فهرست این مقاله

درب چوبی

تولید انواع درب چوبی درجه یک در صنایع کولیوند                             ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

درب چوبی لابی

درب چوبی

درب چوبی

از زمان های گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته است اما مانند دیگر عناصر ساختمانی دچار تغییر و تحولات زیادی از گذشته تا به امروز شده است ، به طور حتم همه ما در گذشته هم از درب های چوبی در خانه ها داشته ایم اما نکته جالب توجه اینجاست که درب چوبی در حال حاضر تمامی نقایص درب های چوبی قدیمی را برطرف کرده است .

اگر دفت کرده باشید درب های چوبی قدیمی بسیار سنگین بودند و جا بجا کردن آن ها سخت و زمان بر بود و اینکه با بارش باران و برخورد با درب های چوبی ، این نوع درب ها شروع به پوسیدگی یا به اصطلاح پوسته پوسته شدن می کردند .

بحث مهم دیگر  اینکه تنوع رنگی و تنوع در طرح ها هم بسیار کم دیده می شد در درب چوبی قدیمی که درب های چوبی که در حال حاضر ساخته می شوند در صنایع کولیوند تمامی نقایص اشاره شده را برطرف کرده است ، بنابراین می توانید با استفاده از درب چوبی صنایع کولیوند هم طراحی دکوراسیون خود را سنتی کنید و خاطره های گذشته را زنده کنید و هم اینکه دیگر نقایص درب های قدیمی را نخواهید داشت .

لازم به ذکر است صنایع کولیوند درب چوبی سفارشی را هم تولید می کند برای سفارش درب های چوبی خاص می توانید یک تصویر از درب مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید توجه داشته باشید که نحوه محاسبه قیمت درب های سفارشی با محاسبه قیمت درب های معمولی چوبی متفاوت است لذا اگر قیمت درب  برای شما مهم است بهتر است که از درب های آماده صنایع کولیوند انتخاب کنید .

 

انواع درب چوبی صنایع کولیوند

۱- درب لابی :

یکی از انواع درب چوبی می باشد که همان گونه که از نامش مشخص است در ورودی لابی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد ، درب چوبی لابی با استفاده از یک مکانیزم چند مرحله ای چوب خشک می شود و به همین دلیل چوب دارای مقاومت بالایی می شود و در اثر باراش باران تغییری نخواهد کرد .

 

۲- درب ورودی  :

درب ورودی ساختمان و درب ورودی منازل از انواع درب های چوبی ورودی است ، در ساختار درب ورودی از یک لایه با مواد خاص بین چوب استفاده شده است که مقومت درب را مقابل ضربه زدن بالا خواهد برد و به طور کلی امنیت درب را افزایش می یابد .

 

۳- درب MDF :

درب چوبی mdf دارای تنوع و زیبایی خاصی هستند که همین امر موجب جلب توجه کردن مشتری می شود ، درب چوبی mdf معمولا از کلاف چوبی روس ساخته می شود و یک لایه بین چوب به نام هانی کام قرار دارد ، درب های چوبی mdf خارجی بخصوص درب چوبی mdf ترک کیفیت بالایی دارد و در دراز مدت هم تغییر کیفیت نخواهد داد. توجه داشته باشد که فقط لایه هانی کام از کشور ترکیه وارد می شود و درب mdf کشور عزیزمان ایران تولید می شود.

 

۴- درب HDF :

درب های چوبی hdf یکی از انواع درب های چوبی است که به دلیل وجود لایه hdf بین چوب دارای کیفیت و زیبایی بالایی است و به همین دلیل هم بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است ، لایه hdf را کشوره های رومانی ، چین و ترکیه تولی می کند که این لایه را کشور ترکیه با کیفیت بالا تری تولید می کند اما درب در کشور خودمان تولید می شود .

 

۵- درب ABS :

درب های abs که به آن ها درب های ضد آب هم گفته می شود معمولا در درب های سرویس بهداشتی و حمام مورد استفاده قرار می گیرد چرا که در اثر برخورد آب به این درب ها دچار تغییر حالت نمی شوند ، وجود لایه های متعدد عایق در داخل درب چوبی ABS موجب جلوگیری از نفوذ آب به داخل درب شده و بنابراین درب به صورت ضد آب خواهد بود .

 

۶- درب پلی وود :

درب های پلی وود یک درب ضد آب تمام عیار می باشد که بسیاری این نوع درب ها را به دلیل ظاهر آن ها با درب چوبی اشتباه می گیرند اما این درب هاب در واقع درب چوبی پلاستیکی می باشد که دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه هستند و ویژگی دیگر آن ها ضد حشره بون این نوع درب ها است .

 

۷- درب ضد سرقت

این نوع درب چوبی با دیگر درب های چوبی اشاره شده از نظر امنیت تفاوت خواهد داشت لذا به دلیل لایه های محافظتی در درون درب و همچنین یراق های امنیتی امکان باز شدن درب زیر ۱۰ درصد می باشد ، صنایع کولیوند انواع درب های ضد سرقت را در رنگ های مخنلفی تولید می کند .

اگر رنگ خاصی را برای اعمال روی درب چوبی در نظر دارید می توانید نمونه ای از رنگ و یا کد رنگ را برای کارشناسان ما ارسال کنید و کمتز از ۵ روز کاری در چوبی با رنگ مورد نظر خود را داشته باشید .

