تولید انواع شیشه رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

از دغدغه های اغلب کسانی که میزهای چوبی ناهارخوری ، جلو مبلی و اداری را تهیه کرده اند صدمه وارد شدن به میز است برای جلوگیری از هرگونه آسیبی که ممکن است به میزهای گران قیمت چوبی وارد شود بهترین راه استفاده از شیشه رومیزی برای پوشش میز می باشد بدین شکل حتی اگر ضربه ای وارد شود به شیشه اصابت خواهد کرد و خسارتی که متحمل خواهید شد بسیار کمتر از اینسیت که ضربه به طور مستقیم به میز وارد شود .

حتما همه شما عزیزانی که در حال خواندن این مقاله هستید با ما هم نظر هستید که شیشه رومیزی علاوه بر جلوگیری از خط و خش بر روی میر ، موجب زیباتر شدن میز هم خواهد شد به ویژه زمانی که از شیشه های کریستال و شیشه های رنگی استفاده کنیم .

در هنگام خرید شیشه رومیزی توجه داشته باشید که شیشه موج نداشته و خال جوش های ریز روی شیشه مشاهده نشود لذا برخی همکاران ما متاسفانه با سیاست قیمت کم شیشه های شیت موج دار را به مشتری تحویل می دهند ، تمامی شیشه هایی که در صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت تولید شیشه رومیزی استفاده می شود دارای درجه کیفیت +A می باشند و به سه دسته ی فلوت ، کلیر و کریستال تقسیم بندی می شود .

برخی افراد شیشه رومیزی را با نام های شیشه روی میز ، شیشه میز ،  رومیزی شیشه ای و میز شیشه ای  هم می شناسند که البته میز شیشه ای به میزهایی اطلاق می شود که حتی پایه های میز هم از شیشه تشکیل شده است .

 

عوامل تاثیرگذار در قیمت شیشه رومیزی 

  • ابعاد میز مورد نظر
  • ضخامت شیشه
  • رنگ شیشه
  • ابزار دور شیشه
  • نوع شیشه ( فلوت ، کلیر ، کریستال )
  • طرح شیشه ( چاپی ، سندبلاست ، حکاکی)

 

شیشه رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند به طور کلی در سه حالت تولید می شود

۱- در حالت اول میز مورد نظر دارای صفحه ی چوبی است به عبارتی میز از چند عدد پایه تشکیل شده که صفحه روی پایه قرار گرفته است .

 

شیشه رومیزی

 

در این حالت برای شیشه رومیزی ۰٫۵ تا ۱ متر شیشه ۶ میل ، برای شیشه ۱ تا ۱٫۵ شیشه ۸ میل و برای شیشه های ۱٫۵ تا ۲ متر شیشه ۱۰ میل استفاده می شود .

۲- در حالت دوم میز فاقد صفحه ی چوبسیت به عبارتی میز فقط از چند عدد پایه تشکیل شده است که شیشه رومیزی روی آن قرار خواهد گرفت . 

 

شیشه رومیزی

 

برای هر ابعادی باید ضخامت شیشه ۲ میلی متر بیشتر از حالت اول باشد ، به طور مثال برای شیشه رومیزی ۱ تا ۱٫۵ متر از شیشه ۱۰ میل استفاده می شود .

۳- حالتی که میز به صورت تمام شیشه ای ساخته می شود

در این نوع میزها باید از شیشه های ۱۰ میل و حتی بیشتر استفاده کرد به گونه ای که پس برش شیشه ها با دستگاه CNC به وسلیه چسب UV  شیشه ها را طبق الگو به هم می چسبانیم لازم به ذکر است هنگام کار با چسب UV باید بسیار احتیاط کرد زیرا اشعه دستگاه UV سرطان زا می باشد .

 

شیشه رومیزی با الگوهای خاص

با توجه به اینکه برخی از میزها دارای الگوهای خاص و پیچیده ای هستند باید با استفاده از کارغذهای الگوی مخصوص شیشه این نوع میز ها را اندازه گیری کرد سپس با دستگاه CNC و MASTER شیشه های رومیزی را تولید کرد زیرا برش شیشه رومیزی با الگوی خاص به صورت دستی امکان پذیر نیست و به احتمال فراوان شیشه شکسته خواهد شد .

