اجرای انواع آینه کاری روی دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

آینه کاری روی دیوار

شاید تا چند سال قبل برای تزئین دیوارهای خانه تنها راه حلی که به نظرمان می رسید رنگ کردن دیوارها و استفاده از کاغذ دیواری رنگی و چاپدار بود اما با رویکار آمدن انواع آینه های رنگی و طرح دار جایگزین بسیار مناسبی برای کاغذ دیواری پیدا شد تا جایی که آینه کاری روی دیوار از مهم ترین تغییرات طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود .

طرح های بسیار متنوعی از آینه ها را می توان به صورت جورچین روی دیوار نصب کرد که با توجه به دیوار مورد نظر و ابعاد آن نوعی از آینه کاری روی دیوار باید انتخاب شود به طور مثال جهت آینه کاری دیوار با عرض زیاد و ارتفاع کم بهتر است که از آینه کاری مستطیلی استفاده شود زیرا فضای داخلی اینگونه بازتر نشان داده خواهد شد .

 

آینه کاری روی دیوار و طراحی دکوراسیون داخلی

در این مقاله هدف ما به طور خاص آینه کاری روی دیوار است و می خواهیم جزئیات مربوط به این تکنیک پرکابرد را برای شما عزیزان توضیح بدهیم و در نهایت هم توانایی صنایع شیشه و آینه کولیوند را در این فرایند بازگو می کنیم ، این تکنیک و طرح چند سالی است که در کشور ما در بین مردم رواج پیدا کرده است به طوری که امروزه شاهد این موضوع هستیم که تمایل مردم برای استفاده از کاغذ دیواری کم رنگ تر شده است و به عقیده مردم و طراحان دکوراسیون آینه کاری روی دیوار (آینه جورچین) که یکی از انواع آینه دکوراتیو می باشد جایگزین بسیار مناسبی برای کاغذ های دیواری هستند.

دلایل زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد که آینه جورچین روی دیوار تا این حد مورد توجه عموم قرار گرفته است یکی از دلایل اساسی و مهم در این رابطه شفافیت شیشه و آینه است و اگر تا به حال توجه کرده باشید محیط هایی که از روش آینه کاری روی دیوار برای تزئین دکوراسیون استفاده می کنند به اصطلاح بسیار دل بازتر از محیط هایی هستند که از این طرح در دکوراسیون خود بی بهره اند.

 

مراحل انجام آینه کاری روی دیوار در صنایع شیشه و آینه کوایوند

فرایند انجام آینه کاری روی دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند بدین صورت است که ابتدا تیم طراحی صنایع شیشه و آینه کولیوند به منزل یا محیط کاری شما عزیزان جهت اندازه گیری دقیق و انتخاب طرح مورد دلخواه شما  می آید و پس از اینکه تیم طراحی ما طرح های ما را به شما پیشنهاد دادند و طرح مورد دلخواه شما از طرح های آینه کاری روی دیوار پیشنهاد شده انتخاب شد در مرحله بعدی تیم تولید و برشکاری آینه ما شروع به ساخت و تولید طرح انتخاب شده  می کنند و در مرحله آخر هم طرح آینه کاری روی دیوار انتخاب شده توسط تیم نصب و پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند در منزل یا محیط کاری شما اجرا می شود.

لازم به ذکر است تمامی این مراحل  در کمترین زمان ممکن انجام می شود و چنانچه پس از نصب و اجرای آینه جورچین کوچکترین مشکلی پیش آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند خود را موظف به تعهد کاری می داند و  در اسرع وقت اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

 

 

انواع آینه کاری روی دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • آینه کاری دیوار به صورت لوزی
  • آینه کاری دیوار به صورت نامتقارن
  • آینه کاری دیوار به صورت مربعی
  • آینه کاری روی دیوار به صورت مستطیلی
  • آینه کاری دیوار به صورت طرح شکسته
  • آینه کاری دیوار به صورت شش ضلعی

 

در بین موارد شاره شده در بالا آینه کاری روی دیوار به صورت طرح شکسته و نامتقارن با نام آینه کاری مدرن هم شناخته شده هستند از نظر قیمت هم ای دو نوع آینه نسبت به سایر روش های آینه کاری دارای قیمت بیشتری هستند .

