تولید انواع شیشه سندبلاست در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ 

 

شیشه سندبلاست

 

شیشه سندبلاست

در گذشته شیشه های مات فقط در قالب شیشه مشجر وجود داشت که به نوعی فقط نیاز افراد را تامین می کرد اما هیچ گونه زیبایی و جذابیتی را شیشه های مشجر نداشتند اما رفته رفته با رویکار آمدن شیشه های ماتی که در طرح های مختلفی تولید می شود میزان استفاده از شیشه های مات هم به مراتب بیشتر شد .

شیشه سندبلاست را میتوان در طرح های گوناگونی تولید کرد که قسمت های سندبلاست شده حالت زبری خاصی را در صورت لمس دارند و بدین ترتیب می توان با دستگاه شیشه سندبلاست هر طرحی را که تمایل داشتید روی شیشه سندبلاست کنید .

برای تولید شیشه سندبلاست رنگی باید ابتدا شیشه را توسط دستگاه لاکوبل در رنگ مورد نظر ایجاد کرد سپس با دستگاه سندبلاست طرح را روی شیشه پیاده سازی کرد ، لازه به ذکر است که لاکوبل پشت شیشه انجام می شود اما سندبلاست روی شیشه اجرا خواهد شد .

 

انواع شیشه سندبلاست صنایع شیشه و آینه کولیوند

هر گونه از شیشه های تولید شده در صنعت شیشه را میتوان به صورت شیشه های سندبلاست درآورد :

  • شیشه سکوریت سندبلاست
  • شیشه رنگی سندبلاست
  • شیشه فلوت ساده سندبلاست
  • شیشه کریستال سندبلاست
  • شیشه لاکوبل رنگی سندبلاست
  • شیشه دوجداره سندبلاست

 

شیشه سندبلاست طرح دار

اغلب شیشه های سندبلاست دارای طرح های متفاوتی هستند از همین رو می توانید الگوی مورد نظر خود را جهت اعمال روی شیشه برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، قیمت شیشه بستگی به نوع طرح آن خواهد داشت .

 

تفاوت شیشه ساتینا و سندبلاست  

شیشه های سندبلاست و ساتینا هر دو جزء شیشه های مات مدرن محسوب می شوند اما تفاوت اصلی آن ها در نحوه تمیز کردن شیشه است به گونه ای که اگر روی شیشه سندبلاست مواد چرب ریخته شود به سختی می توان آن را پاک کرد اما شیشه ساتینا را براحتی می توان تمیز کرد .

 

کاربردهای شیشه سندبلاست صنایع شیشه و آینه کولیوند :

۱- ورودی باشگاه های ورزشی ، شرکت ها ، آرایشگاه ها و سالن های زیبایی

۲-  پارتیشن های مراکز پزشکی

۳- شیشه های رومیزی شرکت ها

۴-  استفاده به عنوان شیشه دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی

۵- شیشه سرویس بهداشتی و حمام

۶- نرده های شیشه ای بالکن

۷- شیشه درب ورودی ساختمان

۸- شیشه سکوریت درب های ورودی  و همچنین بخش های مختلف مانند ICU CCU در بیمارستان ها   

 

 

حک کردن لوگو روی شیشه سندبلاست در صنایع شیشه و آینه کولیوند

حک کردن لوگو روی شیشه یکی از رایج ترین کارهایی است که اکثر شرکت های خصوصی و دولتی و باشگاه های ورزشی انجام می دهند از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از دستگاه مخصوص سندبلاست کردن قادر به حک کردن انواع لوگو با طرح های گوناگون روی شیشه های با ضخامت های مختلف است هنگام سفارش فایل تصویر لوگوی مجموعه خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه سندبلاست راه مات

در بسیاری از شرکت ها تمایل مدیران به استفاده از شیشه های سندبلاست راه راه است که با نام سندبلاست راه مات شناخته شده می باشد ، برای تولید این نوع شیشه ها به صورت یکی در میان شیشه شفاف و مات خواهد شد به عبارتی تعدادی خط های افقی با عرض ۱۰ سانتی متر روی شیشه وجود دارد که به ترتیب مات و شفاف می باشد البته معمولا نصف شیشه سندبلاست به این شکل خواهد شد .

 

شیشه سندبلاست سکوریت

برای اجرای برخی از پروژه ها مانند درب شیشه ای ، پارتیشن شیشه ای و کابین دوش شیشه ای باید از شیشه های سندبلاست شده ی سکوریت استفاده کرد زیرا احتمال شکستن شیشه وجود خواهد داشت ، تولید شیشه سندبلاست سکوریت به گونه ای است که ابتدا روی شیشه طرح سندبلاست ایجاد شده سپس جهت سکوریت شدن وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می شود .

 

َشیشه سندبلاست لمینت

برای تولید شیشه های مات لمینت شده ابتدا دو شیشه مات سندبلاست با ابعاد یکسان برش داده می شود سپس توسط لایه چسبناک PVB و SGP به یکدیگر چسبیده می شوند ، این نوع شیشه ها از مفاومت بالایی برخوردار است .

 

شیشه سندبلاست دوجداره

معمولا شیشه های دوجداره سندبلاست از یک شیشه ی سندبلاست شده و یک شیشه ی شفاف تشکیل می شود به طوری که شیشه مات روی به نمای خارجی ساختمان قرار خواهد گرفت .

 

شیشه سندبلاست کابین دوش شیشه ای 

برای اجرای کابین های دوش شیشه ای می توان از شیشه های سکوریت شده مختلفی استفاده کرد اما در اغلب موارد به دلیل حفظ حریم شخصی افراد از شیشه های سکوریت سندبلاست استفاده می شود .

شیشه سندبلاست رنگی

شیشه های رنگی را نیز می توان به صورت سندبلاست تولید کرد این نوع شیشه ها اغلب در پروژه های تریینی کاربرد دارد به عنوان مثال می توان به شیشه درب سرویس بهداشتی ساختمان مسکونی اشاره کرد .

 

شیشه سندبلاست خم

برای تولید شیشه های خم سندبلاست ابتدا طرح روی شیشه سندبلاست شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نظر ساخته می شود در نهایت شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه سندبلاست اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه سندبلاست گرد

اغلب شیشه های سندبلاست گرد به عنوان شیشه رومیزی استفاده می شود برای تولید شیشه گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه سندبلاست هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه سندبلاست هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

لازم به ذکر است شیشه سندبلاست هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه مان معرفی شده است قیمت شیشه سندبلاست هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های سندبلاست ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

 

نحوه سفارش شیشه سندبلاست به صنایع شیشه و آینه کولیوند :

شما می توانید در صورت تمایل شیشه سندبلاست را در ابعاد مختلف و همچنین در طرح های گوناگون از طریق تماس با شماره های  ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و در کمترین زمان شیشه های سندبلاست را تحویل بگیرید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه سند بلاست مورد نظر خود را به ما سفارش دهید.

جهت مشاهده  نمونه کارهای شیشه سندبلاست صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :   نمونه کارها

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب شیشه های  سندبلاست را به وسیله تیم با تجربه در این زمینه را هم انجام می دهد و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد در ضمن صنایع شیشه کولیوند زین پس سفارشات شهرستان ها را نیز می پذیرد .

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه شیشه سندبلاست

آدرس کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاده نمونه کارها : koolivandcom@

در ادامه برخی از تصاویر مربوط به شیشه سندبلاست را مشاهده خواهید کرد :

 

شیشه سندبلاست

شیشه سکوریت مات

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سندبلاست در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.glazetti.com