تولید انواع  شیشه سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

شیشه سکوریت

به طور کلی شیشه های ایمنی به دلیل مقاومت بالا و امنیت بیشتر نسبت به شیشه های ساده در چند سال گذشته به میزان قابل توجهی مورد استفاده قرار گرفته است که در این بین شیشه  سکوریت نسبت به دیگر شیشه های ایمنی بیشتر بکار می رود .

معمولا شیشه سکوریت در پروژه های مختلف دارای ضخامت ۱۰ میل است زیرا هم دارای مقاومت مناسبی بوده و هم وزن سنگینی را ندارد در اکثر پروژه های با نمای شیشه ای مانند اجرای نرده شیشه ای ، درب شیشه ای و پارتیشن شیشه ای از شیشه سکوریت ۱۰ میل استفاده می شود .

 

طرز ساخت شیشه سکوریت :

در ابتدا باید شیشه را در ابعاد دلخواه و مورد نیاز برش داد زیرا پس از اینکه شیشه به سکوریت تبدیل شود نمی توان آن را برش داد پس از اینکه شیشه را برش دادیم آن را وارد کوره می کنیم که در کوره شیشه  با  دمای تا حدود ۶۰۰  گرم می شود در مرحله بعدی و پس از اینکه شیشه تا دمای حدود ۶۰۰ گرم شد آن را در فرآیند کنترل شده ای به سرعت سرد می کنبم لازم به ذکر است برای تولید شیشه های نیمه سکوریت فرآیند سرد شدن شیشه را به کندی انجام می دهیم .

شیشه سکوریت در صورت شکستن به ذرات کوچکی تبدیل می شوند و در اصطلاح می گویییم شیشه پودر شد به همین دلیل شیشه های سکوریت خطر کمتری در صورت شکستن با شیشه های معمولی را دارند و جزء شیشه های ایمنی محسوب می شوند اما با این وجود نسبت به شیشه های لمینت ایمنی کمتری دارند .

شیشه سکوریت را میتوان حکاکی کرد و حتی به صورت سند پلاست درآورد و  برای نصب هم به ابزارهایی مانند ریل ، لولا  ، دستگیره و قفل نیاز دارد ، البته امروزه شیشه سکوریت اسپایدر هم به این صنعت اضافه شده است که این نوع از سکوریت هم جایگاه خاصی را برای خود در صنعت ساختمانی کشورمان به خو اختصاص داده است.

 

کاربردهای شیشه  سکوریت :

۱- ویترین فروشگاه ها

۲- درب های فروشگاه ها

۳- درب های سرویس بهداشتی و حمام

۴- پارتیشن بندی داخل محیط کاری

۵- استفاده در لوازم خانگی

۶- استفاده در پارکینگ ها به عنوان پارتیشن 

۷- نرده های شیشه ای

۸- شیشه بالکن

۹- شیشه تراس

۱۰- سقف شیشه ای و کف شیشه ای

 

 

انواع شیشه سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- شیشه میرال برنز

۲- شیشه میرال رنگی

۲- شیشه میرال سندبلاست

۳- شیشه میرال اسپایدر

۴- شیشه میرال اتوماتیک

۵- شیشه میرال حکاکی شده 

۶- شیشه میرال ساتینا

۷- شیشه میرال چاپی

۸- شیشه میرال دودی

 

 یراق های مورد استفاده در شیشه سکوریت

  • لولا ۱۰۱
  • لولا ۱۰۲
  • دستگیره نقره ای
  • دستگیره طلایی
  • قفل پایین ، بالا و وسط
  • بست های شیشه به دیوار
  • بست های شیشه به شیشه
  • ریل کشویی
  • پایه شیشه ثابت 

 

لازم به ذکر است قیمت شیشه سکوریت با توجه به نوع یراق آلات و همچنین میزان یراق مورد استفاده تعیین می شود لذا نوع یراق آلات شیشه ها ی سکوریت از نظر جنس و قیمت تفاوت چشمگیری را دارند بنابراین برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت باید نوع یراق آلات آن مشخص شود به عبارت دیگر خود شیشه که قیمت مشخصی داشته اما نوع یراق به کار رفته قیمت را مشخص خواهد کرد .

شیشه سکوریت مغازه یا فروشگاه در بررسی های انجام شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند پرتقاضاترین نوع شیشه های سکوریت از نظر کاربرد را دارد ، نصب درب تمام شیشه ای و همچنین ویترین شیشه ای تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری هر صنفی خواهد داشت .

 

شیشه سکوریت رنگی

به منظور طراحی دکوراسیون مدرن و منطبق با رنگ های اصلی فضای داخلی صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های سکوریت را در رنگ های مختلف دودی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز تولید کرده و به صورت جام و قواره به فروش می رساند .

 

شیشه سکوریت طرح دار

شیشه های سکوریت طرح دار به دو دسته ی شیشه های سندبلاست و چاپی تقسیم می شوند که شیشه سندبلاست دردواقع یک شیشه طرح دار مات محسوب شده و شیشه چاپی یک شیشه طرح دار رنگی به شمار می رود .

 

 

نحوه سفارش شیشه سکوریت به صنایع شیشه و آینه کولیوند :

شما عزیزان می توانید سفارش شیشه سکوریت خود را در هر طرحی از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ به صنایع شیشه و آینه کولیوند واگذار نمائید ، شایان ذکر است که صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه نصب شیشه های سکوریت هم قبول سفارش کرده و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه سکوریت مد نظر خود را به تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند تحویل داده و در کمترین زمان ممکن شیشه های سکوریت را در ساختمان خود داشته باشید.

جهت مشاهده تمامی نمونه کارهای انجام شده شیشه سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک زیر کلیک نمایید :

نمونه کارها ➡  

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه هر گونه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه شیشه سکوریت

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند 

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو شیشه رومیزی شیشه دوجداره
شیشه کریستال شیشه رفلکس شیشه ۱۰ میل شیشه رنگی پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه کریستال آینه طلایی شیشه کریستال شیشه سندبلاست شیشه حکاکی شیشه خم

 

شما می توانیددر صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سکوریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

www.sekurit-glass.com