برای نورپردازی مخفی پشت آینه استفاده می شود ، این نوع آینه ها اغلب در سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه جدید – لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و با لمس مجدد همان هسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه گوشی های هوشمند به صورت حرارتی می باشد .

 

آینه جدید – ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه نوری که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و اقکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال از افکت فید ( Fade ) می توان برای تغییر نمایش نورپردازی استفاده کرد .

 

آینه جدید – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است و از قیمت بالایی برخوردار می باشد  لازم به ذکر است آینه جدید حسگری در کشوهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه جدید – صفحه نمایش دار 

طرح خاصی از آینه های جدید که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه جدید صقحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه جدید صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های جدید معرفی شده است .

 

آینه جدید – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های جدید و مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه جدید – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای ین قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه جدید – با قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های مسی و مدرن بکار می رود .

 

آینه جدید – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل طلایی و نقره ای  و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از اینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه جدید – متحرک 

با تولید آینه های جدید متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

 

از طریق زیر می توان انواع آینه جدید دکوراتیو را به صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای اطلاع از قیمت آینه جدید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سورپ کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

آینه جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند