تولید انواع درب سرویس بهداشتی در صنایع کولیوند                                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

امروزه در اکثر منازل به دلیل متراژ کم در ساختمان ها سرویس های بهداشتی هم با متراژ کم ساخته می شود و به همین دلیل درب سرویس بهداشتی به احتمال فراوان در معرض برخورد با آب قرار می گیرد پس بنابراین درب سرویس بهداشتی بسیار بیشتر از دیگر درب ها فرسوده می شوند ، در این مقاله قصد داریم شما را در انتخاب درب مناسب برای سرویس بهداشتی کمک کنیم .

 

به طور کلی در انتخاب درب سرویس بهداشتی دو پارامتر مهم در نظر گرفته می شود :

۱- درب بر اثر برخورد با آب و رطوبت ایجاد شده درب سرویس بهداشتی آسیبی نبیند.

۲- درب در صورت آسیب احتمالی درب سرویس بهداشتی قابل ترمیم و تعمیر باشد.

مطالب این مقاله بدون حمایت از هیچ گونه صنعتی نوشته شده است و تمامی مطالب با توجه به تجربه های انجام پروژه های درب سرویس بهداشتی و همچنین نظرات مشتریان گرامی ذکر شده است .

 

انواع درب سرویس بهداشتی صنایع درب و پنجره کولیوند

۱- درب آلومینیومی

درب های آلومینیومی به دلیل ساختار آلومینیومی که دارند در برابر آب و رطوبت دچار هیچ دگرگونی نمی شوند و در ضمن در برابر ضربه هم از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهند ، درب های آلومینیومی در رنگ های گوناگون در صنایع کولیوند عرضه می شود اینگونه درب ها در مراکز اداری و ارگان ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی علاوه بر موارد اشاره شده دارای یک ویژگی بارز دیگری هم است و آن هم ماندگاری درب در دراز مدت بدون افت کیفیت می باشد دقیقا ویژگی که برای سازمان ها و اداره های دولتی حائز اهمیت خواهد بود .

۲- درب ABS

درب های ABS درب چوبی نئوپان یا MDF است که سطح آن آغشته به رزین ABS کاملا آغشته می شود ، این نوع درب ها در برابر رطوبت مقاومت کرده و ضد خش نیز هستند.

۳- درب HPL یا درب ملامینه

دب های HPL یا ملامینه در واقع درب های HDF هستند که لایه نازک کاغذ کرافت (ملامینه) روی درب قرار می گیرد و بدین صورت درب HPL ساخته می شود ، این نوع درب ها در اثر گذر زمان دچار دگرگونی و پوسیدگی می شوند زیرا آب به چوب نفوذ می کند .

۴- درب تمام چوبی

درب های تمام چوب در برابر آب و رطوبت از خود مقاومت نشان می دهند چرا که اگر دقت کرده باشید اتاق های چوبی قدیمی حتی در وسط جنگل که بارش فراوان باران وجود دارد و میزان رطوبت بسیار بالاست سالیان سال بدون کوچکترین آسیب مورد استفاده قرار می گیرد ، توجه داشته باشید که حتما درب باید تمام چوب باشد .

وجود تنوع رنگی و طرحی در درب های سرویس بهداشتی صنایع کولیوند موجب شده شما هم در طراحی دکوراسیون گزینه های متععدی را برای تزئین دکوراسیون داخلی منزل خود داشته باشید .

۵- درب سکوریت

این نوع درب ها را می توان به عنوان درب سرویس بهداشتی هم استفاده کرد زیرا از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و حتی در صورت شکستن هم شیشه پودر شده و خطری افراد پیرامون را ان را تهدید نخواهد کرد .

۶- درب شیشه ای

در ساختمان های لوکس امروزه بیشتر از نماهای شیشه ای استفاده می شود البته درب های شیشه ای سرویس بهداشتی با توجه به کاربرد آن مات هستند لذا ابتدا شیشه با کوره های مخصوصی به سکوریت تبدیل شده و سپس با دستگاه سندبلاست و ساتینا مات خواهد شد لازم به ذکر است که صنایع کولیوند قادر به چاپ تصاویر مورد نظر شما روی شیشه می باشد .

۷- درب upvc

رایج ترین نوع درب سرویس بهداشتی البته پس از درب آلومینیومی که در ساختمان های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد ، درب یو پی وی سی در طرح ها و رنگ های متنوعی در صنایع کولیوند تولید می شود درب سرویس بهداشتی UPVC هم به دلیل ساختاری پلاستیکی ضد آب بوده و همچنین به دلیل ساختار دوجداره ای پروفیل های UPVC در واقع یک درب عایق صدا هم به شمار می رود .

۸- درب استیل

برای تولید درب های استیل سرویس بهداشتی یک فریم استیل طلایی یا نقره ای با عرض ۱۰ الی ۲۰ سانتی متر تولید شده سپس شیشه سندبلاست طرح دار در آن قرار می گیرد ، در ساختمان های بسیار محدودی از درب های استیل به عنوان درب سرویس بهداشتی استفاده می شود چرا که قیمت آن بیش از سایر درب های سرویس بهداشتی می باشد .

 

درب سرویس بهداشتی مدرن

جدیدترین نوع درب های سرویس بهداشتی که کع از یک پروفیل آلومینیومی یا upvc پهنای ۱۰ الی ۲۰ سانتی متر تشکیل شده است که شیشه های دکوراتیو در داخل آن قرار داده می شود .

 

چرا درب آلومینیومی در مقایسه با انواع دیگر درب سرویس بهداشتی نتیجه ی بهتری داده است ؟ 

 درب های آلومینیومی به دلیل اینکه ذاتا ضد آب هستند و همچنین مقاومت بالایی را در دراز مدت از خود نشان می دهد در مقایسه با دیگر درب های سرویس بهداشتی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد در ضمن درب سرویس بهداشتی آلومینیومی  را حتی پس از چندین سال می توان به قیمت قابل توجهی فروخت در صورتی که سایر درب های سرویس بهداشتی پس از نصب هیچ گونه استفاده ای نخواهند داشت .

 

 

نحوه سفارش  انواع درب سرویس بهداشتی به صنایع کولیوند

 شما می توانید انواع درب سرویس بهداشتی را از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸  به صنایع کولیوند سفارش دهید و یا از طیق مراجعه به آدرس دفتر صنایع کولیوند درب سرویس بهداشتی را به تیم طراحی و تولید ما سفارش دهید.

شایان ذکر است صنایع کولیوند خدمات نصب درب سرویس بهداشتی را توسط تیم با تجربه و خبره در این زمینه انجام می دهد و چنانچه مشکلی پس از نصب درب ها به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص درب سرویس بهداشتی خواهد کرد .

جهت مشاهده نمونه کاهای درب سرویس بهداشتی صنایع درب و پنجره کولیوند  روی لینک روبرو کلیک نمایید :       نمونه کارها ➡  

 

صفحات مجازی و اجتماعی صنایع کولیوند در زمینه درب سرویس بهداشتی

کانال تلگرامی صنایع کولیوند جهت مشاهده نمونه کارهای درب سرویس بهداشتی : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی چوبی

درب سرویس بهداشتی

 

دیگر محصولات صنایع درب و پنجره کولیوند

درب چوبی درب استیل درب آهنی درب ضد سرقت درب آلومینیومی درب اتاق خواب
درب شیشه ای درب حیاط درب منزل درب اتوماتیک پنجره دوجداره پنجره upvc

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

www.pinterest.com