تولید انواع آینه سرویس بهداشتی صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

پس از ساخت سرویس بهداشتی طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی قطعا به دنبال یک آینه ی مناسب و با طراحی شیک و مدرن خواهند بود و از دغدغه های مهم آن ها به شمار می رود چرا که آینه از ضروری ترین اقلام در سرویس بهداشتی محسوب می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های سرویس بهداشتی خواهیم پرداخت .

 

انواع آینه سرویس بهداشتی صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- آینه دکوراتیو

۲- آینه دکوراتیو با نورپردازی LED

۳- آینه جورچین 

۴- آینه تراش

۵- آینه های رنگی

۶- آینه طلایی

۷- آینه مسی

۸- آینه برنز

۹- آینه سفید 

۱۰ – آینه شامپاینی

۱۱- آینه حکاکی شده

۱۲- آینه سندبلاست

 

آینه سرویس بهداشتی با نورپردازی مخفی

به طور کلی آینه های با نورپردازی مخفی به دو دسته تقسیم بندی می شوند :

۱- آینه سرویس بهداشتی با نورپردازی مخفی به صورت دستی

در این نوع آینه ها یک کلید جهت روشن و خاموش کردن LED دور آینه در کنار آینه تعبیه شده که براختی می توان هنگام وارد شدن به سرویس روشن و هنگام خارج شدن آن را خاموش کرد .

۲- آینه سرویس بهداشتی با نورپردازی مخفی هوشمند

اما در این نوع آینه سرویس بهداشتی یک سنسور پشت آینه تعبیه شده است که به محض وارد شدن افراد به داخل سرویس بهداشتی LED دور آینه روشن شده و پس از خارج شدن LED خاموش خواهد شد بنابراین دیگر نیازی به کلید و سیم کشی نیست .

نکته دیگر در رابطه با آینه سرویس بهداشتی سندبلاست کردن دور آینه است به طوری که در برخی از آینه های سرویس بهداشتی دور آینه سندبلاست خواهد شد در این صورت آینه جذاب تر به نظر خواهد رسید که کاملا به نظر شما هنگام سفارش آینه بستگی خواهد داشت .

یکی دیگر از آینه های سرویس بهداشتی پرکاربرد که با استقبال مشتریان گرامی مواجه شده آینه سرویس بهدشتی ام دی اف با پی وی سی است ، ساختار این نوع آینه ها به شکلی است که پشت و دور آینه ام دی اف با طرح های مختلف قرار می گیرد .

 

ویژگی های آینه سرویس بهداشتی با نورپردازی مخفی

یکی از ویژگی های آینه های سرویس بهداشتی با نورپردازی اینست که با وجود نورپردازی مخفی این آینه ها دیگر نیازی به چراغ های سقفی نیست زیرا نور لازم  را در محیط سرویس بهداشتی فراهم می کند از دیگر ویژگی های آینه سرویس بهداشتی با نورپردازی اجرا شدن نور یکنواخت در محیط است که این امر حس آرامش و دلپذیری را در افراد ایجاد می کند.

دیگر ویژگی آینه های سرویس بهداشتی که البته در بعضی از آینه سرویس بهداشتی با نورپردازی استفاده می شود مجهز به سنسور بودن است به این صورت که هنگامی که درب سرویس بهداشتی باز شود LED ها در پشت آینه روشن می شود و هنگام خروج هم LED ها خاموش خواهد شد .

آخرین ویژگی آینه سرویس بهداشتی با نورپردازی مربوط به صرفه جویی در مصرف انرزی است چزا که در صورت استفاده از این نوع آینه ها دیگر نیازی به استفاده از لامپ های گوناگون در محیط سرویس بهداشتی نیست و همین امر مصرف انرژی را کاهش می دهد .

 

آینه سرویس بهداشتی تراش

ساده ترین حالت آینه های سرویس بهداشتی که یک آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس دور آین ابزار تراش ( پخ ) زده خواهد شد ، آینه تراش را می توان در اشال مختلف هندسی تولید کرد .

 

آینه سرویس بهداشتی جورچین

به طور کلی به تعدادی آینه با اشکال مختلف هندسی که طبق الگویی خاص روی دیوار قرار داده می شوند آینه جورچین گفته می شود این روش برای سرویس بهداشتی های با فضای بزرگ  مناسب است .

 

آینه سرویس بهداشتی چوبی ، پی وی سی و ام دی اف

حالت دیگری از آینه سرویس بهداشتی در واقع آینه هایی است که دور آن با قاب های چوبی ، پی وی سی و ام دی اف طراحی شده است جهت مشاهده انواع این نوع آینه می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید ، در این بین آینه سرویس بهداشتی با قاب پی وی سی و ام دی اف به دلیل قیمت مناسب تقضای بیشتری دارند اما آینه های با قاب چوبی نمای بسیار زیبایی دارند .