 

کاربردهای درب چوبی

  • درب های ورودی ساختمان
  • درب های واحدهای ساختمانی
  • درب سرویس بهداشتی
  • درب اتاق خواب
  • درب اتاق master
  • درب اتاق مهمان

 

درب چوبی اتاق خواب

یکی از مهم ترین بخش های طرای دکوراسیون داخلی اجرای درب های ساختمان به ویژه درب اتاق خواب می باشد ، این نوع درب ها را می توان در حالت های مختلفی تولید کرد که یکی زیباترین آن ها درب های چوبی شیشه ای نام دارد ، برای تولید درب چوبی شیشه ای ابتدا یک فریم چوبی با پهنای ۲۰ سانتی متر ساخته شده سپس شیشه های طرح دار استیند گلاس و سندبلاست داخل فریم قرار داده خواهد شد .

 

درب چوبی ضد آب

در بین موارد اشاره شده در بالا که به طور کامل  درب های چوبی ABS و پلی وود در برابر نفوذ آب عایق مناسبی به شمار می روند که به دلیل وجود لایه های متعددی در داخل درب از نفوذ آب جلوگیری خواهد شد ، درب چوبی ضد آب بیشتر به عنوان درب سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد و در طرح های بسیار متنوعی در صنایع کولیوند تولید می شود که به طور حتم یکی ار درب ها را با سلیقه ی شما منطیق خواهد بود .

 

درب چوبی شیشه خور

در طرح های جدید درب های چوبی که در صنایع کولیوند تولید می شود از شیشه های دکوراتیو استین گلاس ، سندبلاست و حکاکی شده در داخل فریم های چوبی استفاده می شود و نمای بسیار زیبا و مدرنی را ابجاد خواهد کرد ، ساخنار درب چوبی مدرن به گونه ای است که ابتدا فریم های با پهنای ۱۰ الی ۲۰ سانتی متر چوبی تولید شده سپس شیشه های دکوراتیو داخل فریم قرار داده می شود .

 

درب چوبی رنگی

صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از روش رنگ کوره های قادر به تولید انواع درب های چوبی در رنگ های مختلف می باشد ضمنا رنگ درب در دراز مدت هم تغییر نخواهد کرد ، تولید درب چوبی رنگی به گونه ای است که ابتدا درب خام تولید شده سپس توسط پیسوله های رنگی به رنگ مورد نظر تبدیل خواهد شد در نهایت هم جهت تثبیت رنگ روی چوب وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می شود .

 

درب چوبی دوجداره

طرح جدیدی از درب های چوبی که در آن از شیشه های دوجداره طرح دار استفاده شده است ، ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که فضای لازم برای قرار دادن شیشه دوجداره در آن قرار داده خواهد شد .

 

درب چوبی لابی

امروزه اغلب ساختمان های آپارتمانی دارای لابی هستند و طراحان دکوراسیون از درب های چوبی مدرن به عنوان درب لابی استفاده می کنند ، این نوع درب ها معمولا از ابعاد بزرگی نیز برخوردار هستند .

 

درب چوبی با شیشه حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه درب ورودی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

درب چوبی با شیشه هوشمند 

طرح خاصی از درب های چوبی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است درب چوبی با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح درب معرفی شده است .

 

درب چوبی دو حالته 

طرح جدید دیگری از درب های چوبی که به دو صورت ( دو حالته ) بار و بسته می شود این نوع درب ها در ساختمانیی که نیاز به درب های با ابعاد بزرگ است استفاده می شود بدین شکل دیگر نیازی به باز کردن کامل درب نیست .

 

درب چوبی اتوماتیک

این طرح از درب های چوبی به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود به همین دلیل نیز با نام درب اتوماتیک شناخته شده است ، این نوع درب ها اغلب در ساختمان های با رفت و آمد زیاد وجود دارد .

 

درب چوبی تاشو 

طرح خاص دیگری از درب های چوبی مدرن که به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع درب ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و باز شو روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از درب چوبی تاشو بکار برد بدنی شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

درب چوبی - اینستاگرام

درب چوبی - واتساپ

نحوه سفارش درب چوبی به صنایع درب و پنجره کولیوند 

شما می توانید در صورت تمایل انواع درب چوبی را در هر رنگ و طرحی از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ –  ۰۹۳۹۱۲۴۷۱۹۱  به صنایع درب و پنجره کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع درب و پنجره کولیوند انواع درب چوبی را به تیم طراحی و تولید صنایع درب و پنجره کولیوند سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب درب چوبی در صنایع کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام خواهد شد و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

جهت مشاهده همه نمونه کارهای درب چوبی صنایع درب و پنجره کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :     نمونه کارها ➡  

 

مشاهده نمونه کارهای صنایع کولیوند  در کانال تلگرام : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی

درب چوبی ورودی

 

دیگر محصولات صنایع درب و پنجره کولیوند

پنجره دوجداره پنجره upvc توری پلیسه درب آلومینیومی درب ضد سرقت در سرویس بهداشتی
درب شیشه ای درب اتاق خواب درب حیاط درب منزل حفاظ پنجره طلق شفاف

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب چوبی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedepot.com

تیم تحریریه کولیوند