تولید انواع آینه ونیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ 

 

آینه ونیزی

 

آینه ونیزی

نوعی از آینه ها که قاب دور آن هم از آینه های منبت کاری شده تشکیل شده طبق الگویی خاص تولید می شود را آینه ونیزی می گویند تولید این نوع آینه ها توسط هنرمندان انجام می شود و در مقایسه با سایر آینه ها  پیچیدگی خاصی در ساخت آن وجود دارد بنابراین زمان تواید آینه های ونیزی هم به مراتب بیشتر از تولید دیگر آینه ها می باشد .

با مشاهده طراحی دکوراسیون مدرن در ساختمان های لوکس متوجه خواهید شد که آینه های ونیزی در طراحی هایی که هزینه در اولویت مهندسان طراحی دکوراسیون نیست در اولویت قرار دارد ، آینه های ونیزی در الگوهای مختلفی مانن در طرح گل و طرح های هندسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود .

 

در این مقاله قصد داریم پیرامون آینه ونیزی صحبت کنیم  :

آینه ونیزی از کشور ایتالیا وارد کشور ما شده است و با توجه به مدرن بودن و تنوع در طرح های این نوع آینه در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه ونیزی در شکل های مختلف هندسی مستطیلی ، مربعی و حتی دایره ای وجود دارد و مطمئن باشید با انتخاب آینه ونیزی برای دکوراسیون داخلی خود ، جذابیت و شیک شدن دکوراسیون داخلی خود را ارتقا می بخشید .

مراحل ساخت آینه ونیزی 

برای تولید آینه ونیزی ابتدا باید فرایند فکتینگ انجام شود به این صورت که طراحی لبه های شیشه با زوایای مشخص و دقیق انجام شود ، مرحله بعدی برش دادن آینه می باشد برای اینکه آینه با ابعاد مورد نظر مشتری تولید شود ( به طور مثال ابعاد ۱۰*۱۰ ) ، در مرحله آخر که مهم ترین مرحله در تولید آینه ونیزی نیز خواهد بود جلا دادن آینه می باشد به این صورت که آینه توسط هنرمندان و کارشناسان خبره در این زمینه طراحی و حکاکی میشود .

طرح های مختلفی بر روی آینه های ونیزی پیاده سازی می شود مانند طرح گلی یا طرح حکاکی گل های مختلف بر روی آینه که این طرح ها جذابیت خاصی را به آینه می دهند و تزئین دکوراسیون داخلی را مدرن خواهد کرد لذا استفاده از این نوع آینه ها هر روز بیشتر و چشمگیرتر خواهد شد .

ساخت آینه ونیزی به صورت صفر تا صد در صنایع شیشه و آینه کولیوند و توسط جوانان عزیز کشورمان انجام می شود به همین دلیل هم قیمت در نظر گرفته شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند بسیار کمتر از سایر مراکز فروش این نوع آینه هاست .

در ساختمان های لوکس و با طراحی های جدید بهترین انتخاب استفاده از آینه ونیزی برای تزیین فضای داخلی است ، آینه های ونیزی در طرح های مختلفی تولید می شود که با توجه به دکور ساختمان می توانید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید .

 

دلیل قیمت بالای آینه ونیزی

آینه های ونیزی به دلیل پیچیدگی های بسیار زیاد در هنگام تولید و همچنین زمانبر بودن تولید آن به طور طبع قیمت بالاتری نسبت به دگر آینه ها دارد توجه داشته باشید که طرح های آینه ونیزی به صورت آماده نیست بلکه باید با استفاده از قلم های مخصوصی تک تک قطعات آینه را حکاکی کرد و طبق الگو کنار هم قرار داد .

برخلاف تصورات بسیاری از مشتریان گرامی آینه ونیزی به صورت آماده نیست بلکه در طرح ها و سایزهای مخنلفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید خواهد شد به طوری که ابتدا آینه برش داده خواهد شد و پس از آن مراحل منبت کاری روی آینه و جورچین کردن آن ها انجام خواهد شد .

اینکه چه طرحی برای آینه ونیزی انتخاب شود در محاسبه قیمت آن بسیار تاثیرگذار خواهد بود به عنوان مثال آینه های ونیزی که دارای اشکال هندسی نامتقارن هستند قیمت بسیار بیشتری نسبت به آینه های ونیزی مستطیلی دارند .