 

آینه سرویس بهداشتی لوکس

در طراحی های جدید صنایع شیشه و آینه کولیوند که در کشورهای اروپایی هم اجرا شده است آینه های با قاب آینه ای به عنوان آینه ی سرویس بهداشتی لوکس تولید می شود در ضمن در صورت استفاده از این نوع آینه ها یک نمای سه بعدی هم در سرویس بهداشتی ایجاد می شود .

 

آینه سرویس بهداشتی سه بعدی

جدیدترین نوع آینه های سرویس بهداشتی که ار ترکیب چند آینه تولید می شود به طوری که یک آینه با ابعاد بزرگ به عنوان آینه اصلی و چهار عدد عدد آینه با طول آینه اصلی و عرض آینه ۱۰ سانتی به صورت مورب به آینه اصلی چسبانده می شوند .

 

آینه سرویس بهداشتی چراغ دار

یکی دیگر از انواع آینه سرویس بهداشتی که با نمای متفاوت و خاصی مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است آینه چراغ دار می باشد ، برای تولید این نوع آینه ها ازلامپ های قدیمی استفاده می شود به طوری که ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس دور آینه به فاصله هر ۱۰ سانتی متر سوراخ شده و در نهایت هم لامپ های کم مصرف با ظاهر قدیمی در آن ها قرار داده می شود .

 

آینه سرویس بهداشتی ونیزی

آینه های ونیزی طرح بسیار متفاوتی نسبت به سایر آینه های دکوراتیو دارد به همین دلیل خبلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت ، تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و طاقت فرساست ، آینه سرویس بهداشتی ونیزی در طرح های مختلفی تولید می شود به نوعی طرح های منبت کاری روی آینه به روش خاصی صورت می گیرد برای مشاهده آن ها به قسمت نمونه کارها مراجعه فرمایید .

 

آینه سرویس بهداشتی آنتیک

نوع دیگری از آینه های سرویس بهداشتی که از آینه های آنتیک با تراکم پتینه کاری شده کم تشکیل شده است ، آینه های آنتیک در رنگ های طلایی ( Gold ) ، نقره ای ( Silver ) ، و برنز (  Bronz ) تولید می شود .

 

آینه سرویس بهداشتی طرح دار 

برخی از آینه های سرویس بهداشتی از اشکال هندسی مختلفی تشکیل شده اند و با نام آینه های طرح دار نیز شناخته شده هستند ، برای تولید این نوع آینه ها از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

آینه سرویس بهداشتی رنگی

صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های رنگی طلایی ، نقره ای ، مسی ، آبی ، بنفش و سبز را در ابعاد مختلفی تولید می کند البته رنگ آینه باید با توجه به رنگ های بکار رفته در ساختمان تعیین گردد ، به طور مثال برای فضایی که رنگ کرم به عنوان رنگی اصلی در نظر گرفته شده است آینه سرویس بهداشتی برنز با نورپردازی مخفی آفتابی مناسب خواهد بود .

 

آینه سرویس بهداشتی گرد

در بین آینه های طرح دار تولید شده آینه گرد محوببیت بیشتری نسبت به سایر آینه های سرویس بهداشتی دارد ، این نوع آینه ها با استفاده از گردبرهای دستی و دستگاه CNC برش داده خواهد شد علاوه بر آینه های گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های بیضی نیز در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود این نوع آینه ها برخلاف آینه های گرد دارای دو قطر است .

 

آینه سرویس بهداشتی سندبلاست

در این روش ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از دستگاه سندبلاست طرح مورد دلخواه به صورت مات روی آینه ایجاد می شود در واقع آینه سندبلاست یک آینه حکاکی شده محسوب می شود .

 

 

نحوه سفارش آینه سرویس بهداشتی به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید در صورت تمایل انواع آینه  سرویس بهداشتی را در طرح ها و رنگ های مختلف از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه سرویس بهداشتی مورد نظر خود را به تیم طراحی ما سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب آینه سرویس بهداشتی را توسط تیم باتجربه و خبره در این زمینه انجام می دهد و چنانچه پس الز نصب مشکلی به وجود آید تیم پشتیبامی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد ،  در ادامه برخی از تصاویر مربوط به این نوع آینه ها را مشاهده خواهید کرد :

 

صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه آینه سرویس بهداشتی

آدرس کانال تلگرامی صنایع شیشه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

 آینه سرویس بهداشتی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com