فهرست این مقاله

برچسب هوشمند

اجرای برچسب هوشمند (high quality) در صنایع شیشه و آینه کولیوند             09128235242 – 02188621912 

 

برچسب هوشمند

 

برچسب هوشمند

این محصول از جدیدترین محصولات در صنعت شیشه محسوب می شود و شما قادر خواهید بود به راحتی و تنها با فشردن کلید شیشه را از حات مات به شفاف و برعکس تبدیل کنید ، علاوه بر این موضوع می توانید از ویژگی های دیگری نظیر پخش فیلم روی شیشه نیز بهره مند شوید به طور کلی با استفاده از برچسب هوشمند صنعت ساختمان سازی و طراحی دکوراسیون با تحولی عظیم مواجه خواهد شد .

یکی از دلایلی که برچسب هوشمند تولید شد گران قیمت بودن شیشه هوشمند است چزا که قیمت هر متر مربع شیشه هوشمند چیزی حدود یک و نیم برابر برچسب های هوشمند می باشد بنابراین اکثر مشتریان استفاده از یرچسب های هوشمند به جای شیشه هوشمند را ترجیح می دهند .

برای اجرای برچسب هوشمند روی شیشه باید شیشه به طور کامل تمیز شده باشد در غیر این صورت برچسب روی شیشه به طور کامل چسبیده نخواهد شد و پس از مدت کوتاهی فرآیند مات شدن شیشه دچار اختلال خواهد شد ، کوچکترین لکه ای بر روی شیشه پس از چسباندن برچسب هوشمند دیده خواهد شد زیرا با دقت کافی چند بار به صورت مکرر روی شیشه را با دستمال های نرم و لطیف پاک کنید در ضمن هیچ اثری از رطوبت هم روی شیشه نباید وجود داشته باشد .

برچسب هوشمند مات شونده در کشورهای مختلفی تولید می شود که با کیفیت ترین آن ها برچسب های هوشمند آلمانی و زاپنی است توجه داشته باشید که برجسب های چینی پس از مدتی دچار نغییر و افت کیفیت خواهد شد .

لازم به ذکر است که به دلیل تولید طلق های هوشمند مات شونده با قیمت بسیار مناسب دیگر نیازی به استفاده از برچسب هوشمند جهت مات کردن طلق های شیشه ای و پلکسی گلاس ها نیست .

 

کاربرد های برچسب هوشمند صنایع شیشه کولیوند

1- شرکت ها و اداره های دولتی و خصوصی

2- فروشگاه های بزرگ و مدرن

3- کلینیک های پزشکی

4- پرو های فروشگاه های پوشاک

5- ویلا ها و آپارتمان های مدرن

6- سالن های آرایشی و زیبایی

7- رستوران ها و فروشگا های اغذیه

8- سالن های ورزشی و ...

 

برچسب های هوشمند در کشورهای آلمان ، ژاپن و چین تولید می شود که از نظر کیفیت برچسب آلمانی و ژاپنی کیفیت مطلوبی را داراست و به طبع قیمت بالاتری هم نسبت به برچسب های چینی دارند لذا در هنگام خرید از کشور سازنده برچسب اطلاع پیدا کنید .

 

برچسب هوشمند طرح دار

در طرح های جدید برچسب های هوشمند که در کشور آلمان تولید می شود طرح های مختلف ابتدا توسط دستگاه چاپ روی برچسب اعمال شده سپس فرآیند هوشمند کردن برچسب انجام خواهد شد ، امروزه در شرکت های معتبر جهانی لوگوی مجموعه روی برچسب هوشمند قرار دارد و به نوعی تبلیغات حرفه ای نیز صورت می گیرد .

 

برچسب هوشمند کابین دوش شیشه ای

با استفاده از برچسب های هوشند در اجرای کابین دوش شیشه ای هر زمانی که تمایل داشتید فضای داخلی کابین دوش را مخفی کرده و حریم شخصی خود را حفظ کنید و در مواقع لزوم شیشه ها را مجددا به حالت شفاف تبدیل کرد .

 

برچسب هوشمند پارتیشن شیشه ای

برای اجرای پارتیشن های شیشه ای نیز می توان از برچسب های هوشمند استفاده کرد ، به طور مثال در بانک ها معمولا قسمتی که برای مدیر بانک در نظر گرفته شده است باید دارای شیشه های مات باشد .

 

برچسب هوشمند درب شیشه ای

یکی دیگر از قسمت های ساختمان مربوط به درب های شیشه ای است که می توان برچسب های هوشمند را روی آن نصب کرد ، درب شیشه ای در سه حالت کشویی ، لولایی و اتوماتیک نصب می شود .

 

ویژگی های برچسب هوشمند صنایع شیشه کولیوند

1- جلوگیری از اشعه UV به محیط

2- حفظ حریم خصوصی افراد

3- مستحکم کردن شیشه

4- پخش تصاویر

5- بهبود مصرف انرژی

6- ایجاد فضای مدرن و لذتبخش

نحوه سفارش برچسب هوشمند به صنایع شیشه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش برچسب هوشمند به صنایع شیشه کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه کولیوند سفارش برچسب هوشمند مورد نظز خود را به تیم طراحی ما تحویل دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب برچسب هوشمند صنایع شیشه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد در ضمن صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارشات شهرستان ها را نیز می پذیرد .

جهت مشاهده همه نمونه کارهای صنایع شیشه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :         نمونه کارها :arrow: 

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

برچسب هوشمند

باکس شیشه ای

برچسب هوشمند

برچسب هوشمند

برچسب هوشمند

برچسب هوشمند

برچسب هوشمند

برچسب هوشمند

برچسب هوشمند مات شونده

برچسب هوشمند

برچسب هوشمند مات کننده

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون برچسب هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.aliexpress.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند