تولید انواع آینه کریستال در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه کریستال

آینه کریستال

آینه کاری در تاریخ کهن کشور عزیزمان ایران از دوره ساسانیان رواج داشته است و از دیر باز آینه و آب در فرهنگ اصیل ما نماد روشنایی و پاکی و صداقت می باشد و به همین دلیل هم است که آینه در سفره هفت سین همه ما در عید باشکوه نوروز دیده می شود ،جالب است که بدانید که این روش در ابتدا توسط هنرمندان عزیز کشورمان ابداع شد و خوشبختانه این سنت زیبا و کهن امروزه هم در منازل اکثر ما رواج دارد.

قیمت آینه کریستال به نوع آن آینه ، ضخامت آینه و ابعاد آن بستگی دارد منظور از نوع آینه کشور سازنده ی آینه ی کریستال است به طور مثال آینه ی کریستال بلژیک و چینی حدود ۴۰ دردصد با آینه ی کریستال ایرانی تفاوت قیمت دارد .

 

دلایل تولید آینه کریستال و تزئین دکوراسیون منازل

در این مقاله هدف ما به طور خاص آینه کریستال است و می خواهیم جزئیات مربوط به این تکنیک پرکابرد را برای شما عزیزان توضیح بدهیم و در نهایت هم توانایی صنایع شیشه و آینه کولیوند را در این فرایند بازگو می کنیم ، این تکنیک و طرح چند سالی است که در کشور ما در بین مردم رواج پیدا کرده است به طوری که امروزه شاهد این موضوع هستیم که تمایل مردم برای استفاده از کاغذ دیواری کم رنگ تر شده است و به عقیده مردم و طراحان دکوراسیون آینه کاری روی دیوار (آینه جورچین) که یکی از انواع آینه دکوراتیو می باشد جایگزین بسیار مناسبی برای کاغذ های دیواری هستند ، دلایل زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد که آینه کاری روی دیوار تا این حد مورد توجه عموم قرار گرفته است یکی از دلایل اساسی و مهم در این رابطه شفافیت شیشه و آینه است و اگر تا به حال توجه کرده باشید محیط هایی که از روش آینه کاری برای تزئین دکوراسیون استفاده می کنند به اصطلاح بسیار دل بازتر از محیط هایی هستند که از این طرح در دکوراسیون خود بی بهره اند.

 

 آینه کریستال مدرن

آینه های با شفافیت بسیار بالا به دلیل وجود ذرات کریستالی موجود در آن که از کشورهای اروپایی وارد ایران می شوند ،  توچه داشته باشید که آینه های کریستال با آینه های کلیر تفاوت دارد آینه های کلیر در کارخانه های تولید شیشه کشور خودمان تولید می شود اما آینه های کریستالی وارداتی می باشد .

آینه کریستال از نظر ساختاری عناصر آهن ، روی و منگنز را ندارد و به همبن دلیل شفافیت بالایی را دارد و از نظر مخاطبان بسیار چشمگیر به نظر می رسد ، البته که آینه کریستال هزینه بالاتری نسبت به آینه های معمولی دارد و این موضوع با توجه به ویژگی آینه کریستال امری طبیعی است لذا این نوع آینه ها بیشتر در ساختمان های لوکس و مدرن استفاده می شود .

 

تفاوت آینه کریستال و آینه های فلوت

آینه های کریستال به دلیل وجود ذرات کریستالی موجود در آن شفافیت بیشتری نسبت به آینه های فلوت ساده دارند از نظر ظاهری هم لبه آینه کریستال سفید رنگ دیده می شود اما لبه آینه های فلوت سبز رنگ است تفاوت دیگر این دو نوع آینه در قیمت آن هاست به طوری که آینه های کریستال قیمت بالاتری نسبت به آینه های فلوت و کلیر دارند .

برای پروزه هایی که کیفیت و حرفه ای شدن کار در اولویت قرار دارد بهتر است که از آینه کریستال استفاده شود لذا نمای متفاوتی را در فضای داخلی ایجاد خواهد گرفت اما برای پروزه هایی که هزینه در اولویت قرار دارد گزینه ی مناسب آینه فلوت خواهد بود .

نوع دیگری از آینه های با شفافیت بالا آینه کلیر یا سوپر کلیر نام دارد که از نظر شفافیت در واقع بهتر از آینه فلوت اما با کیفیت پایین تری نسبت به آینه کریستال تولید می شود ، این نوع آینه ها در کشومان تولید می شود .

 

ترکیبات آینه کریستال صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- کلرید قلع

۲- نقره

۳- اکتیواتور

۴- مس

۵- رنگ

۶- ذرات پلیمری کریستال که معایب شیشه را از بین می برد و باعث درخشندگی شیشه می شود(عنصر اصلی آینه کریستال)

 

تشخیص آینه کریستال و مقایسه با آینه فلوت

به طور کلی آینه های کریستال شفافیت بیشتری نسبت به اینه های فلوت دارند اما سوالی که به کرات از کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند پرسیده می شود مبتنی بر چگونگی تشخیص آینه کریستا است ، در پاسخ باید گفت لبه های آینه های کریستال کاملا شفاف و سفید است اما لبه آینه های فلوت سبزرنگ می باشد در ضمن شفافیت آینه کریستال به شکلیست که براحتی می توان آن را از آینه فلوت تفکیک کرد البته توجه داشته باشید که آینه های کریستال هم دارای درجه بندی مختلفی هستند .

 

 

نحوه سفارش آینه کریستال به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید در صورت تمایل آینه کریستال را در ابعاد مختلف و به  همراه حکاکی روی آینه از طریق تماس با شماره های    ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸  به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داده و در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه کریستال مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند تحویل دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه کریستال را صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم با تجربه و خبره در این زمینه انجام می دهد و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد نکته قابل توجه دیگر اینکه ارسال به تمامی شهرستان ها انجام می شود .

جهت مشاهده نمونه کارهای آینه کریستال صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :   نمونه کارها

صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

تصاویر آینه کریستال صنایع شیشه و آینه کولیوند

 

آینه کریستال

آینه کریستال

آینه کریستال

 

آینه کریستال

آینه کریستال طلایی

 

آینه کریستال دکوراتیو

 

 

آینه کریستال

 

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کریستال در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند 

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو شیشه رومیزی شیشه رنگی
شیشه دوجداره شیشه سکوریت شیشه ۱۰ میل شیشه رفلکس پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه مسی آینه طلایی شیشه سندبلاست شیشه حکاکی شیشه کریستال شیشه خم

 

 

 

 

آینه کریستال