تولید انواع شیشه رنگی دیوارپوش در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ 

 

شیشه رنگی دیوارپوش

 

شیشه رنگی دیوارپوش

طراحی دکوراسیون امروزه دچار تغییر و تحولات گسترده ای شده است و با کمی توجه به طراحی دکوراسیون منازلی که در آن ها رفت و آمد می کنیم به خوبی می توان این موضوع را پی برد ، به تابعیت از این موضوع صنعت شیشه و آینه هم بسیار با گذشته تفاوت دارد در این مقاله قصد داریم به شیشه رنگی دیوارپوش بپردازیم .

زیبایی و جذابیت خاصی که در شیشه رنگی دیوارپوش وجود دارد هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار می دهد و طبیعتا هر کسی را مجاب به استفاده از شیشه رنگی به جای رنگ کردن دیوار و کاغذ دیواری خواهد کرد ، شفافیت و ظاهر بسیار شیک این محصول حتی فکر کردن به رنگ زدن دیوار و استفاده از کاغذ رنگی را از ذهن دور خواهد کرد .

نصب شیشه رنگی دیوارپوش برخلاف تصورات با چسب های آکواریوم  اجرا نخواهد شد بلکه با استفاده از چسب های مخصوصی انجام می شود که در هنگام چسباندن شیشه روی دیوار باید خط کشی تراز انجام شود چرا که اختلاف حتی ۱ میل در هنگام نصب موجب بهم ریختگی پروزه خواهد شد .

ویژگی های شیشه رنگی دیوارپوش صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- ظاهر شیک و مدرن 

۲- ضد خش 

۳- ضد گرما و سرما

۴- شفافیت و وضوح

۵- وزن کم

۶- بزرگتر نشان دادن فضای داخلی

۷- دارای رنگ های متنوع

 

البته شیشه رنگی دیوارپوش بیشتر به کسانی پیشنهاد می شود که بحث هزینه در اولویت کاری وجود نداشته باشد و به عبارت دیگر اولویت کاری در طراحی دکوراسیون زیبا و مدرن باشد زیرا این نوع شیشه ها نسبت به شیشه های ساده از قیمت بالاتری برخوردار هستند .

 

انواع شیشه رنگی دیوارپوش

  • شیشه های رنگی لاکوبل ساده
  • شیشه های رنگی لاکوبل چاپی
  • شیشه های رنگی لاکوبل حکاکی شده
  • شیشه های رنگی لاکوبل سندبلاست 
  • شیشه های رنگی لاکوبل چند رنگی 

 

شیشه رنگی دیوارپوش چاپی

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاه از دستگاه چاپ قادر به چاپ طرح های مختلف رنگی روی شیشه و آینه است لذا اگر طرح خاصی مد نظر دارید می توانید طرح را از طریق پیام رسان های سروش ، تلگرام و واتس آپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید و کمتز از ۷۲ ساعت طرح مورد روی شیشه چاپ خواهد شد .

 

شیشه رنگی دیوارپوش

 

 

نحوه سفارش شیشه رنگی دیوارپوش به صنایع شیشه و آینه کولیوند

مراحل کار به این صورت است که ابتدا شما در صورت تمایل با یکی از شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  – ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸  تماس حاصل می نمایید و تیم فنی ما به منزل یا محیط کاری شما جهت اندازه گیری دقیق می آید و طرح ها و رنگ های مختلفی به شما نشان داده خواهد شد و پس از اینکه طرح و رنگ مورد نظر شما انتخاب شده در مرحله بعدی تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه رنگی دیوارپوش را در ابعاد مورد نیاز برش داده و در نهایت هم تین فنی ما مجددا جهت نصب شیشه رنگی دیوارپوش مورد نظر شما به منزل یا محیط کاری شما خواهد آمد .

روش دوم  مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند و سفارش شیشه رنگی دیوارپوش مورد نظر به تیم طراحی صنایع شیشه و آینه کولیوند است .

خدمات نصب شیشه رنگی دیوارپوش در صنایع شیشه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد در ضمن صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارشات شهرستان ها نیز می پذیرد .

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه شیشه رنگی دیوارپوش

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارهاkoolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاده نمونه کارها : koolivandcom@

در ادامه برخی از تصاویر شیشه رنگی دیوارپوش را که توسط صنایع شیشه و آینه کولیوند انجام شده است را  مشاهده خواهید کرد :

 

 

 

 

 

شیشه رنگی دیوارپوش

 

شیشه رنگی دیوارپوش

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو شیشه رومیزی شیشه رنگی
شیشه دوجداره شیشه رفلکس شیشه ۱۰ میل شیشه سکوریت پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه کریستال آینه طلایی شیشه سندبلاست شیشه حکاکی شیشه خم شیشه دکوراتیو

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رنگی دیوارپوش در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.geology.com