فهرست این مقاله

شیشه فروشی

فروش انواع شیشه (شیشه فروشی) در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه فروشی

 

شیشه فروشی

کلیت فعالیت شیشه فروشی سیار صنایع شیشه و آینه کولیوند بدین شکل است که از دو بخش دفتر و کارگاه تشکیل شده است که هر قسمت وظیفه های مربوط به خودشان را دارند در دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارشات به صورت حضوری و غیر حضوری ( تلفنی )  پذیرفته می شود و پس از آن تیم فنی و تولید در کارگاه شروع به فعالیت و ساخت طرح مورد نظر مشتری خواهند کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند با تشکیل دادن ۴ گروه فنی متخصص  در زمینه نصب شیشه و آینه و به عوان شیشه فروشی سیار  در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران ، هر زمانی که تماسی از طرف مشتری برقرار شود گروه فنی همان منطقه بلافاصله به منزل یا محیط کاری شما همراه با ابزارهای کامل خواهد آمد .

لازم به ذکر است که صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع شیشه های ایرانی و خارجی را به صورت جام و قواره به تمامی شیشه فروشی ها در سراسر کشور ارسال می نماید ، خرید بیش از ۱۰ متر شیشه در تعیین قیمت تاثیرگذار خواهد بود .

تعیین قیمت انواع شیشه های ایرانی و خارجی در شیشه فروشی سیار صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه انجام می پذیرد و هیچ گونه افزایش قیمت به دلیل خدمات در منزل را نخواهیم داشت ضمنا به دلیل حذف واسطه ها و خرید مستقیم از کارگاه صنایع شیشه و آینه کولیوند قیمت ها بسیار کمتر از سایر مراکز شیشه فروشی می باشد .

تمامی شیشه ها و آینه های موجود در شیشه فروشی صنایع شیشه و آینه کولیوند دارای کیفیت +A می باشد در ضمن قیمت شیشه ها بر اساس نرخ قیمت اتحادیه شیشه جمهوری اسلامی ایران تعیین می گردد ، برای دریافت اطلاعات دقیق هر یک از شیشه های موجود در شیشه فروشی صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ذکر شده در بالا و پایین صفحه تماس حاصل نمایید و از جزئیات آن ها مطلع شوید .

 

انجام خدمات شیشه بری به صورت سیار در صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری بیش از ۲۰ نصاب حرفه ای در زمینه خدمات صنعت شیشه و آینه بروزترین شیشه کاری و آینه کاری را در سراسر ایران انجام می دهد و نکته جالب اینکه چند سالیت که صنایع شیشه و آینه کولیوند یک تیم فنی سیار را در شهر تهران و کرج جهت انجام امور شیشه فروشی ایجاد کرده است .

روند کاری در شیشه فروشی صنایع شیشه و آینه کولیوند بدین شکل است که پس از تماس شما با کارشناسان ما در صورت نیاز تیم فنی جهت اندازه گیری دقیق و انتخاب طرح مورد نظر شما به منزل یا محیط کاری شما خواهد آمد و پس از اینکه طرح مورد نظر توسط شما انتخاب شد تیم تولید صنایع کولیوند در کارگاه شروع به فعالیت خواهد کرد و در نهایت هم طرح تولید شده مجددا توسط تیم فنی جهت نصب به منزل یا محیط کاری شما مشتریان گرامی آورده خواهد شد .

ایجاد شیشه فروشی های سیار در صنایع شیشه و آینه کولیوند کار را برای مشتریان سایر مناطق تهران تسهیل کرده است و شما می توانید براحتی و فقط تماس با کارشناسان ما شیشه فروشی و خدمات مربوط به آن را در منزل یا محیط کاری خود داشته باشید .

لازم به ذکر است خدمات شیشه فروشی سیار صنایع شیشه و آینه کولیوند تمامی نقاط تهران در شمال ، غرب ، شرق و جنوب را پوشش می دهد در ضمن شهرهای اطراف استان تهران و استان البرز هم شامل این طرح می شود به طوری که تمامی محصولات و خدمات شیشه بری  تنها از طریق تماس با کارشناسان شیشه فروشی کولیوند انجام خواهد شد .

 

انوع شیشه و آینه ی شیشه فروشی سیار صنایع شیشه و آینه کولیوند

 • شیشه ساده فلوت (۴ میل ، ۶ میل ، ۸ میل ، ۱۰ میل )
 • شیشه کلیر (۶ میل ، ۸ میل ، ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۶ میل ، ۲۰ میل)
 • شیشه کریستال (۶ میل ، ۸ میل ، ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۶ میل ، ۲۰ میل)
 • شیشه رنگی (۲ میل، ۶میل)
 • شیشه سکوریت(۶ میل ، ۸ میل ، ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۶ میل ، ۲۰ میل)
 • شیشه لاکوبل رنگی
 • شیشه مشجر
 • شیشه دوجداره
 • شیشه لمینت
 • شیشه رفلکس
 • آینه سفید (۴ میل ، ۶ میل ، ۸ میل)
 • آینه رنگی (طلایی ، مسی ، برنز ، بنفش ، دودی ، آبی)
 • پنجره دوجداره (آلومینیومی ، UPVC)
 • شیشه چاپی

 

دستگاه های صنایع شیشه و آینه کولیوند ( شیشه فروشی )

