عرضه انواع شیشه رفلکس درجه یک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه رفلکس

 

شیشه رفلکس

برای انتخاب شیشه نمای ساختمان بهترین گزینه شیشه هایی که یک طرف آینه و طرف دیگر شیشه رنگی است می باشد که به این نوع شیشه ها در اصطلاح شیشه رفلکس گفته می شود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های رفلکس را با بالاترین کیفیت تولید می کند به این صورت که طرفی که آینه است را در فضای داخلی و طرفی که شیشه رنگی است را رو به فضای خارجی ساختمان قرار می دهیم .

در این صورت داخل ساختمان براحتی قابل مشاهده نخواهد بود و به نوعی حریم شخصی افراد حفظ خواهد شد و به همین دلیل است که شهرداری تمامی ساختمان های نوساز را موظف با استفاده از شیشه رفلکس در نمای بیرونی ساختمان ها کرد ، به نوعی شیشه رفکس یک شیشه ضد آفتاب هم محسوب می شود چرا که از نور مستقیم خورشید جلوگیری کرده و فقط به اندازه ای که نور فضای داخلی ساختمان را روشن کند اجازه تابش نور خورشید را خواهد داد .

رنگ های شیشه رفلکس صنایع شیشه و آینه کولیوند

شیشه های رفلکس در رنگ های گوناگونی در بازار شیشه عرضه می شود که برخی از رنگ های پر استفاده و محبوب را در ادامه نام خواهیم برد :

  • شیشه های رفلکس سبز
  • شیشه های رفلکس طلایی
  • شیشه های رفلکس نقره ای یا سیلور
  • شیشه های رفلکس آبی
  • شیشه های رفلکس شرابی 
  • شیشه های رفلکس برنزی
  • شیشه های رفلکس دودی
  • شیشه های رفلکس ترکیب چند رنگ

 

شیشه رفلکس نقره ای یا آینه ای

شیشه های رفلکس نقره ای نسبت یه سایر شیشه های رفلکس از خاصیت رفلکتیو بیشتری برخوردار هستند و به همین دلیل هم با نام شیشه های رفلکس آینه ای شناخته شده است ، این نوع شیشه ها برای سنگ نمای سفید انتخاب مناسبی محسوب می شود ، در ساختمان هایی که از سنگ نمای سفید استفاده شده است شیشه رفلکس نقره ای یا سفید بهترین انتخاب برای شیشه پنجره های دوجداره خواهد بود .

 

شیشه رفلکس دودی

شیشه های رفلکس در سه رنگ طلایی ، نقره ای و دودی طبق برسی های انجام شده بیشترین تقاضا را بین انواع رنگ ها دارند و در ضمن قیمت این سه رنگ از سایر رنگ ها بیشتر می باشد ، در بین شیشه های رفلکس اشاره شده شیشه رفلکس نقره ای دارای بیشترین میزان خاصیت رفلکتیو و رفلکس دودی دارای کمترین میزان خاصیت رفلکتیو می باشد به همین دلیل برای نمای ساختمان بیش تر از رفلکس نقره ای استفاده می شود .

 

شیشه رفلکس طلایی

برای ساختمان هایی که دارای سنگ نمای کرم و قهوه ای هستند و از پروفلی های UPVC طرح چوب بکار رفته است باید از شیشه های رفلکس طلایی استفاده کرد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون نیز رعایت خواهد شد .

 

ساختار و ترکیبات شیشه رفلکس

دانشمندان در صنعت شیشه و آینه به طور ناگهانی دریافتند که با اضافه کردن مواد خاصی به شیشه مذاب می توان رنگ های گوناگونی را به صنعت شیشه و آینه اضافه کرد و البته اینکه می توان با برداشتن مواد خاصی از شیشه مذاب می توان رنگ ها را در شیشه حذف کرد. در موارد ذیل ترکیبات شماره های ۱ تا ۵ برای تولید شیشه خام (شفاف) استفاده می شود اما ترکیب شماره ۶ برای تولید شیشه های رفلکس استفاده می شود .

۱- پودر سیلیس

۲- کربنات کلسیم (آهک)

۳- کربنات سدیم یا خاکستر سودا

۴- دولومیت

۵- فلدسپار

۶- اکسید کربن و اکسید آهن (این دو نوع ماده برای برنزی کردن شیشه (شیشه رفلکس) می باشد)

 

کاربرد های شیشه رفلکس صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- کاهش دمای داخل ساختمان

۲- جلوگیری از نور مستقیم خورشید

۳- مشاهده نشدن فضای داخلی و حریم خصوصی

۴- استفاده در دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان ها به دلیل زیبایی

۵- استفاده در آزمایشگاه های شیمی و بیولوژی

۶- استفاده در ساخت پارتیشن شیشه ای دوجداره اختصاصی

 

شیشه رفلکس دوجداره 

در بسیاری از ساختمان های نوساز از شیشه های دوجداره رفلکس استفاده می کنند به گونه ای نمای خارجی شیشه رفلکس قرار می گیرد و در نمای داخلی شیشه ساده اما نکته مهم در نصب شیشه های رفلکس اینست که طرف آینه ای شیشه های رفلکس باید رو به داخل و طرف دیگر که شیشه رنگی است رو به نمای خارجی باشد .