 

آینه کاری روی دیوار پذیرایی

معمولا همه ی ما ایرانی ها بهترین طراحی و وسایل تزیینی را برای اناق پذیرایی استفاده می کنیم در همین راستا با بهره گیری از تکنیک های آینه کاری روی دیوار می توان طراحی اتاق پذیرایی را شیک و مدرن کرد .

 

آینه کاری روی دیوار اتاق خواب

پس از اتاق پذیرایی طراحی اتاق خواب هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و معمولا آینه کاری در اتاق خواب بالای تخت خواب اجرا خواهد شد که نوع آینه کاری باید با توجه به طراحی فضای داخلی اتاق تعیین گردد .

 

پرسش های شما عزیزان در رابطه با آینه کاری روی دیوار :

 

۱- قیمت آینه کاری روی دیوار چگونه محاسبه می شود ؟

تعیین قیمت آینه کاری دیوار به سه پارامتر بستگی خواهد داشت : تاثیگذارترین بخش در تعیین قیمت آینه کاری نوع آینه کاری است به طور مثال قیمت آینه کاری دیوار به صورت نامتقارن بسیار متفاوت است با آینه کاری لوزی ساده ، پارامتر بعدی متراژ آینه کاری است (دیوار مورد نظر چند متر مربع می باشد ) و آخرین پارامتر رنگ آینه خواهد بود .

 

۲- برش آینه ها در صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت نصب آینه کاری روی دیوار به چه صورتی انجام می شود ؟

برش قطعات آینه های جورچین باید با دستگاه CNC انجام شود زیرا هنگام کنار هم قرار دادن آینه ها حتی ۱ میل هم حائز اهمیت خواهد بود در غیر این صورت اگر برش آینه ها به صورت دستی انجام شود به طور حتم هنگام نصب فاصله هایی بین آینه ها آشکار خواهد شد و همچنین پس از نصب فاصله های بالا و پایین و چپ و راست بین اینه و دیوار یکسان نخواهد بود .

۳- برای سفارش آینه کاری روی دیوار چه کاری انجام دهیم ؟

با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  تماس حاصل فرمایید.

۴-  رنگ های موجود در اجرای آینه کاری روی دیوار چه رنگ هایی است؟

سفید ، برنز ، مسی ، طلایی ، بنفش ، سبز ، آبی

۵- آیا آینه کاری روی دیوار را می توان منتقل کرد ؟

صنایع شیشه و آینه کولیوند برای کسانی که مالک محسوب نمی شوند و باید در تاریخ معینی نقل مکان کنند راهکاری را در نظر گرفته است و آن هم اجرای آینه کاری روی ورق های pvc به جای آینه کاری روی دیوار است به طوری که ورق pvc روی دیوار پیچ خواهد شد و هر زمانی که قصد نقل مکان را داشتید براحتی می توان پیچ ها را بازد کرد و مجددا روی دیوار جدید نصب کرد .

 

۶- منزل من دز شهرستان است ایا برای اجرای آینه کاری روی دیوار به شهرستان هم می آیید؟

اگر متراژ کار کم باشد ما طرح مورد نظر شما را تولید می کنیم و سفارش را پست می کنیم که توسط نصاب خود شما نصب شود اما اگر متراژ کار شما بالا باشد نصب هم توسط تیم صنایع شیشه و آینه کولیوند انجام می شود .

و در پایان تیم صنایع شیشه و آینه کولیوند امیدوار است که شما را در انتخاب طرح مورد دلخواهتان کمک کرده باشد .

 

 

 

نحوه سفارش آینه کاری روی دیوار به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش آینه کاری روی دیوار در طرح های گوناگون به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸  اقدام نمایید و یا به سفارش آینه کاری روی دیوار خود را از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به تیم طراحی ما تحویل دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه کاری روی دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه آینه کاری روی دیوار

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه ایستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

آینه کاری روی دیوار

آینه کاری روی دیوار

 آینه کاری روی دیوار

 آینه کاری روی دیوار

آینه کاری روی دیوار

 

آینه کاری روی دیوار

 

آینه کاری روی دیوار

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو شیشه رومیزی شیشه رفلکس
شیشه دوجداره شیشه سکوریت شیشه ۱۰ میل شیشه رنگی پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه کریستال آینه طلایی شیشه کریستال شیشه سندبلاست شیشه حکاکی شیشه خم

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کاری روی دیوار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.debunkingmandelaeffects.com