 • دستگاه لول زنی
 • دستگاه دیامون
 • دستگاه تراش آینه
 • دستگاه CNC برش شیشه
 • دستگاه MASTER
 • دستگاه حکاکی روی شیشه و آینه ( Engraving )
 • دستگاه چاپ رنگی روی شیشه
 • دستگاه لاکوبل رنگی

 

انواع خدمات شیشه فروشی سیار صنایع شیشه و آینه کولیوند

 • تولید و نصب شیشه رومیزی
 • تولید و نصب شیشه سکوریت یا نشکن
 •  تولید و نصب شیشه دوجداره
 • ساخت آکواریم خانگی
 • نصب شیشه های پنجره تک جداره و دوجداره
 • نصب پارتیشن شیشه ای
 • آینه کاری
 • نصب شیشه های بین کابینتی و دیوارپوش
 • تولید انواع شیشه میز ناهارخوری و دیگر شیشه های رومیزی

 

انجام خدمات CNC و MASTER در شیشه فروشی صنایع شیشه و آینه کولیوند

برش شیشه های با الگوهای خاص نیاز به دستگاه های MASTER و CNC دارد ، دستگاه MASTER همراه با برش لبه های شیشه را در طرح های مختلفی ابزار خواهد زد در حالی که دستگاه CNC فقط برش شیشه را به صورت اتوماتیک انجام می دهد .

 

تولید شیشه خم در شیشه فروشی صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قادر به تولید انواع شیشه های خم می باشد به طوری که ابتدا قالب فلزی آن ساخته شده سپس شیشه به همراه قالب فلزی وارد کوره خواهد شد .

 

تولید شیشه سکوریت در شیشه فروشی صنایع شیشه و آینه کولیوند

شیشه های سکوریت نیز با استفاده از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا تولید می شود به طوری که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس داخل کوره قرار داده می شود تا به اصطلاح آب شیشه گرفته شود .

 

تولید شیشه طرح دار در شیشه فروشی صنایع شیشه و آینه کولیوند

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

تولید شیشه لمینت در شیشه فروشی صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای تولید شیشه های لمینت ابتدا دو عدد شیشه با ابعاد یکسان برش داده شده سپس دور شیشه ها ابزار زده می شود در نهایت شیشه ها توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

تولید شیشه گرد در شیشه فروشی صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای تولید شیشه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از روش دستی ( الماس شیشه بری ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

تولید شیشه حکاکی شده در شیشه فروشی صنایع شیشه و آینه کولیوند

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه و آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

تولید شیشه اسیدکاری در شیشه فروشی شیشه و آینه کولیوند 

طرح خاصی از شیشه های دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

تولید شیشه هوشمند در شیشه فروشی شیشه و آینه کولیوند 

در این طرح از شیشه های دکوراتیو با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، نمایندگی شیشه فروشی صنایع کولیوند در اغلب شهرهای کشور به ویژه در مراکز استان ها راه اندازی شده است بدین شکل براحتی می توانید نسبت به خرید شیشه مورد نظر خود به صورت حضوری اقدام نمایید .

 

تولید شیشه صفحه نمایش دار در شیشه فروشی شیشه و آینه کولیوند 

جدیدترین طرح شیشه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی شیشه و یک اسپیکر پشت شیشه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

تولید شیشه سیمی در شیشه فروشی شیشه و آینه کولیوند 

شیشه های سیمی یا مسلح مقاوم ترین طرح شیشه های مسلح به شمار می رود که از آن در پروژه هایی نظیر سقف شیشه ای و پارتیشن شیشه ای استفاده می شود ، شیشه های سیمی با ضخامت ۶ میل بکار می رود .

 

تولید شیشه رفلکس در شیشه فروشی شیشه و آینه کولیوند 

شیشه های رفلکس در واقع به شیشه های آینه ای گفته می شود که در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید است .

 

تولید شیشه تاشو در شیشه فروشی شیشه و آینه کولیوند 

طرح خاص دیگری از شیشه های دکوراتیو که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

تولید شیشه ۲۰ میل در شیشه فروشی شیشه و آینه کولیوند  

در پروژه هایی که ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

تولید شیشه میز شیشه ای در شیشه فروشی شیشه و آینه کولیوند  

برای تولید میزهای تمام شیشه ای مدرن از شیشه های ۱۲ میل الی ۲۰ میل کریستال بکار می رود به طور مثال برای یک میز شیشه ای ناهارخوری ۱۰ نفره از شیشه کریستال بکار خواهد رفت .

 

 

نحوه سفارش انواع شیشه و آینه به شیشه فروشی سیار صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع شیشه و آینه به شیشه فروشی سیار صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ و ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ اقدام نمایید و یا به صورت حضوری به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند مراجعه نمایید .

شایان ذکر است خدمات نصب انواع شیشه و آینه (شیشه فروشی) در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

 

شیشه فروشی

شیشه فروشی 

شیشه فروشی

شیشه فروشی

شیشه فروشی 

شیشه طلا فروشی

شیشه فروشی 

شیشه فروشی

شیشه فروشی

شیشه فروشی

شیشه فروشی

شیشه فروشی

شیشه فروشی

شیشه فروشی

شیشه فروشی

شیشه فروشی

شیشه فروشی

شیشه فروشی

شیشه فروشی

شیشه فروشی

شیشه فروشی

شیشه فروشی سیار

شیشه فروشی

شیشه فروشی سیار

شیشه فروشی سیار

شیشه فروشی سیار

شیشه فروشی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه فروشی در سراسر دنیا به وب سایت زیر ماجعه نمایید :

www.indamart.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند