ارائه انواع توری پنجره دوجداره در صنایع درب و پنجره کولیوند                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ 

 

توری پنجره دوجداره 

 

توری پنجره

در این مقاله قصد داریم به یکی دیگر از محصولات صنعت درب و پنجره یعنی توری پنجره دوجداره بپردازیم ، صنعت پنجره سازی دوجداره از زمانی که در کشور ما شروع به کار کرد توری این پنجره ها هم در کارگاه های پنجره سازی دوجداره تولید شد .

در طول روز برای نور دهی و جریان هوا در محیط و یا تهویه مطبوع بهترین روش باز گذاشتن درب و پنجره upvc و پنجره دوجداره آلومینیومی است ، اما این کار باعث ورود حشرات و حیوانات آزار دهنده مثل پشه ها و مارمولک می شود که بهترین کار برای جلوگیری از ورود حشرات و داشتن هوای مطبوع در خانه و محیط کار استفاده از توری پنجره دوجداره می باشد.

توری های پنجره  دوجداره معمولا در قاب های آلومینیومی ، upvc ، چوبی و فلزی است که با توجه به نوع پنجره دوجداره استفاده شده در محیط ، توری پنجره دوجداره هم بهتر از همان جنس استفاده شود .

 

انواع توری پنجره دوجداره

 ۱- کشویی (اختصاصی)
۲- ثابت
۳- پلیسه ( آکاردئونی )
۴- جمع شونده

 

نام دیگر توری های پنجره پلیسه ای توری آکاردئونیست که دلیل این نامگذاری هم نحوه ی باز و بسته شدن این نوع توری ها می باشد ، هنگام بسته شدن توری فقط قاب آلومینیومی دور آن قابل مشاهده خواهد بود در ضمن در صورت پاره شدت توری پنجره دوجداره یا خراب شدن آن در دراز مدت براحتی می توانید توری را تعویض و در صورت امکان آن را تعمیر کرد زیرا در برخی از موارد نخ های توری شل شده و نیاز به ریگلاژ خواهد داشت .

لازم به ذکر است جنس توری های استفاده شده در توری های پلیسه متفاوت است و شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که پس از مدت کوتاهی توری به هم ریخته خواهد شد و خوب باز و بسته نمی شود و در مواقعی هم نخ های توری براحتی پاره شده دلیل این اتفاق ها استفاده از توری درجه ۲ می باشد اما اگر هنگام ساخت توری پنجره از توری ترک استفاده شود براحتی خراب نخواهد شد .

 

مزیت های توری پنجره دوجداره آلومینیومی و upvc

۱- ضد اشتعال و ضد زنگ

۲- جلوگیری از ورود حشرات و حیوانات آزار دهنده

۳- جلوگیری از ورود گرد و غبار

۴- توانایی دید محیط تا ۹۰ درصد

۵- نصب آسان

۶- ثبات و استحکام بالا

۷- قابلیت تعمیر آسان

 

انواع توری پنجره دوجداره بر اساس نوع حرکت 

۱- توری رولینگ – مدل بتا : توری هایی که به صورت افقی باز و بسته می شوند و یک طرفه هم هستند .

۲- توری رولینگ – مدل آلفا : توری هایی که به صورت عمودی باز و بسته می شوند و معمولا برای پنجره های کم ارتفاع استفاده می شوند .

۳- توری رولینگ – مدل گاما : توری هایی که به صورت دو طرفه افقی باز و بسته می شوند و معمولا برای پنجره هایی که طول زیادی دارند استفاده می شوند .

۴- توری پلیسه

۵- توری ثابت

 

قیمت توری پنجره دوجداره به ابعاد آن و از همه مهم تر به نوع توری بستگی خواهد داشت ، توری های مخنلفی در کشور ما وجود دارد که با کیفیت ترین آن توری ترک می باشد چرا که توری های ترک در دارز مدت هم دچار افت کیفیت و به اصطلاح افتادگی نخواهد شد .

 

خرید توری پنجره دوجداره در انواع مختلف از صنایع کولیوند مزایای زیر را دارد :

  •  خرید مستقیم توری های پنجره به صورت مستقیم از صنایع کولیوند و حذف واسطه ها
  • نصب حرفه ای توسط نصاب های متخصص در زمینه پنجره های دوجداره
  • ضمانت کردن توری پنجره نصب شده مورد نظر شما توسط صنایع کولیوند
  • آموزش شست وشوی توری پنجره توسط افراد متخصص
  • تحویل زود هنگام توری پنجره در کمترین زمان ممکن

 

 

نحوه سفارش توری پنجره دوجداره به صنایع کولیوند :

شما می توانید در صورت تمایل انواع توری های پنجره دوجداره را از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸  به صنایع کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع کولیوند سفارش  مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید صنایع کولیوند تحویل دهید.

شایان ذکر است که تمامی نمونه کارهای توری پنجره دوجداره ما در کانال تلگرام صنایع کولیوند koolivandcom@ قابل مشاهده است و همچنین می توانید جهت مشاهده همه نمونه کارهای صنایع درب و پنجره کولیوند روی لینک زیر کلیک نمایید :

خدمات نصب توری پنجره دوجداره در صنایع درب و پنجره کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود .

نمونه کارها

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

توری پنجره

توری پلیسه

توری پنجره

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون توری پنجره دوجداره در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.alibaba.com