عرضه انواع شیشه فلوت درجه یک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه فلوت

 

شیشه فلوت

در صنعت شیشه تمامی شیشه هایی که تولید می شوند طبق کیفیت و شفافیت آن ها درجه بندی می شوند و بدین ترتیب شیشه های تولید شده تقسیم بندی می شوند یکی از شیشه های با کیفیت بالا شیشه فلوت است که نه خال جوش های دستگاه را داراست و هم اینکه از نظر شفافیت جایگاه خوبی را در بین انواع شیشه ها دارد .

شیشه فلوت از نظر شفافیت در واقع بهتر از شیشه شیت و یک پله پایین تر از شیشه های کلیر و کریستال محسوب می شود به عبارتی خال جوش  و موج های شیشه شیتا را نداشته اما شفافیت شیشه کلیر و کریستال هم ندارد .

 

ساختار شیشه فلوت صنایع شیشه کولیوند

یه طور کلی شیشه ساختاری پیچیده بر خلاف چیزی که در ظاهر می بینیم دارد و حتی هزینه ای که برای راه اندازی کارخانه شیشه استفاده می شود بسیار بالاست علاوه بر هزینه بالای دستگاه های تولید شیشه ، مواد و ترکیباتی هم که در تولید شیشه و آینه استفاده می شود هم از هزینه بالایی برخوردار است ، اما ساختار و ترکیبات انواع شیشه ها با هم تفاوت دارند که در این مقاله ما قصد داریم ساختار شیشه فلوت را بررسی کنیم :

۱– پودر سیلیس :

پودر سیلیس ترکیب اصلی در ساخت و تولید شیشه را دارد ، پودر سیلیس معمولا به صورت دانه های طبیعی از زمین خارج می شود و یا به صورت دانه های رسوبی که در اثر تغییرات جوی به صورت شن یافت می شود ،.

۲– فلدسپار :

فلدسپار قلیایی از ذوب مخلوط فلدسپاک پتاسیک به دست می آید ، فلدسپار قلیایی در تولیی شیشه فلوت نقش پررنگی را دارد که برای شیشه مفید می باشد.

۳– دولومیت :

دولومیت معمولا به صورت سفید مایل به طوسی است که از نظر ظاهری بسیار شبیه آهک می باشد ، دولومیت را در صنعت تولید شیشه فلوت در دمای بین ۷۰۰ تا ۹۰۰ درجه ساتیگراد حرارت می دهند.

۴– آهک :

آهک یکی از مواد اولیه پوسته زمین را تشکیل می دهد ، ترکیب شیمیایی آهک به صورت خالص است و با ورود به صنعت تولید شیشه فلوت باعث آزاد شدن اکسید کلسیم می باشد.

۵– کربنات سدیم :

کربنات سدیم یا خاکستر سودا از مهمترین مواد تشکیل دهنده تولید شیشه فلوت و انواع دیگر شیشه ها می باشد که باعث آزاد شدن اکسید سدیم از شیشه می شود .

۶– سالت کیک یا سولفات سدیم :

سولفات سدیم به عنوان تصفیه کننده به مواد اولیه شیشه های فلوت اضافه می شود که برای ایجاد گاز ، توربولانس در سطح مشترک مذاب و سولفات و فعال کننده سطح استفاده می شود .

 

انواع شیشه فلوت صنایع شیشه و آینه کولیوند

 • شیشه ساده فلوت
 • شیشه برنز فلوت
 • شیشه  فلوت رنگی
 • شیشه دودی فلوت 
 • شیشه رومیزی فلوت
 • شیشه ۴ میل ساده فلوت
 • شیشه ۶ میل ساده فلوت
 • شیشه ۸ میل ساده فلوت
 • شیشه ۱۰ میل ساده فلوت
 • شیشه ۱۲ میل ساده فلوت
 • شیشه ۱۶ میل ساده فلوت

 

تفاوت شیشه فلوت و شیشه شیت

شیشه های شیت را اگر از فاصله کم مشاهده کنید به طور حتم موج های روی شیشه و همچنین خالجوش های روی شیشه را مشاهده خواهید کرد اما با رویکار آمدن شیشه های فلوت دیگر اثری از موج های روی شیشه نیست و مشتریان گرامی به کرات رضایت خود را اعلام کرده اند .

شیشه های فلوت را کارخانه های مختلفی در کشورمان تولید می کنند که با کیفیت ترین آن ها شیشه فلوت اردکان و کاوه است سایر کارخانه ها به دلیل استفاده از موارد اولیه ی درجه ی ۲ شفافیت شیشه تولید را کمتر می کنند و به همین دلیل هم قیمت پایین تری نسبت به شیشه فلوت کاوه و اردکان دارند .

صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه فلوت را در ضخامت های ۴ میل ، ۶ میل ، ۸ میل ، ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۵ میل و ۲۰ میل به تمامی نقاط کشور به صورت جام و قواره ارسال می کند در ضمن همه ی انواع شیشه فلوت با درجه کیفیت +A مانند کاوه ، کاویان ، اردکان ، فریمان و قزوین در صنایع شیشه و آینه کولیوند موجود می باشد .

 

نحوه سفارش شیشه فلوت درجه یک به صنایع شیشه و آینه کولیوند :

صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه فلوت را در ابعاد گوناگون به صورت تک جداره و دو جداره به مشتریان عزیز ارئه می نماید و چنانچه قصد خرید شیشه های فلوت را دارید کافی است با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ و یا به آدرس ما مراجعه نمایید.

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه فلوت در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه شیشه فلوت

کانال تالگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحات اینستاگرام صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

شیشه فلوت

شیشه فلوت

شیشه فلوت

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند 

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو شیشه رومیزی شیشه سکوریت
شیشه رنگی شیشه دوجداره شیشه ۱۰ میل شیشه رفلکس پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه کریستال آینه طلایی شیشه سندبلاست شیشه کریستال شیشه حکاکی شیشه خم

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه فلوت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

www.blindex.com