تولید انواع درب شیشه ای سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب های شیشه ای با توجه به فراگیر شدن نمای شیشه ای در صنعت ساختمانی در طرح های گوناگونی تولید می شود که درصد قابل توجهی از آن به درب های سکوریت شیشه ای تعلق دارد چرا که این نوع از درب ها هنگام ضربه خوردن و فشار آوردن مقاومت بالایی را از خود نشان می دهد اما درب های شیشه ای دیگری مانند درب های شیشه ای دوجداره و استین گلاس نیز تولید می شود .

 

طرز ساخت شیشه سکوریت(درب شیشه ای) در صنایع شیشه کولیوند :

در ابتدا باید شیشه را در ابعاد دلخواه و مورد نیاز برش داد زیرا پس از اینکه شیشه به سکوریت تبدیل شود نمی توان آن را برش داد پس از اینکه شیشه را برش دادیم آن را وارد کوره می کنیم که در کوره شیشه  با  دمای تا حدود ۶۰۰  گرم می شود در مرحله بعدی و پس از اینکه شیشه تا دمای حدود ۶۰۰ گرم شد آن را در فرآیند کنترل شده ای به سرعت سرد می کنبم لازم به ذکر است برای تولید شیشه های نیمه سکوریت فرآیند سرد شدن شیشه را به کندی انجام می دهیم .

شیشه های سکوریت در صورت شکستن به ذرات کوچکی تبدیل می شوند و در اصطلاح می گویییم شیشه پودر شد به همین دلیل شیشه های سکوریت خطر کمتری در صورت شکستن با شیشه های معمولی را دارند .

شیشه های سکوریت را میتوان حکاکی کرد و حتی به صورت سند بلاست درآورد و  برای نصب هم به ابزارهایی مانند ریل ، لولا  ، دستگیره و قفل نیاز دارد ، البته امروزه شیشه سکوریت اسپایدر هم به این صنعت اضافه شده است که این نوع از سکوریت هم جایگاه خاصی را برای خود در صنعت ساختمانی کشورمان به خود اختصاص داده است .

 

انواع درب شیشه ای سکوریت صنایع شیشه کولیوند

۱- درب شیشه ای اتوماتیک

۲- درب شیشه ای کشویی

۳- درب شیشه ای آلومینیومی شیشه ای

۴- درب شیشه ای سکوریت سندبلاست

۵- درب شیشه ای لولایی

۶- درب شیشه ای سکوریت چند لنگه

۷- درب شیشه ای ساتینا

۸- درب شیشه ای رنگی

۹- درب های شیشه ای استین گلاس

۱۰ – درب شیشه ای دوجداره

درب شیشه ای هوشمند یا اتوماتیک در چند سال گذشته در مکان هایی که رفت و آمد افراد زیاد است مانند فروشگاه ها و مراکز تجاری و اداری ، بیمارستان ها و شرکت ها مورد استفاده قرار گرفته است این درب ها داری یک موتور و چشمی هوشند است که توسط آن درب باز و بسته می شود .

 

درب شیشه ای سکوریت سندبلاست و ساتینا

با توجه به اینکه در برخی از مکان ها باید امکان دید از بیرون به داخل محیط وجود نداشته باشد شیشه های مات تولید شدند نوع جدیدی از شیشه مات که ظاهر زببایی هم دارند شیشه های سندبلاست و ساتینا نام دارند از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع درب های شیشه ای رنگی مات در ابعاد گوناگون تولید می کند ، لازم به ذکر است که رنگ های مختلفی مانند آبی ، بنفش ، دودی و سبز در صنایع کولیوند تولید می شود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند درب شیشه ای سکوریت را در رنگ های سبز ، دودی ، برنز ، آبی و بنفش نیز تولید می کند اما دقت نظر را داشته باشید که هزینه درب های شیشه ای رنگی به مراتب بیشتر از درب های شیشه ای ساده می باشد ضمنا درب های شیشه ای چاپی هم در صنایع کولیوند تولید می شود .

 

درب شیشه ای مغازه

یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی در فروشگاه ها که منجر به فروش فوری خواهد شد چیدمان صحیح اجناس و مشاهده شدن آن ها توسط مشتری است که با اجرای در شیشه ای حتی از بیرون فروشگاه هم اجناس قابل مشاهده خواهند بود ، درب های شیشه ای مغازه را می توان به دو روش اجرا کرد درحالت اول درب به صورت لولایی باز و بسته می شود اما در روش دوم درب شیشه ای کشویی اجرا خواهد شد .

 

درب شیشه ای برقی یا اتوماتیک

این نوع درب ها برای مکان هایی که رفت و آمد افراد زیاد بوده و درب در هز لحظه باید باز و بسته شود بسیار مناسب می باشد ساختار درب های هوشمند اتوماتیک به گونه ای است که درب هنگام نزدیک شدن افراد باز خواهد شد ، درب شیشه ای هوشمند با اتوماتیک اغلب در مراکز عمومی و ساختمان های پر تردد اجرا می شود بدین شکل ورود و خروج افراد به سهولت انجام می پذیرد .