آینه ونیزی به طور کلی دارای قیمت بیشتری نسبت به سایر آینه های دکوراتیو می باشد زیرا برای ساخت این نوع آینه ها باید مدت زمان بسیار زیادی صرف کرد به طوری که هر تکه از آینه باید به صورت جداگانه طراحی شده و به هم متصل شوند .

 

آینه ونیزی سرویس بهداشتی  

در ساختمان های لوکس اغلب از آینه های ونیزی به عنوان آینه سرویس بهداشتی استفاده می شود البته بهتر است که طرح آینه های ونیزی با توجه به طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی تعیین گردد .

 

آینه ونیزی گرد

آینه های ونیزی در طرح های مختلفی تولید می شود اما در این بین آینه گرد ونیزی دارای محبوبیت بسیار زیادی بین مردم است از همین رو اغلب آینه های ونیزی تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت گرد ساخته می شود .

 

آینه ونیزی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER آینه های ونیزی در اشکال مختلف هندسی تولید می شود به طوری که ابتدا طرح مورد نظر به دستگاه داده شده سپس دستگاه به صورت اتوماتیک آینه ها را برش خواهد داد .

 

آینه ونیزی رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی جهت تولید آینه های هوشمند استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که رنگ فسید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه ونیزی بکار برد .

 

آینه ونیزی قدی

امروزه آینه های قدی در تمام خانه ها وجود دارد که جدیدترین طرح این نوع آینه ها به صورت ونیزی تولید می شود ، طول آینه قدی ونیزی معولا ۱۸۰ سانتی متر و عرض آن ۵۰ سانتی متر در نظر گرفته خواهد شد .

 

آینه ونیزی آنتیک

با استفاده از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده نیز می توان آینه های ونیزی را تولید کرد ، آینه آنتیک به دلیل اسیدکاری و نمای متفاوت و ناهمگون به آینه های کثیف نیز شناخته شده است .

 

آینه ونیزی سالن زیبایی 

در سالن های زیبایی نیز طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مهم محسوب می شود به همین دلیل از آینه های ونیزی در چنین پروژه ای به کرات استفاده خواهد شد ، آینه های سالن زیبایی اغلب به صورت رومیزی می باشد  در اغلب سالن های زیبایی در از آینه ونیزی قدی با ابعاد ۸۰ * ۲۰۰ سانتی متر استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی نیز در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه ونیزی صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های ونیزی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

کاربردهای آینه ونیزی

  • استفاده به عنوان آینه روی کنسول
  • استفاده به عنوان آینه دیواری
  • استفاده در اتاق های هتل های لوکس و پنج ستاره
  • استفاده جهت ترئین دکوراسیون داخلی کافه ها و رستوران های لوکس
  • آینه قدی روی دیوار
  • آینه دکوراتیو اتاق های پذیرایی منازل

 

آینه ونیزی

نحوه سفارش آینه ونیزی به صنایع شیشه و آینه کولیوند :

صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه ونیزی را در طرح های مختلف و با استفاده از بهترین نوع آینه در ابعاد مختلف و مورد نیاز شما ارائه می نماید و نکته قابل توجه دیگر اینکه با توجه به درخواست های شما مشتریان محترم سفارشات شهرستان ها نیز پذیرفته می شود .

شما می توانید در صورت تمایل آینه ونیزی را در طرح های مختلف و ابعاد گوناگون از طریق تماس با شماره های   ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲   –   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲   –   ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸   به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش خود را به تیم طراحی و تولید ما بدهبد .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه ونیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

ایدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آینه ونیزی

 

آینه ونیزی

آینه ونیزی

آینه ونیزی

آینه ونیزی

آینه ونیزی

آینه ونیزی

آینه ونیزی

آینه ونیزی

آینه ونیزی

آینه ونیزی

آینه ونیزی

آینه ونیزی

آینه ونیزی

آینه ونیزی

آینه ونیزی

آینه ونیزی

 آینه ونیزی

آینه ونیزی2

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند 

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو شیشه رومیزی شیشه رنگی
شیشه دوجداره شیشه رفلکس شیشه سکوریت شیشه ۱۰ میل پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه کریستال آینه طلایی شیشه سندبلاست شیشه حکاکی شیشه کریستال شیشه خم

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ونیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.horchow.com