تولید و نصب انواع درب دستشویی در صنایع کولیوند                                           ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

درب دستشویی

درب دستشویی

از دغدغه های بسیار مهمی که اکثر مهندسان ساختمانی و مشتریان گرامی با آن مواجه هستند پیرامون انتخاب درب سرویس بهداشتی یا تعویض آن است به دلیل اینکه دو موضوع ضد آب بودن درب و همچنین ضد صدا بودن در انتخاب این درب ها مهم به شمار می روند از همین رو در این مقاله انواع درب های سرویس بهاشتی را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

به طور کلی دو ویژگی برای درب دستشویی حائز اهمیت خواهد بود اول اینکه درب به دلیل برخورد آب در دراز مدت دچار افت کیفیت و تغییر حالت نشود و دوم اینکه ساختار درب به گونه ای باشد که صدا از داخل دستشویی به فضای بیرونی منتقل نشود .

 

درب دستشویی PVC

توجه داشته باشید که درب دستشویی پی وی سی با UPVC متفاوت است چرا که PVC درب جوبی محسوب می شود اما UPVC از پروفیل های دوجداره ای که از نوعی پلاستیک فشرده ساخته شده است ، درب های pvc ساختاری چوبی دارند اما نوعی از آن که به ABS  شهرت دارد ضد آب است و برای سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد .

مزیت درب دستشویی ABS ضد آب یودن آن به شمار می رود اما صدا را براحتی از خود عبور می دهد و برای کسانی که حساسیت به این موضوع دارند گزینه مناسبی به نظر نمی رسد .

 

درب دستشویی شیشه ای

درب های شیشه ای بیشتر در ساختمان های لوکس و مدرن به عنوان درب ورودی سرویس استفاده می شود این نوع درب های سکوریت بوده و می توان هر تصویری را روی شیشه به صورت سندبلاست یا چاپی پیاده سازی کرد ، یراق آلاتی که برای درب های شیشه ای در نظر گرفته می شود در زیبایی درب بسیار تاثیرگذار خواهد بود ، لذا هنگام سفارش در انتخاب یراق دقت کافی را داشته باشید .

 

درب دستشویی آلومینیومی 

درب های دستشویی آلومینیومی به دو دسته ی درب آلومینیومی ساده و تک جداره و درب آلومینیومی اختصاصی و دوجداره تقسیم بندی می شوند که نوع اول یعنی درب ساده ی آلومینویمی از قدیم الایم در خانه های همه ما بود که خاصیت ضد آب بودن را دارد اما در ضد صدا بودن کاملا ناکارآمد می باشد .

نوع دوم درب دستشویی آلومینیومی درب های آلومینیومی اختصاصی است که از پروفیل های اختصاصی آلومینیومی ساخته می شود که به دلیل ساختار دوجداره خاصیت ضد صدا بودن هم به یدک می کشد تنها مشکل این درب ها قیمت آن است لذا درب سنگینی به شمار می رود و طبع میزان آلومینیوم استفاده شده در آن هم زیاد خواهد بود .

درب دستشویی آلومینیومی اختصاصی به دلیل ساختار آلومینیومی و دوجداره به نوعی درب ضد آب و درب ضد صدا هم محسوب می شود از همین رو در بین تمامی درب های سرویس بهداشتی این درب ها گزینه ی مناسب تری از نظر کیفیت درب خواهد بود .

 

درب دستشویی UPVC

جدیدترین نوع درب های سرویس بهداشتی که از پروفیل های یو پی وی سی ساخته می شود و همان طور که اطلاع دارید این درب ها دوجداره می باشد به همین دلیل خاصیت ضد آب بودن و ضد صدا بودن را دارد .

درب UPVC نسبت به درب آلومینیومی ار قیمت مناسب تری هم برخوردار است لذا در اکثر ساختمان های نوساز از این درب به عنوان درب سرویس بهداشتی استفاده می شود البته در ساختمان های اداری و تجاری به دلایلی چون قیمت مناسب ، دوام بالا و همچنین عایق صدا بیش از ساختمان های اداری از درب دستشویی یو پی وی سی مشاهده می شود .

 

درب دستشویی کشویی

در اکثر پروژه ها درب های دستشویی یو پی وی سی و آلومینیومی به صورت لولایی نصب می شوند اما اگر با محدودیت فضا مواجه هستید بهترین راهکار استفاده از درب های کشویی است بدین شکل درب بدون اشغال کردن فضای داخلی به صورت ریلی باز و بسته خواهد شد .

 

درب دستشویی ضد صدا

در بین درب هایی که در بالا شرح داده شد درب آلومینیومی اختصاصی و درب UPVC  به سبب استفاده از پروفیل های دوجداره همچنین شیشه های دوجداره درب های سرویس بهداشتی ضد صدا محسوب می شوند .

 

درب دستشویی رنگی 

صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا درب های آلومینیومی رنگی را تولید می کند به طوری که ابتدا درب توسط پیسوله به رنگ مورد نظر درآورده شده سپس آن را وارد کوره خواهیم کرد .

 

درب دستشویی مدرن

جدیدترین حالت درب های سروبس بهداشتی که یک فریم آلومینیومی یا upvc با عرض ۱۰ سانتی متر تولید شده سپس شیشه های ساتینا و سندبلاست طرح دار در آن قرار داده می شود ، اگر طرح خاصی برای حکاکی روی شیشه درب دستشویی مدنظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

درب دستشویی دکوراتیو

نوعی از درب های سرویس بهداشتی که از پروفیل های طرح دار تشکیل شده و اغلب دارای شیشه استیند گلاس است ، درب های دکوراتیو در رنگ های مختلفی تولید می شود .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت مشاوره رایگان و خرید درب دستشویی

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت درب دستشویی و سفارش آن به صنایع کولیوند با شماره ای ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری درب دستشویی مورد نظر خود را به کارشناسان فروش ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب درب دستشویی در صنایع کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

درب دستشویی

درب چوبی

درب دستشویی

درب دستشویی

درب دستشویی

درب دستشویی

درب دستشویی

درب دستشویی

درب دستشویی

درب دستشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب دستشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wickes.co.uk