تولید انواع  شیشه سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

شیشه سکوریت

به طور کلی شیشه های ایمنی به دلیل مقاومت بالا و امنیت بیشتر نسبت به شیشه های ساده در چند سال گذشته به میزان قابل توجهی مورد استفاده قرار گرفته است که در این بین شیشه  سکوریت یا نشکن نسبت به دیگر شیشه های ایمنی بیشتر بکار می رود .

معمولا شیشه سکوریت در پروژه های مختلف دارای ضخامت ۱۰ میل است زیرا هم دارای مقاومت مناسبی بوده و هم وزن سنگینی را ندارد در اکثر پروژه های با نمای شیشه ای مانند اجرای نرده شیشه ای ، درب شیشه ای و پارتیشن شیشه ای از شیشه سکوریت ۱۰ میل و سکوریت ۲۰ میل استفاده می شود .

نمایندگی شیشه سکوریت صنایع شیشه و آینه کولیوند این نوع شیشه ها را در ضخامت های مختلفی تولید می کند که در واقع هرچقدر ضخامت شیشه بیشتر باشد باید زمان بیشتری را  جهت تبدیل شدن به سکوریت در داخل کوره بماند بنابراین علاوه بر ابعاد شیشه ، نوع شیشه ، رنگ شیشه و طرح روی شیشه معیار دیگری یه نام ضخامت شیشه سکوریت در تعیین قیمت شیشه های نشکن تاثیرگذار خواهد بود .

 

طرز ساخت شیشه سکوریت :

در ابتدا باید شیشه را در ابعاد دلخواه و مورد نیاز برش داد زیرا پس از اینکه شیشه به سکوریت تبدیل شود نمی توان آن را برش داد پس از اینکه شیشه را برش دادیم آن را وارد کوره می کنیم که در کوره شیشه  با  دمای تا حدود ۶۰۰  گرم می شود در مرحله بعدی و پس از اینکه شیشه تا دمای حدود ۶۰۰ گرم شد آن را در فرآیند کنترل شده ای به سرعت سرد می کنبم لازم به ذکر است برای تولید شیشه های نیمه سکوریت فرآیند سرد شدن شیشه را به کندی انجام می دهیم .

شیشه سکوریت در صورت شکستن به ذرات کوچکی تبدیل می شوند و در اصطلاح می گویییم شیشه پودر شد به همین دلیل شیشه های سکوریت خطر کمتری در صورت شکستن با شیشه های معمولی را دارند و جزء شیشه های ایمنی محسوب می شوند اما با این وجود نسبت به شیشه های لمینت ایمنی کمتری دارند .

شیشه سکوریت را میتوان حکاکی کرد و حتی به صورت سند بلاست درآورد و  برای نصب هم به ابزارهایی مانند ریل ، لولا  ، دستگیره و قفل نیاز دارد ، البته امروزه شیشه سکوریت اسپایدر هم به این صنعت اضافه شده است که این نوع از سکوریت هم جایگاه خاصی را در صنعت ساختمانی کشورمان به خود اختصاص داده است.

کارخانه شیشه سکوریت صنایع شیشه و آینه کولیوند مجهز به ۵ کوره مخصوص تولید شیشه های سکوریت می باشد که در هر یک از آن ها می توان چندین شیشه را به صورت همزمان به حالت سکوریت تبدیل کرد ضمنا شیشه سکوریت فلوت ، کلیر و کریستال ۶ میل ، ۸ میل ، ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۵ میل و ۲۰ میل با ابعاد مختلفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود برای کسب اطلاعت بیشتر با شماره های در ذکر شده در ابتدا و انتهای صفحه تماس حاصل نمایید .

 

کاربردهای شیشه  سکوریت :

۱- ویترین فروشگاه ها

۲- درب های فروشگاه ها

۳- درب های سرویس بهداشتی و حمام

۴- پارتیشن بندی داخل محیط کاری

۵- استفاده در لوازم خانگی

۶- استفاده در پارکینگ ها به عنوان پارتیشن 

۷- نرده های شیشه ای

۸- شیشه بالکن

۹- شیشه تراس

۱۰- سقف شیشه ای و کف شیشه ای

 

 

انواع شیشه سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- شیشه میرال برنز

۲- شیشه میرال رنگی

۲- شیشه میرال سندبلاست

۳- شیشه میرال اسپایدر

۴- شیشه میرال اتوماتیک

۵- شیشه میرال حکاکی شده 

۶- شیشه میرال ساتینا

۷- شیشه میرال چاپی

۸- شیشه میرال دودی

 

 یراق های مورد استفاده در شیشه سکوریت

  • لولا ۱۰۱
  • لولا ۱۰۲
  • دستگیره نقره ای
  • دستگیره طلایی
  • قفل پایین ، بالا و وسط
  • بست های شیشه به دیوار
  • بست های شیشه به شیشه
  • ریل کشویی
  • پایه شیشه ثابت 

 

لازم به ذکر است قیمت شیشه سکوریت با توجه به نوع یراق آلات و همچنین میزان یراق مورد استفاده تعیین می شود لذا نوع یراق آلات شیشه ها ی سکوریت از نظر جنس و قیمت تفاوت چشمگیری را دارند بنابراین برای اطلاع از قیمت شیشه های سکوریت باید نوع یراق آلات آن مشخص شود به عبارت دیگر خود شیشه که قیمت مشخصی داشته اما نوع یراق به کار رفته قیمت را مشخص خواهد کرد .

شیشه سکوریت مغازه یا فروشگاه در بررسی های انجام شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند پرتقاضاترین نوع شیشه های سکوریت از نظر کاربرد را دارد ، نصب درب تمام شیشه ای و همچنین ویترین شیشه ای تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری هر صنفی خواهد داشت .

 

شیشه سکوریت رنگی

به منظور طراحی دکوراسیون مدرن و منطبق با رنگ های اصلی فضای داخلی صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های سکوریت را در رنگ های مختلف دودی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز تولید کرده و به صورت جام و قواره به فروش می رساند .

 

شیشه سکوریت رفلکس

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از کوره های مخصوص سکوریت انواع شیشه های سکوریت ساده و رفلکس را تولید می کند ، شیشه های رفلکس سکوریت در نمای ساختمان ها کاربرد زیادی دارد .

 

شیشه سکوریت طرح دار

شیشه های سکوریت طرح دار به دو دسته ی شیشه های سندبلاست و چاپی تقسیم می شوند که شیشه سندبلاست در واقع یک شیشه طرح دار مات محسوب شده و شیشه چاپی یک شیشه طرح دار رنگی به شمار می رود .

 

شیشه سکوریت مات

استفاده از شیشه های مات در برخی از پروژه ها مانند اجرای پارتیشن شیشه ای مراکز پزشکی کاربرد فراوانی دارد از همین رو شیشه های سکوریت شده ساتینا و سندبلاست در ضخامت های مختلفی تولید شده است .

 

شیشه سکوریت خم

با فراگیر شدن نمای شیشه ای تولید شیشه های اشکال مختلف هم رواج پیدا کرده است به طوری که با استفاده از شیشه خم سکوریت پروزه هایی مانند نرده شیشه ای ، پارتیشن شیشه ای و حتی اتاق شیشه ای اجرا می شود ، برای تولید شیشه سکوریت خم ابتدا شیشه در کوره های مخصوص شیشه خم قرار داده شده سپس با انجام فرآیند سردسازی شیشه مجددا داخل کوره مخصوص سکوریت قرار داده خواهد شد .

 

شیشه سکوریت دوجداره

شیشه دوجداره جزء شیشه های ایمنی محسوب می شود حال اگر به صورت دوجداره سکوریت تولید شود به طبع مقاومت شیشه بیشتر هم خواهد شد ، این نوع شیشه ها بیشتر به عنوان شیشه دوجداره نمای ساختمان بکار می رود .

 

شیشه سکوریت سه جداره

در برخی از پروژه ها مانند اجرای پله شیشه ای به دلیل فشار بسیار زیاد روی شیشه ها بهتر است که از شیشه های سه جداره سکوریت شده استفاده کرد البته این نوع شیشه ها قیمت بسیار بالایی دارند ، برای تولید شیشه سوریت سه جداره ابتدا سه عدد شیشه نشکن با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند .

