عرضه انواع شیشه رفلکس درجه یک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه رفلکس

 

شیشه رفلکس

برای انتخاب شیشه نمای ساختمان بهترین گزینه شیشه هایی که یک طرف آینه و طرف دیگر شیشه رنگی است می باشد که به این نوع شیشه ها در اصطلاح شیشه رفلکس گفته می شود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های رفلکس را با بالاترین کیفیت تولید می کند به این صورت که طرفی که آینه است را در فضای داخلی و طرفی که شیشه رنگی است را رو به فضای خارجی ساختمان قرار می دهیم .

در این صورت داخل ساختمان براحتی قابل مشاهده نخواهد بود و به نوعی حریم شخصی افراد حفظ خواهد شد و به همین دلیل هم بود که شهرداری تمامی ساختمان های نوساز را موظف با استفاده از شیشه رفلکس در نمای بیرونی ساختمان ها کرد .

رنگ های شیشه رفلکس صنایع شیشه و آینه کولیوند

شیشه های رفلکس در رنگ های گوناگونی در بازار شیشه عرضه می شود که برخی از رنگ های پراستفاده و محبوب را در ادامه نام خواهیم برد :

 

شیشه رفلکس دودی

شیشه های رفلکس در سه رنگ طلایی ، نقره ای و دودی طبق برسی های انجام شده بیشترین تقاضا را بین انواع رنگ ها دارند و در ضمن قیمت این سه رنگ از سایر رنگ ها بیشتر می باشد ، در بین شیشه های رفلکس اشاره شده شیشه رفلکس نقره ای دارای بیشترین میزان خاصیت رفلکتیو و رفلکس دودی دارای کمترین میزان خاصیت رفلکتیو می باشد به همین دلیل برای نمای ساختمان بیش تر از رفلکس نقره ای استفاده می شود .

 

ساختار و ترکیبات شیشه رفلکس

دانشمندان در صنعت شیشه و آینه به طور ناگهانی دریافتند که با اضافه کردن مواد خاصی به شیشه مذاب می توان رنگ های گوناگونی را به صنعت شیشه و آینه اضافه کرد و البته اینکه می توان با برداشتن مواد خاصی از شیشه مذاب می توان رنگ ها را در شیشه حذف کرد. در موارد ذیل ترکیبات شماره های ۱ تا ۵ برای تولید شیشه خام (شفاف) استفاده می شود اما ترکیب شماره ۶ برای تولید شیشه  رفلکس استفاده می شود .

۱- پودر سیلیس

۲- کربنات کلسیم (آهک)

۳- کربنات سدیم یا خاکستر سودا

۴- دولومیت

۵- فلدسپار

۶- اکسید کربن و اکسید آهن (این دو نوع ماده برای برنزی کردن شیشه (شیشه رفلکس) می باشد)

 

کاربرد های شیشه رفلکس صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- کاهش دمای داخل ساختمان

۲- جلوگیری از نور مستقیم خورشید

۳- مشاهده نشدن فضای داخلی و حریم خصوصی

۴- استفاده در دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان ها به دلیل زیبایی

۵- استفاده در آزمایشگاه های شیمی و بیولوژی

۶- استفاده در ساخت پارتیشن شیشه ای دوجداره اختصاصی

 

شیشه رفلکس دوجداره 

در بسیاری از ساختمان های نوساز از شیشه های دوجداره رفلکس استفاده می کنند به گونه ای نمای خارجی شیشه رفلکس قرار می گیرد و در نمای داخلی شیشه ساده اما نکته مهم در نصب شیشه های رفلکس اینست که طرف آینه ای شیشه های رفلکس باید رو به داخل و طرف دیگر که شیشه رنگی است رو به نمای خارجی باشد .

 

شیشه رفلکس سوپر یا ویژه صنایع شیشه و آینه کولیوند

برخی از شیشه های رفلکسی که درصد آینه آن ها بالا است را شیشه رفلکس سوپر یا ویزه می گویند ابن نوع از شیشه های رفلکس بیشتر برای پروژه های علمی و پزوهشی استفاده می شود و از نظر قیمت هم قیمت بالاتری نسبت به شیشه های رفلکس معمولی دارند لذا شیشه های رفلکس سوپر به دلیل هزینه بالا به سفارش مشتری در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود .

شیشه رفلکس قرمز در کشور بلژیک در سال ۲۰۱۹ تولید شد اما به دلیل قیمت بسیار بالای این نوع شیشه ها به کشورهای اندکی صادر شد و هنوز پژوهشگران صنعت شیشه در ایران موفق به کشف ترکیبات آن نشده اند .

 

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس نقره ای

 

 

نحوه سفارش شیشه رفلکس به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما مشتریان عزیز می توانید سفارش شیشه رفلکس را در ضخامت های مختلف و در اندازه های گوناگون از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  به ما تحویل داده و در کمترین زمان ممکن سفارش  خود را تحویل بگیرید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه رفلکس خود را به کارشناسان ما سفارش دهید.

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه رفلکس در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

آیدی تلگرام koolivandcom@ به کانال ما مراجعه کنید و نمونه کارهای ما را دنبال کنید.

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو شیشه رومیزی شیشه رنگی
شیشه دوجداره شیشه کریستال شیشه سکوریت شیشه ۱۰ میل پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه کریستال آینه طلایی شیشه خم شیشه ستدبلاست شیشه حکاکی شیشه دکوراتیو

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رفلکس در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

www.construction.co.uk