شیشه رفلکس دوجداره برخلاف شیشه های رفلکس ساده دارای ضخامت زیادی است و معمولا در داخل پنجره های دوجداره قرار می گیرد البته در برخی موارد می توان شیشه دوجداره را در پنجره تک جداره قرار داد ، به طور مثال برای ساختمانی که دارای سنگ نمای کرم است باید از شیشه رفلکس دوجداره برنز استفاده کرد البته فریم پنجره دوجداره نیز بهتر است که از شامپاینی در نظر گرفته شود .

 

شیشه رفلکس سکوریت

برای اجرای پنجره های دوجداره با ابعاد بزرگ بهتر است که از شیشه های رفلکس سکوریت شده استفاده کرد چرا که در این صورت احتمال شکستن شیشه به حداقل می رسد ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود ، شیشه رفلکس سکوریت اغلب به عنوان شیشه پنجره های دوجداره نمای ساختمانی کاربرد دارد مقاومت شیشه های سکوریت بسیار بیشتر از شیشه های ساده می باشد .

در برخی از پروژه های تحقیقاتی و علمی نیز از شیشه رفلکس سکوریت استفاده می شود به عنوان مثال از این نوع شیشه ها به عنوان صفحه نمایشگر مانیتورهای برد الکترونیکی بکار برده خواهد شد .

 

شیشه رفلکس لمینت

استفاده از شیشه های لمینت در قسمت هایی از ساختمان که خطر شکستن شیشه وجود دارد الزامیست ، برای تولید این نوع شیشه ها از دو شیشه رفلکس رنگی و لایه های مایع SGP و ,PVB استفاده می شود بدین شکل حتی اگر هر یک از شیشه رفلکس لمینت شکسته شود ذرات آن برخلاف شیشه های رفلکس ساده از هم جدا نخواهد شد و به طبع آسیبی به فردی یا چیزی نمی رسد .

 

شیشه رفلکس ۱۰ میل خم

خاص ترین نوع شیشه های رفلکس که برای اجرای نمای شیشه ای ساختمان کاربرد دارد ،برای تولید شیشه خم رفلکس ابتدا شیشه رفلکس در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته شده در نهایت شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده می شود .

 

شیشه رفلکس طرح دار

نوعی از شیشه های دکوراتیو رنگی که ابتدا شیشه ی رفلکس در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط دستگاه سندبلاست طرح های مختلفی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه طرح دار رفلکس شناخته شده است .

 

شیشه رفلکس حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رفلکس حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه رفلکس هوشمند 

طرح دیگری از شیشه های رفلکس که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه رفلکس اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های رفلکس دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه رفلکس سوپر یا ویژه صنایع شیشه و آینه کولیوند

برخی از شیشه های رفلکسی که درصد آینه آن ها بالا است را شیشه رفلکس سوپر یا ویژه می گویند ابن نوع از شیشه های رفلکس بیشتر برای پروژه های علمی و پزوهشی استفاده می شود و از نظر قیمت هم قیمت بالاتری نسبت به شیشه های رفلکس معمولی دارند لذا شیشه های رفلکس سوپر به دلیل هزینه بالا به سفارش مشتری در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود .

شیشه رفلکس قرمز در کشور بلژیک در سال ۲۰۱۹ تولید شد اما به دلیل قیمت بسیار بالای این نوع شیشه ها به کشورهای اندکی صادر شد و هنوز پژوهشگران صنعت شیشه در ایران موفق به کشف ترکیبات آن نشده اند .

شیشه رفلکس ویژه را می توان به عنوان شیشه صفحه نمایشگرهای لمسی نیز استفاده کرد ، در بسیاری از پروژه های تحقیقاتی از این نوع شیشه ها به جای شیشه های گران قیمت خارجی بکار برده می شود .

 

 

نحوه سفارش شیشه رفلکس به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما مشتریان عزیز می توانید سفارش شیشه رفلکس را در ضخامت های مختلف و در اندازه های گوناگون از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  به ما تحویل داده و در کمترین زمان ممکن سفارش  خود را تحویل بگیرید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه رفلکس خود را به کارشناسان ما سفارش دهید.

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه رفلکس در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

آیدی تلگرام koolivandcom@ به کانال ما مراجعه کنید و نمونه کارهای ما را دنبال کنید.

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رفلکس در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

www.construction.co.uk