دستگاه CNC شیشه رومیزی را به صورت معمولی و با الماسی که روی تیغه ی دستگاه است برش می دهد اما دستگاه MASTER شیشه را تراش داده تا اینکه به طور کامل قیمت مورد نظر شیشه درآورده شود .

 

انواع شیشه های قابل استفاده در شیشه رومیزی

 

انواع شیشه رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱-  شیشه میز ناهار خوری 

۲-  شیشه میز و عسلی مبلمان

۳-  شیشه میز مدیریت 

۴-  شیشه میز کنفرانس

۵-  شیشه میز های دکوری فروشگاه ها 

۶- میز شیشه ای 

۷- میز لابی ساختمان

۸- میز رایانه

۹ – شیشه میز غذاخوری

۱۰- شیشه میز صبحانه خوری

۱۱- شیشه میز جلو میلی 

۱۲-  شیشه میز اداری

 

 

انواع ابزار لبه شیشه رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- لول ساده مات

۲- لول براق

۳- تراش دوپله

۴- تراش سه پله

۵- دیاموند

۶- تراش(پخ)

۷- لول تخت

۸- تراش انگشتی

 

برای میزهایی که دور آن ها تخت و صاف بوده از ابزار تخت براق ، تراش ساده و دیاموند و برای میزهایی که دور آن به صورت پله ای درآورده شده است از ابزار شیشه رومیزی تراش دو پله و سه پله استفاده می شود .

تمامی ابزارهای اشاره شده شیشه رومیزی با استفاده از دستگاه های برقی صورت می گیرد جز تراش انگشتی که توسط یک دستگاه کوچک مکانیکی انجام می شود الیته پس از اینکه دور شیشه تراشیده شد توسط دستگاه لول تیزی شیشه گرفته خواهد شد .

 

ابزار دور شیشه

 

 تراش دو پله و سه پله را روی شیشه های ۸ میل به بالا می توان اجرا کرد اما سایر ابزارهای اشاره شده بر روی تمامی شیشه ها با ضخامت های مخنلف قابل اجرا می باشد ، شیشه رومیزی از محدود شیشه هایی محسوب می شود که باید دور آن را ابزار زد .

توجه داشته باشید که در طراحی دکوراسیون داخلی تمامی کشورهای پیشرفته اصل سادگی اما مدرنیته بودن وجود دارد لذا اگر قصد طراحی مدرن را دارید از ابزارهای تخت براق و دیاموند استفاده کنید .

 

شیشه رومیزی ۱۰ میل

بیش از ۶۰ درصد شیشه های رومیزی که توسط مشتریان گرامی سفارش داده می شوند شیشه ۱۰ میل رومیزی است ، شیشه های ۱۰ میل به سه دسته ی شیشه ۱۰ میل فلوت ، شیشه ۱۰ میل کلیر و شیشه ۱۰ میل کریستال تقسیم می شود .

 

شیشه رومیزی ۲۰ میل

برای ساخت میزهای شیشه ای و میزهایی که از چند عدد پایه تشکیل شده است باید از شیشه ۲۰ میل استفاده کرد ، مقاومت شیشه ۲۰ میل بسیار بالاست و احتمال شکستن شیشه بسیار اندک می باشد .

 

شیشه رومیزی گرد

در چند سال گذشته تولید میزهای گرد و بیضی شکل در صنعت چوبی و مبلمان کشور ما فراگیر شده از همین رو تیم فنی صنایع شیشه کولیوند با استفاده از گردبر های دستی و دستگاه CNC انواع شیشه های رومیزی گرد را تولید می کند .