درب شیشه ای حمام

در طراحی های جدید سرویس بهداشتی از نماهای شیشه ای بیشتر استفاده می شود به طوری که کابین دوش تمام شیشه ای هم پیاده سازی می شود ، درب های شیشه ای با استفاده از شیشه سکوریت اجرا خواهد شد .

 

درب شیشه ای هوشمند

درب شیشه ای هوشمند ساده و رنگی که در حالت عادی شفاف بوده اما با فشردن یک کلید می توان شیشه را به حالت مات تبدیل کرد و مجددا در صورت نیاز شیشه از حالت مات به شفاف تبدیل خواهد شد لازم به ذکر است درب شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

درب شیشه ای رنگی

با توجه به تولید شیشه های سکوریت در رنگ های مختلف مانند بنفش ، سبز ، دودی ، برنز و مسی می توان درب های شیشه ای رنگی را اجرا کرد ، در بین شیشه های رنگی اشاره شده شیشه رنگی دودی تقریبا به صورت یک رو نماست .

 

درب شیشه ای مات

در برخی از پروژه ها به منظور حفظ حریم شخصی و مسائل امنیتی باید از شیشه های مات سندبلاست و ساتینا برای اجرای درب های شیشه ای استفاده کرد ، تفاوت این نوع شیشه ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

درب شیشه ای طرح دار

برای تولید این نوع از درب های شیشه ای از شیشه سکوریت طرح دار سندبلاست ، سانتیا و شیشه چاپی استفاده می شود به طوری که ابتدا شیشه سکوریت در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس وارد دستگاه های سندبلاست و جاپ خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی درب شیشه ای سندبلاست کرد بدین شکل تبلیغات حرفه ای نیز صورت می گیرد .

 

درب شیشه ای اتاق خواب

برخی از طراحان دکوراسیون داخلی از درب های شیشه ای با فریم های آلومینیومی و UPVC به عنوان درب اتاق خواب استفاده می کنند معمولا از شیشه های سندبلاست طرح دار و ساتینا بکار می رود .

 

درب شیشه ای سرویس بهداشتی

در طراحی های جدید معمولا از درب های شیشه ای به عنوان درب سرویس استفاده می شود به طوری که شیشه های سکوریت مات رنگی و طرح دار تولید شده و با یراق آلات استیل نصب خواهد شد به طور مثال برای یک ساختمانی که دارای فضای دخلی با رنگ کرم است باید از درب های شیشه ای برنز استفاده کرد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت می شود .

 

درب شیشه ای کشویی

در ساختمان هایی که با محدودیت فضای داخلی موجه هستید بهتر است که از درب های شیشه ای کشویی استفاده شود چرا که در این صورت فضایی جهت باز و بسته شدن درب اشغال نخواهد شد ، درب شیشه ای کشویی ساده و اتوماتیک معمولا در ساختمان های اداری و مسکونی با راه روهای با پهنای کم اجرا می شود بدین شکل هیچ گونه فضایی نیز اشغال نمی شود .

 

درب شیشه ای فریم لس

به طور کلی درب های شیشه ای سکوریت به دو صورت فریم لس و با فریم نصب می شود به طوری که در روش فریم لس از بست های فلزی شیشه به شیشه و شیشه به دیوار استفاده می شود ، درب شیشه ای فریم لس لولایی یا بازشو اغلب به عنوان درب فروشگاه های بزرگ و کوچک استفاده می شود و براحتی توسط بست های اشاره شده نصب خواهد شد .

 

درب شیشه ای با فریم استیل

نوعی از درب های شیشه ای که با استفاده ار شیشه های سکوریت شاد و طرح دار و پروفیل های استیل طلایی و نقره ای اجرا می شود ، این نوع درب ها اغلب برای ساختمان های لوکس تجاری و مراکز فروشگاهی کاربرد دارد .

 

درب شیشه ای تاشو

طرح جدیدی از درب های شیشه ای که معمولا از شیشه و فریم های آلومینیومی تشکیل شده است و لنگه ها روی یکدیگر قرار می گیرند ، سیستم تاشو در اجرای نرده های شیشه ای نیز کاربرد دارد .

 

درب شیشه ای حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی درب های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی درب شیشه ای ورودی ساختمان حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

درب شیشه ای هوشمند 

طرح جدیدی از درب های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

نحوه سفارش درب شیشه ای سکوریت به صنایع شیشه و آینه کولیوند :

شما عزیزان می توانید سفارش درب شیشه ای سکوریت خود را در هر طرحی از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ به صنایع شیشه و آینه کولیوند واگذار نمائید ، شایان ذکر است که صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه نصب شیشه های سکوریت هم قبول سفارش کرده و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه سکوریت مد نظر خو را به تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند تحویل داده و در کمترین زمان ممکن شیشه های سکوریت را در ساختمان خود داشته باشید.

شایان ذکر است خدمات نصب درب شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد ضمنا صنایع شیشه کولیوند زین پس سفارشات شهرستان ها را نیز می پذیرد .

جهت مشاهده همه نمونه کارهای درب شیشه ای صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید:  نمونه کارها 

 

صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها :   koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب شیشه ای

 

شما می توانید در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب شیشه ای به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.glassdoor.com