عرضه انواع شیشه دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه دودی

شیشه دودی

اینکه چرا تا این حد شیشه های دودی مورد استقبال طراحان دکوراسیون داخلی و آحاد مردم قرار گرفته امری بدیهیست چرا که زیبایی شیشه های دودی هر کسی را تحت تاثیر قرار خواهد داد و به همین دلیل دودی کردن شیشه های اتومبیل هم فراگیر شده است .

شیشه دودی به دو صورت در صنعت شیشه تولید می شود در حالت اول رنگی مشکی کم رنگ بوده و پشت شیشه براحتی قابل مشاهده خواهد بود اما در حالت دوم شیشه به رنگی مشکی دیده خواهد شد ، از نظر زیبایی شیشه دودی پر رنگ بسیار جذابتر به نظر می رسد اما اگر قیمت در اولویت اجرای پروزه قرار دارد بهتر است که از شیشه های دودی کم رنگ استفاده کنید .

 

شیشه دودی روی میز ناهارخوری

برای میزهای ناهارخوری به ویزه میزهای سفید و مشکلی بهترین انتخاب شیشه های دودی رومیزی خواهد بود که ضخامت شیشه به ابعاد میز ناهارخوری بستگی خواهد داشت به طور مثال برای میز ناهارخوری شش نفره شیشه ۸ میل دودی کفایت خواهد کرد اما برای میز ناهارخوری ۸ نفره و ۱۰ نفره شیشه دودی ۱۰ میل باید مورد استفاده قرار گیرد .

 

شیشه دودی روی میز جلو مبلی

میزهای جلومبلی اغلب در سایزهای ۱ * ۱ و ۶۰ * ۱۲۰ تولید می شود و به همین دلیل هم شیشه های دودی رومیزی ۶ میل ، ۸ میل یا ۱۰ میل را می توان استفاده کرد اما از نظر طراحی دکوراسیون داخلی  بهتر است که ضخامت شیشه میز جلومبلی و سایر میزها یکسان باشد   .

 

شیشه دودی درب شیشه ای

در برخی از سازمان های دولتی و خصوصی به دلیل مسائل امنیتی نیاز به استفاده از شیشه های دودی در ساخت درب شیشه ای یا شیشه پنجره ها است ، برای اجرای درب شیشه ای دودی باید از شیشه سکوریت دودی بکار برد چرا که ابعاد شیشه بزرگ و احتمال بروز خطر زیاد می باشد .

 

شیشه دودی میز شیشه ای

صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع میزهای تمام شیشه ای را از سال ۱۳۹۵ تولید می کند از همین رو میز شیشه ای دودی را هم در ابعاد مختلفی و اشکال گوناگون تولید کرده به گونه ای که جتی پایه های میز هم شیشه ای خواهد بود برای متصل کردن شیشه ها از روش UV استفاده می شود به عبارت دیگر هیچ گونه اثری از چسب روی شیشه دیده نخواهد شد .

 

شیشه دودی سکوریت 

همان طور که پیش تر گفته شد در برخی از پروژه ها مانند درب شیشه ای و نرده شیشه ای باید از شیشه سکوریت دودی استفاده شود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند با شیشه های خم دودی را در هر ابعادی توسط کوره های مخصوصی به سکوریت و نیمه سکوریت  تبدیل خواهد کرد .

 

شیشه دودی خم

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مجهرترین کوره های مخصوص شیشه خم ، شیشه های دودی را در ابعاد و طرح های گوناگونی به صورت منجنی یا خم در می آورد ، فقط کافیست طرح منحنی خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه رومیزی دودی

علاوه بر شیشه میز ناهارخوری میزهای جلو مبلی ، عسلی و تلویزیون هم با شیشه دودی بسیار زیبا و شیک خواهد شد این نوع شیشه ها از ضخامت ۴ میل تا ۲۰ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند وجود دارد ، به طور مثال برای تولید شیشه رومیزی یک میز ناهارخوری مشکی باید از شیشه دودی استفاده کرد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

شیشه دودی رفلکس

شیشه های رفلکس یا همان شیشه آینه ای بیشتر در نمای ساختمان ها و به عنوان شیشه پنجره دوجداره استفاده می شود که شیشه رفلکس دودی و طلایی از محبوبیت بسیار زیادی نزد مهندسان ساختمانی برخوردار هستند .

