انواع آینه طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

آینه طرح دار

یکی از انواع آینه های دکوارتیو است که در طراحی دکوراسیون مدرن کاربرد زیادی را دارد و در سالیان اخیر با استقبال بسیار زیادی از جانب مردم و طراحان دکوراسیون داخلی مواجه شده است ، آینه طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند مدل های گوناگونی را شامل می شود و بسته به سلیقه افراد و تزئین دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرند .

به طور کلی به آینه های دکوراتیوی که هر نوع طرحی روی آن اجرا شده است آینه طرح دار گفته می شود اما طرح های این نوع آینه ها به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شوند که هر بخش با متدی خاص و متفاوت روی آینه پیاده سازی شده است و به گونه ای طرح روی آینه اجرا شده  لذا در ادامه به جزئیات آن خواهیم پرداخت .

آینه ظرح دار در واقع همان آینه های دیواری هستند که با فرآیندهای مختلفی مانند چاپ روی آینه ، پتینه کاری روی آینه و جورچین کردن آینه ها در قالب های مختلفی درآمیخته شده اند و اغلب هم از آینه های رنگی تشکیل می شوند .

 

انواع آینه طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- آینه تراش

۲- آینه رنگی

۳- آینه پتینه

۴- آینه ونیزی

۵- آینه جورچین

۶- آینه با قاب

۷- آینه لوزی

۸- آینه کریستال

۹- آینه آنتیک

۱۰- آینه برنز

۱۱ – آینه حکاکی شده

۱۲- آینه سندبلاست

 

آینه طرح دار و طراحی دکوراسیون داخلی مدرن

اینکه تا چه حد طراحان دکوراسیون داخلی از شیشه و آینه های دکوراتیو استفاده می کنند کاملا آشکار است اما به دلیل کاربرد آینه ها و وجود تنوع بسیار زیاد در آینه طرح دار اسفاده از آن ها در آینه کاری روی دیوار ، ساخت میز آینه ای ، آینه های قدی و آینه سرویس بهداشتی فراگیر شده است .

در این مقاله هدف ما به طور خاص آینه طرح دار است و می خواهیم جزئیات مربوط به این تکنیک پرکابرد را برای شما عزیزان توضیح بدهیم و در نهایت هم توانایی صنایع شیشه و آینه کولیوند را در این فرایند بازگو می کنیم ، این تکنیک و طرح چند سالی است که در کشور ما در بین مردم رواج پیدا کرده است به طوری که امروزه شاهد این موضوع هستیم که تمایل مردم برای استفاده از کاغذ دیواری کم رنگ تر شده است و به عقیده مردم و طراحان دکوراسیون آینه طرح دار روی دیوار (آینه جورچین) که یکی از انواع آینه دکوراتیو می باشد جایگزین بسیار مناسبی برای کاغذ های دیواری هستند .

 

کاربردهای آینه طرح دار صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • آینه های طرح دار جورچین روی دیوار
  • آینه های طرح دار روی کابینت
  • آینه های طرح دار روی سقف
  • آینه های طرح دار میز آینه ای
  • آینه های طرح دار میز جلو مبلی
  • آینه های طرح دار روی کمد دیواری
  • آینه های طرح دار سرویس بهداشتی
  • آینه های طرح دار رستوران ها
  • آینه های طرح دار سالن های زیبایی و مد

 

 

 

نحوه سفارش آینه طرح دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند

  شما می توانید در صورت تمایل انواع آینه طرح دار را در ابعاد مختلف از طریق تماس با شماره های  ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش آینه طرح دار مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید.

صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به درخواست های مکرر مشتریان عزیز در شهرستان ها زین پس سفارشات آینه طرح دار به تمامی نقاط کشور عزیزمان ایران را با افتخار می پذیرد و در کمترین زمان ممکن سفارشات شما عزیزان را ارسال خواهد کرد .

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب انواع آینه طرح دار را توسط تیم با تجربه و خبره در این زمینه انجام می دهد ، در ادامه برخی از تصاویر آینه طرح دار را مشاهده خواهید کرد :

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه آینه طرح دار

آیدی صفحه ایستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

 

آینه طرح دار دکوراتیو

آینه طرح دار 2

آینه طرح دار

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه رنگی آینه کاری آینه دکوراتیو شیشه رومیزی شیشه سکوریت
شیشه رنگی شیشه دوجداره شیشه رفلکس شیشه ۱۰ میل پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه کریستال آینه طلایی شیشه کریستال شیشه سندبلاست شیشه حکاکی شیشه خم

 

شما می توانید در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه طرح دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

www.kirklands.com