تولید انواع آینه سلطنتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه های دکوراتیو در طرح های بسیار متنوعی تولید می شوند که هر یک دارای سبک خاصی است اما در این بین تعدادی از آینه های تزیینی که در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود به دلیل نمای بسیار زیبا و شکیل با نام آینه سلطنتی شناخته شده می شود که در ادامه هریک از آن ها را به طور کامل شرح خواهیم داد .

قبل از اینکه به جزئیات آینه سلطنتی بپردازیم به این نکته توجه داشته باشید که در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن باید تمامی کالاهاییی که جهت تزیین فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند به نوعی با یکدیگر تطابق داشته و به عنوان مکمل دیگر کالاهای تزیینی مطرح باشد .

 

آینه سلطنتی چوبی

در کشور ما طراحی سلطنتی بیشتر با نماهای چوبی لوکس شناخته شده است از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند با تولید آینه هایی که دارای قاب های چوبی هستند توجه بسیاری از افرادی که علاقه خاصی با این نماها دارند جلب کرده ، قاب های چوبی در رنگ ها و طرح های مختلفی می شود اما اکثر آن ها از چوب گردو تشکیل شده که معمولا داری رنگ قهوه ای کم رنگ و عسلی می باشد .

 

آینه سلطنتی سه بعدی

نوع دیگری از آینه های لوکس که در سال ۱۳۹۶ توسط تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند اجرا شد ، طراحی این نوع آینه ها به گونه ای است که یک آینه که معمولا دارای طول ۱۵۰ سانتی متر و عرض ۸۰ سانتی متر است به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته می شود سپس جهار عدد آینه با طول آینه اصلی و عرض ۱۰ سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی متصل خواهند شد به طوری که تصاویر دو بعدی در آینه به صورت سه بعدی مشاهده می شوند .

آینه سلطنتی سه بعدی را می توان به عنوان آینه قدی ، آینه کنسول و آینه دیواری استفاده کرد ، این نوع آینه ها باید در ساختمان هایی که دارای نماهای مدرن و طراحی های جدید هستند بکار برود .

 

آینه سلطنتی طلایی و مسی 

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از جوانان مستعد و سختکوش کشومان موفق به تولید آینه های رنگی طلایی ، مسی ، آبی ، بنفش و سبز شده است که در این بین آینه طلایی و مسی به دلیل رنگ و نمای بسیار زیبا به عنوان آینه سلطنتی شناخته می شوند ، با استفاده از آینه های اشاره شده می توان انواع آینه کاری رو دیوار را اجرا کرد به عوان مثال آینه کاری طرح شکسته که نمای بسیار زیبا و مدرنی را در هر محیطی ایجاد می کند .

 

آینه سلطنتی ونیزی

آینه های ونیزی همانطور که در مقاله های دیگر هم شرح دادده شد برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و با استقبال بسیار زیادی از طرف مردم مواجه شد ، خوشبختانه با تولید آینه سلطنتی ونیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند شاهد استقبال مردم عزیز کشورمان هستیم زمانبر بودن و پیچیده بودن تولید آینه های ونیزی موجب قیمت بالای این نوع آینه ها نسبت به سایر آینه های سطنتی شده است .

 

آینه کنسول سلطنتی 

آینه های کنسول امروزه در بسیاری از خانه ها جهت تزیین فضای داخلی ساختمان بکار می رود ، طرح های بسیار متنوع آینه های کنسول انتخاب را برای هر فردی ساخت می کند اما طرح جدیدی که رد صنایع شیشه و آینه کولیوند اجرا شده مبنتی بر آینه کنسول آینه ای است به عبارت دیگر میز کنسول با استفاده از آینه سلطنتی آینه کاری خواهد شد و در واقع یک آینه کنسول آنه کایر شده را مشاهده خواهید کرد .

نمای شکیل و خاص آینه سلطنتی کنسول آینه ای کاری شده مورد استقبال بی نظیری از طرف مردم و طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است و بیش از ۶۰ درصد سفارش های متلق به این نوع آینه ها کنسول می باشد .

 

 

جهت سفارش آینه سلطنتی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه سلطنتی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سلطنتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تمامی آینه های تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند دارای درجه کیفیت +A می باشد در ضمن با توجه به درخواست های مکرر مشتریان گرامی سفارشات آینه سلطنتی شهرستان ها پذیرفته می شود .

 

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سلطنتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com