 

شیشه دودی دوجداره

برای جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش آلودگی صوتی باید از شیشه های دوجداره دودی استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو شیشه ی دودی با ابعاد یکسان برش داده شده و اسپیسر فلزی بین شیشه ها قرار خواهد گرفت .

 

شیشه دودی لمینت

شیشه های دودی لمینت در پروژه هایی مانند اجرای پارتیشن های شیشه ای و نرده شیشه ای کاربرد دارد توجه داشته باشید که قیمت شیشه های دودی نسبت به شیشه های شفاف بسیار بیشتر است ، شیشه دودی لمینت اغلب در پروژه هایی نظیر اجرای نرده شیشه ای کاربرد دارد این نوع شیشه ها با استفاده از لایه PVB و SGP تولید می شود .

 

شیشه دودی مات

برای تولید شیشه های دودی مات ابتدا شیشه ی دودی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از دستگاه سندبلاست یک طرف شیشه به حالت مات تبدیل می شود ، نوع دیگری از شیشه های دودی مات با نام شیشه ساتینا دودی شناخته شده است .

 

شیشه دودی طرح دار

ساختار شیشه های طرح دار دودری یه گونه ای است که ابتدا شیشه ی دودی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط دستگاه سندبلاست طرح های دو بعدی و سه بعدی روی شیشه ایجاد می شود ، به طور مثال در سازمان های دولتی از شیشه دودی که لوگوی مجموعه روی آن حکاکی شده است برای اجرای پارتیشن شیشه ای و درب های شیشه ای استفاده می شود .

 

شیشه دودی حکاکی شده

با استفاده از دستگاه مستر می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های دودی حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه دودی رومیزی اداری حکاکی یا اینگریوینگ خواهد کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد و در ذهن مشتری ثبت می شود .

 

شیشه دودی اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های دودی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه دودی گرد 

برای تولید شیشه های دودی گرد با قطر کمتر از ۱۰۰سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود به طور مثال برای یک پایه استیل میز ناهارخوری که قسمت بالای آن پلنچ های فلزی قرار دارد باید از شیشه ی دودی گرد با ضخامت ۱۰ میل استفاده کرد و شیشه را به پایه استیل توسط چسب های UV چسباند .

 

شیشه دودی هوشمند

طرح خاصی از شیشه های دودی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق ار کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه دودی هوشمند یا اسمارت در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان و ایتالیا به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه دودی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین نوع شیشه رومیزی معرفی شده است ضمنا قیمت شیشه دودی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های دودی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه دودی اکریلیک

در این طرح از شیشه های دودی با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری به شمار می رود .

 

انواع شیشه دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

  • شیشه سکوریت دودی
  • شیشه لمینت دودی
  • شیشه دوجداره دودی
  • شیشه چاپی دودی
  • شیشه حکاکی شده دودی
  • شیشه سندبلاست دودی
  • شیشه رفلکس دودی

 

قیمت شیشه دودی 

شیشه های دودی به دلیل استفاده از ترکیبات خاص در تولید آن  در مقایسه با شیشه های ساده و شفاف دارای قیمت بالاتری هستند البته ضخامت شیشه های دودی و نوع ابزاری که دور شیشه زده خواهد شد هم در تعیین قیمت آن تاثیرگذار است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر شیشه دودی ، آینه دودی یا همان آینه مشکی هم به صورت جام و قوراه به سراسر کشور عرضه می نماید در ضمن شیشه های دودی در نوع کمرنگ (low black ) و پر رنگ (power black ) وجود دارند .

 

 

برای مشاوره رایگان با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت خرید شیشه دودی به روش های زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه دودی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تمای حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوزی شیشه دودی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودیج

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

شیشه دودی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه دودی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com