 

شیشه رومیزی کریستال و طرح دار

شیشه های کریستال به دلیل شفافیت بالا به طبع نمای شیشه های رومیزی هم زیباتر خواهد کرد که صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های کریستال را در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل عرضه می نماید ، شیشه های طرح دار هم به صورت چاپی رنگی و سندبلاست در صنایع شیشه کولیوند تولید می شود بدین شکل می توانید طرح مورد نظر خود را روی شیشه رومیزی داشته باشید ، فقط کافیست که طرح مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

میز شیشه ای

میز های تمام شیشه ای کریستال در طراحی دکوراسیون مدرن نقش پررنگی را داشته و از زمانی که برای اولین بار در کشور ایتالیا نمایشگاه بین المللی the best design از این نوع میزها رونمایی کرد با استقبال بسیار زیاد  طراحان دکوراسیون کشورهای مختلف روبرو شد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال ۱۳۹۵ علاوه بر تولید شیشه رومیزی ، میزهای تمام شیشه ای هم تولید می کند .

 

شیشه رومیزی سکوریت و دودی

به طور کلی شیشه های رومیزی نیازی به سکوریت شدن ندارد و چرا که لبه ی شیشه سکوریت بسیار حساس بوده و دقیقا ششه های رومیزی از لبه دچار ضربه های انفاقی می شود به همین دلیل شیشه خام گزینه ی مناسب تری خواهد بود .

 

شیشه رومیزی رنگی

در طراحی دکوراسیون لوکس از شیشه های رنگی استفاده های مختلفی می شود که از مهم ترین آن ها می توان به شیشه های رومیزی رنگی و چاپی اشاره کرد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ رنگی قادر به تولید شیشه رومیزی در رنگ های مختلف می باشد .

شیشه رومیزی رنگی به طور کلی به دو دسته تقسیم بندی می شود در حالت اول شیشه رنگی دو رو نماست و طرف دیگر شیشه قابل مشاهده خواهد بود اما در حالت دوم شیشه رنگی یک رو نماست که به شیشه لاکوبل شهرت دارد و در واقع روی میز دیگر قابل مشاهده نخواهد بود .

 

شیشه رومیزی برنز

به طور کلی برای میزهای چوبی که دارای رنگ قهوه ای هستند شیشه برنز انتخاب مناسبی خواهد بود توجه داشته باشید که هر چه ضخامت شیشه بیشتر باید رنگ قهوه ای آن پررنگ تر دیده خواهد شد در ضمن در صورت استفاده از شیشه رومیزی برنز خط و خش های روی میز به ویژه در میزهای ناهارخوری که به کرات وجود دارد دیده نخواهند شد و به نوعی شیشه موجب نو شدن میز مورد نظر هم خواهد شد .

 

شیشه رومیزی دودی

بیش از ۵۰ درصد از شیشه های رومیزی که در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شده از شیشه دودی استفاده شده است ، رنگ شیشه دودی برای هر شخصی با هر  نوع سلیقه ای جذاب و زیبا خواهد بود ، برای میزهای سفید و مشکی رنگ بهترین انتخاب استفاده از شیشه رومیزی دودی می باشد .

 

شیشه رومیزی طرح دار

امروزه با توجه به تولید شیشه های طرح دار سندبلاست و چاپی در اغلب پروژه های تزیینی از این نوع شیشه ها استفاده می شود برای مثال می توان یک شیشه رو میز با تصویر فرزندتان به صورت رنگی را تولید کرد .

 

 

نحوه سفارش شیشه رومیزی به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید دز صورت تمایل انواع شیشه های رومیزی را در هر مدلی از طریق تماس با شماره های  ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های رومیزی مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید ما سفارش دهید ، صنایع شیشه و آینه کولیوند در کمترین زمان شیشه رومیزی مورد نظر شما را تحویل خواهد داد.

توجه : صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های صنعت شیشه قابلیت ساخت هر نوع شیشه رومیزی و یا حتی میز شیشه ای را داراست ، شما می توانید طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال کرده و ما هم همان طرح را تولید خواهیم کرد ، در ضمن صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به درخواست های مکرر مشتریان گرامی زین پس سفارشات شیشه رومیزی شهرستان ها را نیز می پذیرد .

جهت مشاهده نمونه کارهای شیشه رومیزی صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید:     نمونه کارها

 

صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه شیشه رومیزی

آدرس کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارهاkoolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

در ادامه برخی از تصاویر شیشه رومیزی تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند را مشاهده خواهید کرد :

 

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.tableclothsfactory.com