فهرست این مقاله

آینه های روشویی

تولید انواع آینه های روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                           ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه های روشویی

 

آینه های روشویی

به طور کلی آینه های سرویس بهداشتی از مهم ترین آینه های ساختمانی محسوب می شود چرا که در طول روز توسط افراد خانواده به کرات مورد استفاده قرار می گیرد در این بین آینه روشویی از آینه حمام نیز بیشتر استفاده شده از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های روشویی مدرن و جدید می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه روشویی در ایران فعالیت دارد که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های روشویی لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه های روشویی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه روشویی که با نام های آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه های روشویی – لمسی

طرح جدیدی از آینه روشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا شابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه های روشویی – ریموتی

طرح دیگری از آینه روشویی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان با استفاده از ریموت می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه های روشویی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه روشویی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه های روشویی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه های روشویی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های روشویی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه های روشویی – کودک

برای سرویش بهداشتی های کودک نوعی از آینه های بک لایت تولید شده است که شخصیت های برجسته انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه های روشویی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه روشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه های روشویی – متحرک 

با تولید آینه روشویی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه های روشویی - اینستاگرام

 

آینه های روشویی - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه های روشویی

برای اطلاع از قیمت آینه های روشویی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های روشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های روشویی

آینه های روشویی

آینه های روشویی

آینه های روشویی

آینه های روشویی

آینه های روشویی

آینه های روشویی

آینه های روشویی

آینه های روشویی

آینه های روشویی

آینه های روشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های روشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند