فهرست این مقاله

آینه پرو

تولید انواع آینه پرو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه پرو

 

آینه پرو

آینه های فروشگاهی با توجه به اینکه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است در اشکال و ابعاد مختلفی تولید می شود به طوری که هر یک از طرح ها متناسب با طراحی داخلی فروشگاه اجرا خواهد شد در این مقاله به بررسی انواع آینه فروشگاهی و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اتاق پرو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه فروشگاهی بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه پرو – کریستال

به طور کلی آینه فروشگاهی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

آینه پرو – قدی 

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه اتاق پرو محسوب می شود که در ابعاد استاندارد ۷۰ * ۱۹۰ سانتی متر و ۸۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه پرو – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه فروشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده دو لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه پرو – بک لایت 

مخبوب ترین طرح آینه فروشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور سندبلاست می شود در نهایت با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه پرو – قاب استیل 

در این طرح از آینه فروشگاهی یک قاب استیل به عنووان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه پرو – دو طرفه 

در اتاق پروهای بزرگ نوعی از آینه های دو طرفه بکار می رود که به صرت قدی بده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه پرو – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه فروشگاهی بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه پرو – قاب چوبی 

به طور کلی آینه های با قاب چوبی به سه دسته ی قاب ام دی اف ، پی وی سی و چوب راش تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوبی بسیار جذاب تر به نر می رسد .

 

آینه پرو – پایه دار 

در این طرح از آینه فروشگاهی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه پرو - اینستاگرام

 

آینه پرو - اینستاگرام

 

 

جهت سفارش آینه پرو به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه فروشگاهی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه فروشگاهی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه فروشگاهی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه پرو

آینه پرو

آینه پرو

آینه پرو

آینه پرو

آینه پرو

آینه پرو

آینه پرو

آینه پرو

آینه پرو

آینه پرو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه فروشگاهی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند