عرضه انواع آینه دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه دودی

 

آینه دودی

شاید تا همین چند سال قبل کسی حتی تصورش هم نمی کرد که آینه ای با رنگ مشکی تولید شود اما امروزه شاهد انواع آینه های رنگی حتی آینه دودی هستیم که البته بسیار هم مورد توجه مردم قرار گرفته است در این مقاله به آینه های دودی و کاربرد ان در طراحی دکوراسیون داخلی خواهیم پرداخت .

تولید آینه های دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند و توسط هنرمندان کشور عزیزمان ایران انجام می شود نه تنها کیفیت آینه های تولیدی در کشورمان کمتر از هم نوع خارجی خود نسیت بلکه در مواردی آینه های رنگی با کیفیت تر هم هستند .

لازم به ذکر است که آینه دودی مایل به رنگ مشکی است اما برخی از مشتریان گرامی آینه برنز که مایل به رنگ قهوه ای است را با آینه های دودی اشتباه گرفته و هنگام سفارش دچار مشکل شده اند لذا هنگام سفارش دقت لازم را به عمل آورید .

برخلاف تصورات برخی از مشتریان گرامی آینه دودی به صورت کاملا واضح و شفاف تصاویر را منعکس می کند و در واقع یک آینه تزیینی کاربردی محسوب می شود البته آینه های دودی دارای درجه های مختلفی از کیفیت هستند .

 

جایگاه آینه دودی در طراحی دکوراسیون

امروزه به طور کلی آینه ها بخش قابل توجهی از طراحی دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص داده است و شما هم می توانید با نگاه کردن به تزئین خانه های در اطراف خود به طور حتم به این نتیجه خواهید رسید که آینه ها از ارکان اصلی طراحی و تزئین منازل است ، در این مقاله هدف ما بررسی یکی دیگر از انواع آینه ها یعنی آینه دودی می باشد .

 

کاربردهای آینه دودی صنایع شیشه و آینه کولیوند

انواع آینه دودی صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • آینه های دودی لوزی
  • آینه های دودی گرد
  • آینه های دودی قدی
  • آینه های دودی تراش
  • آینه های دودی دیاموند
  • آینه های دودی با نورپردازی مخفی
  • آینه های دودی سندبلاست
  • آینه های دودی چاپی
  • آینه های دودی حکاکی شده

 

ساختار و ترکیب  آینه دودی

۱- قلع

۲- نقره

۳- کناننده شیمیایی

۴- مس

۵- ترکیبات رنگ دودی

 

توجه توجه : آینه دودی را می توان به وصورت لوزی ، گرد ، تراش و جورچین روی دیوار نصب کرد و جلوه منحصر بفردی را در طراحی دکوراسیون ایجاد کرد که هر بینندهای را تحت تاثیر قرار دهد بدین ترتیب می توان با انتخاب یک آینه مناسب با طراحی دکوراسیون داخلی نمای مدرن را منزل خود  ایجاد کنید .

آینه دودی را برخی از مشتریان گرامی با نام آینه مشکی یا بعضا سیاه هم می شناسند نکته قابل تامل دیگر در رابطه با آینه های دودی کاربردی بودن این نوع آینه ها می باشد لذا برخی از مشتریان هنگام سفارش آینه های دودی دچار تردید می شوند که آبا از آینه های دودی می توان استفاده کرد یا صرفا تزئینی به شمار می رود در پاسخ باید گفت آینه های دودی کاملا کاربردی و شفاف است .

آینه کاری دودی در ساختمان هایی که دکوراسیون داخلی آن ها از رنگ سفید تشکیل شده بسیار زیبا و جذاب خواهد شد ، برای آینه کاری روی دیوار می توان از روش های مختلف مانند آینه دودی تایل یا آینه کاری طرح شکسته استفاده کرد .

در ساختمان هایی که از رنگ سفید برای روی دیوار استفاده شده و یا از کاغذ دیواری های سفید رنگ بکار رفته است استفاده از آینه دودی برای آینه کاری روی دیوار بهترین گزینه خواهد بود و جلوه ی بسیار جذابی در ساختمان ایجاد خواهد شد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه دودی در ایران این نوع آینه ها را با قیمت بسیار مناسبی به صورت جام و قواره عرضه می نماید چرا که هیچ گونه واسطه ای از زمان تولید تا عرضه به مشتری وجود ندارد .

 

آینه دودی گرد

تولید آینه های گرد رنگی به دلیل استقبال بسیار زیاد مشتریان گرامی در دو سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است ،جالب اینجاست که آینه گرد دودی در بین تمامی رنگ های آینه گرد بیشترین ثبت سفارش را به خود اختصاص داده است .

 

آینه دودی نامتقارن

در روش آینه کاری نامتقارن تعدادی آینه رنگی ( دودی ) به صورت نامنظم روی دیوار قرار می گیرند به عنوان مثال تعدادی آینه دایره ای شکل دودی در ابعاد مختلف طبق الگو کنار هم قرار داده می شوند .

 

آینه دودی با نورمخفی

برای تولید آینه های با نورمخفی دودی ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد به طوری که یک نور مخفی از جلوی آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه دودی سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه با طول آینه اصلی و عرض ۱۰ سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود و یک نمای سه بعدی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دودی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست می توان طرح های مختلفی را روی آینه های دودی ایجاد کرد ، به طور مثال در ساختمان لوکس لوگو و نام ساختمان روی آینه ها ایجاد می شود .

 

آینه دودی لمسی

جدیدترین نوع آینه های دکوراتیو که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

آینه دودی ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را تغییر داد .

 

آینه دودی حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است و به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه دودی حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طرحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه دودی حسگر حرکتی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه رنگی معرفی شده است قیمت آینه دودی حسگر حرکتی تقریبا دو برابر آینه های دودی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه دودی اکریلیک 

طرح دیگری از آینه های دودی که با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروق الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود .

 

آینه دودی

نحوه سفارش آینه دودی به صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای سفارش آینه دودی در ابعاد و طرح های گوناگون می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲   –   ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸  تماس حاصل نمائید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش آینه دودی خود را به تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند تحویل دهید .

خدمات نصب  آینه دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند در سریعترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد در ضمن به یاری خدا سفارشات آینه دودی شهرستان ها هم پذیرفته می شود و در کمرتین زمان ممکن سفارش مورد نظر ارسال خواهد شد .

جهت مشاهده همه نمونه کارهای آینه های دودی صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید : نمونه کارها

 

صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند

شایان ذکر است که نمونه کارهای آینه کاری صنایع شیشه و آینه کولیوند را می توانید در کانال تلگرامی   koolivandcom@   مشاهده نمائید .

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاده نمونه کارها : koolivandcom@

 

در ادامه برخی از تصاویر مربوط به آینه دودی را مشاهده نمائید :

 

آینه دودی

آینه دودی

آینه دودی

آینه دودی

آینه دودی

آینه دودی

آینه دودی

آینه دودی

آینه دودی

آینه دودی

آینه دودی

آینه دودی

آینه دودی

آینه دودی

آینه دودی

آینه دودی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دودی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.notjustalabel.com