 

شیشه سکوریت حکاکی شده

در صنایع شیشه و آینه با بهره گیری از دستگاه Engraving طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی می شود ، به طور مثال در سازمان های دولتی لوگوی مجموعه روی شیشه حکاکی خواهد شد .

 

شیشه سکوریت لمینت

ساختار شیشه های لمینت به گونه ای است که دو یا چند شیشه سکوریت با ابعاد یکسان توسط لایه pvb یا sgp به هم چسبیده می شوند ، این نوع شیشه ها در پروژه هایی که ابعاد شیشه بزرگ بوده و خطر شکستن شیشه وجود دارد استفاده می شود ، برای تولید شیشه سکوریت لمینت شده ابتدا دو شیشه با ابعاد یکسان برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره قرار داده می شوند در نهایت هم توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند .

 

شیشه سکوریت – اسپایدر

جدیدترین روش اجرای شیشه های سکوریت که به صورت فریم لس بوده و برای قرار دادن شیشه ها کنار یکدیگر به بست های فلزی نیازی نیست ، روش اسپایدری اغلب در پروژه هایی که نمای شیشه ای وسیع اجرا می شود کاربرد دارد .

 

شیشه سکوریت درب شیشه ای 

برای اجرای درب های شیشه ای نیز باید از شیشه های سکوریت شده استفاده کرد ، به روش های مختلفی این نوع درب ها نصب می شود اما متداولترین آن ها درب شیشه ای کشویی و درب شیشه ای اتوماتیک محسوب می شود .

 

شیشه سکوریت سقف

طراحان دکوراسیون در کشورهای اروپایی امروزه به شدت بر ایجاد نماهای شیشه ای اصرار دارند به طوری که حتی سقف ساختمان نیز شیشه ای اجرا شود ، برای تولید شیشه سقف از شیشه های سکوریت لمینت شده بکار می رود .

 

شیشه سکوریت بالکن

امروزه اغلب بالکن های ساختمان به صورت شیشه ای اجرا می شود که به دو روش فریم لس و با فریم های آلومینیومی و یو پی وی سی می توان چنین پروژه ای را اجرا کرد ، در صورت استفاده از روش دوم از اتلاف انرژی نیز جلوگیری خواهد شد .

 

شیشه نیمه سکوریت  

کوره های مخصوص تولید شیشه های خم با کوره های تولید شیشه سکوریت تفاوت دارد به طوری که کوره های شیشه خم در واقع شیشه را به حالت نیمه سکوریت تبدیل می کند ، مقاومت شیشه نیمه سکوریت بیشتر از شیشه ها خم است .

 

شیشه سکوریت اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه سکوریت گرد 

برای تولید شیشه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده خواهد شد .

 

شیشه سکوریت هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های سکوریت که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد به طور مثال برای اجرای پارتیشن شیشه ای مات شونده باید از شیشه سکوریت هوشمند استفاده کرد بدین شکل در صورت نیاز پارتیشن از حالت شفاف به مات تبدیل خواهد شد .

لازم به ذکر است شیشه سکوریت هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

 

نحوه سفارش شیشه سکوریت به صنایع شیشه و آینه کولیوند :

شما عزیزان می توانید سفارش شیشه سکوریت خود را در هر طرحی از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ به صنایع شیشه و آینه کولیوند واگذار نمائید ، شایان ذکر است که صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه نصب شیشه های سکوریت هم قبول سفارش کرده و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه سکوریت مد نظر خود را به تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند تحویل داده و در کمترین زمان ممکن شیشه های سکوریت را در ساختمان خود داشته باشید.

جهت مشاهده تمامی نمونه کارهای انجام شده شیشه سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک زیر کلیک نمایید :

نمونه کارها ➡  

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه هر گونه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه شیشه سکوریت

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

 

 

شما می توانیددر صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سکوریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

www.sekurit-glass.com