اجرای انواع آینه کاری مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ 

 

 

آینه کاری مدرن

در طراحی دکوراسیون مدرن درصد قابل توجهی از طراحی شامل تزئین دکوراسیون با شیشه و آینه است به طوری که یا تولید آینه های رنگی تمایل طراحان دکوراسیون به استفاده ی از نمای کرتین وال بیشتر هم شده است ، آینه کاری مدرن روی دیوار به صورت های مختلفی اجرا می شود لذا نوع آینه کاری باید با توجه به ابعاد دیوار و شکل آن تعیین شود .

به طور کلی هر نوع طراحی که  با استفاده از آینه های رنگی روی دیوار انجام می شود آینه کاری مدرن نام دارد اما جدیدترین آینه کاری روی دیوار شامل آینه هایی با اشکال نامتقارن است که به صورت جویچین کنار هم قرار می گیرند .

به طور مثال برای آینه کاری مدرن روی دیواری که ارتفاع کمی دارد اما عرض دیوار پهن بهتر است که از آینه کاری مستطیلی استفاده شود چرا که با این نوع آینه کاری ارتفاع دیوار بلندتر به نظر خواهد رسید اما برای دیوارهای با ارتفاع زیاد و عرض کم باید از آینه کاری مربعی و لوری استفاده شود بدین شکل دیوار هم هم پهن تر به نظر خواهد رسید .

 

انواع آینه کاری مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- آینه کاری لوزی

۲- آینه کاری نا متقارن

۳- آینه کاری مربعی

۴- آینه کاری مستطیلی

۵- آینه کاری دکوراتیو

۶- آینه کاری طرح شکسته

لازم به ذکر است که قیمت آینه کاری مدرن به سه عامل بستگی دارد اول اینکه چه نوع آینه کاری را انتخاب کرده اید معبار مهم بعدی رنگ آینه خواهد بود و در نهایت هم متراژ پروژه خواهد بود با در نظر گرفتن این سه عامل قیمت آینه کاری را می توان به صورت دقیق تخمین زد .

 

انواع آینه های قابل استفاده در آینه کاری مدرن

 

آینه کاری مدرن طلایی در برسی های انجام شده از مشتریان گرامی محبوبترین نوع آینه کاری روی دیوار محسوب می شود و ساختمان هایی که فضای داخلی آن ها با رنگ کرم ، قهوه ای و یا مشکی تزئین شده آینه کاری طلایی مناسب ترنی گزینه می باشد .

 

آینه کاری مدرن آنتیک

اجرای آینه کاری روی دیوار با استفاده از آینه های پتینه کاری شده نمای خاص و منحصربفردی را در محیط مورد نظر ایجاد خواهد کرد ، بهترین روش جهت اجرای این نوع آینه کاری استفاده از روش آینه کاری تایل های مربعی و مستطیلی است .

جهت آینه کاری مدرن روی دیوار به طور معمول دور آینه ها را باید با دستگاه های مختلفی به اصطلاح ابزار زد که این ابزار ها باعث زیباتر شدن آینه خواهد شد در این قسمت انواع ابزارهایی که برای آینه ها استفاده می شود را خواهیم گفت  :

 

  • دستگاه دیاموند
  • دستگاه لول
  • دستگاه تراش (پخ)
  • دستگاه سندبلاست
  • دستگاه چاپ روی شیشه و آینه

 

مراحل انجام آینه کاری مدرن روی دیوار در صنایع شیشه و آینه کوایوند

فرایند انجام آینه کاری مدرن روی دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند بدین صورت است که ابتدا تیم طراحی صنایع شیشه و آینه کولیوند به منزل یا محیط کاری شما عزیزان جهت اندازه گیری دقیق و انتخاب طرح مورد دلخواه شما  می آید و پس از اینکه تیم طراحی ما طرح های ما را به شما پیشنهاد دادند و طرح مورد دلخواه شما از طرح های آینه کاری مدرن روی دیوار پیشنهاد شده انتخاب شد در مرحله بعدی تیم تولید و برشکاری آینه ما شروع به ساخت و تولید طرح انتخاب شده  می کنند و در مرحله آخر هم طرح آینه کاری روی دیوار انتخاب شده توسط تیم نصب و پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند در منزل یا محیط کاری شما اجرا می شود .

زمان انجام کار آینه کاری مدرن روی دیوار بستگی به نوع آینه کاری خواهد داشت زیرا مدت زمانی که آینه کاری لوزی برای نصب نیاز دارد به مراتب کمتر از آینه کاری طرح شکسته یا آینه کاری نامتقارن می باشد به همین دلیل برای اطلاع از مدت زمان پیاده سازی پروزه ابتدا نوع آینه کاری را با کارشناسان فروش ما در میان بگذارید .

 

نحوه سفارش آینه کاری مدرن به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش  آینه کاری مدرن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸  اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش آینه کاری مدرن مورد نظر خود را به تیم طراحی ما تحویل دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه کاری مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد ضمنا صنایع شیشه و آینه کولیوند طبق درخواست های مشتریان گرامی سفارشات شهرستان ها را نیز می پذیرد .

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه آینه کاری مدرن

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و اینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

آینه کاری مدرن

 

آینه کاری مدرن

 

 

آینه کاری مدرن

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه دکوراتیو آینه رنگی شیشه رومیزی شیشه رنگی
شیشه رفلکس شیشه سکوریت شیشه دوجداره ششیه ۱۰ میل پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه کریستال آینه طلایی شیشه کریستال شیشه سندبلاست شیشه حکاکی شیشه خم

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کاری مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com