تولید انواع درب چوبی درجه یک در صنایع کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

درب چوبی لابی

درب چوبی

 

درب چوبی

از زمان های گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته است اما مانند دیگر عناصر ساختمانی دچار تغییر و تحولات زیادی از گذشته تا به امروز شده است ، به طور حتم همه ما در گذشته هم از درب های چوبی در خانه ها داشته ایم اما نکته جالب توجه اینجاست که درب چوبی در حال حاضر تمامی نقایص درب های چوبی قدیمی را برطرف کرده است .

اگر دفت کرده باشید درب های چوبی قدیمی بسیار سنگین بودند و جا بجا کردن آن ها سخت و زمان بر بود و اینکه با بارش باران و برخورد با درب های چوبی ، این نوع درب ها شروع به پوسیدگی یا به اصطلاح پوسته پوسته شدن می کردند .

بحث مهم دیگر  اینکه تنوع رنگی و تنوع در طرح ها هم بسیار کم دیده می شد در درب چوبی قدیمی که درب های چوبی که در حال حاضر ساخته می شوند در صنایع کولیوند تمامی نقایص اشاره شده را برطرف کرده است ، بنابراین می توانید با استفاده از درب چوبی صنایع کولیوند هم طراحی دکوراسیون خود را سنتی کنید و خاطره های گذشته را زنده کنید و هم اینکه دیگر نقایص درب های قدیمی را نخواهید داشت .

لازم به ذکر است صنایع کولیوند درب چوبی سفارشی را هم تولید می کند برای سفارش درب های چوبی خاص می توانید یک تصویر از درب مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید توجه داشته باشید که نحوه محاسبه قیمت درب های سفارشی با محاسبه قیمت درب های معمولی چوبی متفاوت است لذا اگر قیمت درب  برای شما مهم است بهتر است که از درب های آماده صنایع کولیوند انتخاب کنید .

 

انواع درب چوبی صنایع کولیوند

۱- درب لابی :

یکی از انواع درب چوبی می باشد که همان گونه که از نامش مشخص است در ورودی لابی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد ، درب چوبی لابی با استفاده از یک مکانیزم چند مرحله ای چوب خشک می شود و به همین دلیل چوب دارای مقاومت بالایی می شود و در اثر باراش باران تغییری نخواهد کرد .

۲- درب ورودی  :

درب ورودی ساختمان و درب ورودی منازل از انواع درب های چوبی ورودی است ، در ساختار درب ورودی از یک لایه با مواد خاص بین چوب استفاده شده است که مقومت درب را مقابل ضربه زدن بالا خواهد برد و به طور کلی امنیت درب را افزایش می یابد .

 

۳- درب MDF :

درب چوبی mdf دارای تنوع و زیبایی خاصی هستند که همین امر موجب جلب توجه کردن مشتری می شود ، درب چوبی mdf معمولا از کلاف چوبی روس ساخته می شود و یک لایه بین چوب به نام هانی کام قرار دارد ، درب های چوبی mdf خارجی بخصوص درب چوبی mdf ترک کیفیت بالایی دارد و در دراز مدت هم تغییر کیفیت نخواهد داد. توجه داشته باشد که فقط لایه هانی کام از کشور ترکیه وارد می شود و درب mdf کشور عزیزمان ایران تولید می شود.

 

۴- درب HDF :

درب های چوبی hdf یکی از انواع درب های چوبی است که به دلیل وجود لایه hdf بین چوب دارای کیفیت و زیبایی بالایی است و به همین دلیل هم بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است ، لایه hdf را کشوره های رومانی ، چین و ترکیه تولی می کند که این لایه را کشور ترکیه با کیفیت بالا تری تولید می کند اما درب در کشور خودمان تولید می شود .

 

۵- درب ABS :

درب های abs که به آن ها درب های ضد آب هم گفته می شود معمولا در درب های سرویس بهداشتی و حمام مورد استفاده قرار می گیرد چرا که در اثر برخورد آب به این درب ها دچار تغییر حالت نمی شوند .

۶- درب پلی وود :

درب های پلی وود یک درب ضد آب تمام عیار می باشد که بسیاری این نوع درب ها را به دلیل ظاهر آن ها با درب چوبی اشتباه می گیرند اما این درب هاب در واقع درب چوبی پلاستیکی می باشد که دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه هستند و ویژگی دیگر آن ها ضد حشره بون این نوع درب ها است .

۷- درب ضد سرقت

این نوع درب چوبی با دیگر درب های چوبی اشاره شده از نظر امنیت تفاوت خواهد داشت لذا به دلیل لایه های محافظتی در درون درب و همچنین یراق های امنیتی امکان باز شدن درب زیر ۱۰ درصد می باشد ، صنایع کولیوند انواع درب های ضد سرقت را در رنگ های مخنلفی تولید می کند .

 

کاربردهای درب چوبی

  • درب های ورودی ساختمان
  • درب های واحدهای ساختمانی
  • درب سرویس بهداشتی
  • درب اتاق خواب
  • درب اتاق master
  • درب اتاق مهمان

 

 

نحوه سفارش درب چوبی به صنایع درب و پنجره کولیوند 

شما می توانید در صورت تمایل انواع درب چوبی را در هر رنگ و طرحی از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ –  ۰۹۳۹۱۲۴۷۱۹۱  به صنایع درب و پنجره کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع درب و پنجره کولیوند انواع درب چوبی را به تیم طراحی و تولید صنایع درب و پنجره کولیوند سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب درب چوبی در صنایع کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام خواهد شد و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

جهت مشاهده همه نمونه کارهای درب چوبی صنایع درب و پنجره کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :     نمونه کارها ➡  

 

مشاهده نمونه کارهای صنایع کولیوند  در کانال تلگرام : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

درب چوبی

 

درب چوبی

 

درب چوبی

درب چوبی 

درب چوبی ورودی

درب چوبی hdf

درب چوبی mdf

 

 

دیگر محصولات صنایع درب و پنجره کولیوند

پنجره دوجداره پنجره upvc توری پلیسه درب آلومینیومی درب ضد سرقت در سرویس بهداشتی
درب شیشه ای درب اتاق خواب درب حیاط درب منزل حفاظ پنجره طلق شفاف

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب چوبی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedepot.com