اجرای انواع آینه مسی(high quality) در صنایع شیشه و آینه کولیوند            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه مسی

 

آینه مسی

امروزه استفاده از آینه در طراحی دکوراسیون امری بدیهی محسوب می شود چرا که شفافیت و زیبایی آینه ها در رنگ های گوناگون و مدل های مختلف هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار می دهد و همیشه در طراحی دکوراسیون ها آینه ها جایگاه ویژه ای را در بین طراحان دکوراسیون و مخاطبان آن ها دارا هستند .

در این مقاله قصد داریم یکی از پرطرفدارترین نوع آینه ها یعنی آینه مسی  را معرفی کنیم :

آینه مسی به دلیل نمای بسیار شیک و مدرن در اکثر منازل و اماکن تجاری مورد استفاده قرار می گیرد ، جالب است که بدانید در چند وقت اخیر رقابت بسیار نزدیکی بین آینه مسی و آینه طلایی در تقاضای مشتری های گرامی بوده که در این بین به دلیل قیمت مناسب تر آینه مسی برتری نسبی را از نظر تقاضا داشته است .

به عبارتی رنگ آینه مسی برگرفته شده از فلز مس است به طبع در تاریخ کهن ایران استفاده از ظروف مسی بسیار شایع بود و کماکان به دلیل زیبایی و جذابیت شاهد استفاده از این رنگ در کالاهای مخنلفی هستیم ، آینه مسی و آینه برنز از نظر ظاهری بسیار شبیه هم هستند با این تفاوت که آینه برنز دارای رنگ قهوه ای تیره است در حالی که آینه های مسی یا شامپاینی قهوه ای کم رنگ و مایل به رنگ صورتی هستند .

 

تاثیرات آینه رنگی در روحیات افراد

امروزه دانشمندان در سراسر دنیا بر این باور هستند که رنگ ها در زندگی انسان ها تاثیر بسزایی دارند از جمله تاثیر هایی که رنگ ها در انسان ها ایجاد می کنند  می توان به آن ها اشاره کرد شکلگیری شخصیت افراد ، حس درونی آن ها ، انرژی ، روحیه کاری و نشاط و شادابی است چرا که هر رنگی در طبیعت حس خاصی را انسان ها ایجاد می کند و باعث می شود طبق حس ایجاد شده افراد عملکرد خاصی را هم از خودشان نشان دهند  که این الگوی رفتاری ارتباط مستقیمی با حس ایجاد شده در اثر مشاهده رنگ خاص دارد.

از نظر روانشناسی رنگ آینه مسی یا شامپاینی برای دیوار های کرم رنگ و همچنین سرمه ای رنگ بهترین انتخاب محسوب می شود ، ترکیب این رنگ ها طراحی دکوراسیون داخلی را به میزان قابل توجهی ارتقا خواهد بخشید و هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار خواهد داد به عنوان مثال اجرای آینه کاری نامتقارن با استفاده از آینه مسی طراحی فضای داخلی را به میزان قابل توجهی ارتقا خواهد داد .

 

انواع آینه مسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- آینه جورچین

۲- آینه لوزی

۳- آینه دکوراتیو

۴- آینه کاری روی دیوار

۵- آینه قدی

۶- آینه حکاکی شده

۷- آینه تراش

۸- آینه کریستال

۹- آینه گرد 

۱۰- آینه حکاکی شده

توجه  : بسیاری از سوال های پرسیده شده از کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند در رابطه با رنگ آینه مسی و برنز بوده لذا دقت نمایید که آینه برنز قهوه ای تبره رنگ است اما آینه های مسی قوه ای کم رنگ دقیقا به رنگ مس و مایل به رنگ صورتی می باشد .

 

کاربردهای آینه مسی صنایع شیشه و آینه کولیوند

 • آینه کاری لوزی روی دیوار
 • آینه کاری نامتقارن روی دیوار
 • آینه کاری روی میز تلویزیون
 • آینه کاری روی میز جلو مبلی
 • آینه کاری روی میز کنسول
 • آینه کاری سقف
 • آینه کاری تخت خواب
 • آینه کاری طرح شکسته ری دیوار
 • آینه کاری ستون

 

آینه مسی تراش

متداول ترین نوع آینه های دکوراتیو مسی که حاشیه دور آینه ابزار تراش زده می شود ، برای تولید این نوع آینه ها از دستگاه تراش استفاده می شود به طوری که چهر طرف آینه به طور جداگانه ابزار زده خواهد شد .

 

آینه کاری روی دیوار با آینه مسی

آینه کاری روی دیوار با استفاده از آینه تراش خورده مسی در ساختمان هایی که دارای طراحی داخلی لوکس هستند و رنگ های کرم و قهوه ای به عنوان رنگ های اصلی در طراحی دکوراسیون داخلی بکار رفته است بهترین انتخاب محسوب می شود .

 

آینه مسی لوزی

بیش از ۵۰ درصد سفارشات آینه کاری روی دیوار مربوط به آینه کاری لوزی می باشد حال اگر از آینه های مسی بجهت تولید این نوع آینه ها استفاده شود نمای آن بسیار زیباتر نیز خواهد شد .

 

آینه مسی نورپردازی شده

آینه های نورپردازی شده اغلب در سرویس بهداشتی استفاده می شود اما برخی از طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در فضای داخلی ساختمان نیز استفاده می کنند ، آینه نورپردازی شده در طرح های مختلف قبل اجراست .

 

انواع آینه کاری آینه مسی صنایع شیشه و آینه کولیوند

 • آینه کاری مسی به صورت لوری لوزی
 • آینه کاری مسی به صورت نامتقارن
 • آینه کاری مسی به صورت طرح شکسته
 • آینه کاری مسی به صورت شش ضلعی
 • آینه کاری مسی به صورت مربعی
 • آینه کاری مسی به صورت مستطیلی
 • آینه کاری مسی به صورت سه بعدی

 

 

 

 

نحوه سفارش انواع آینه مسی به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید در صورت تمایل انواع آینه مسی را در ابعاد مختلف از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  –  ۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳  به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مارجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش آینه مسی خود را به تیم طراحی و تولید ما تحویل دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه مسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع تقص خواهد کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به درخواست های مشتربان محترم  زین پس سفارشات آینه مسی را در شهرستان ها می پذیرد و در کوتاهترین زمان ممکن سفارش شما را ارسال خواهد کرد .

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت شماهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه ایستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

آینه مسی

آینه مسی

آینه مسی

آینه مسی

آینه مسی

آینه مسی

آینه مسی

آینه مسی

 

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.chairish.com