فهرست این مقاله

شیشه مشکی رومیزی

تولید انواع شیشه مشکی رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه مشکی رومیزی

 

شیشه مشکی رومیزی

شیشه های رنگی در صنعت شیشه به طور کلی به دو دسته ی شیشه رنگی دو رو نما و شیشه رنگی یک رو نما تقسیم می شود که در این بین شیشه یک رو نما یا لاکوبل در طراحی دکوراسیون داخلی کاربرد زیادی دارد در این مقاله به طور اختصاصی به انواع شیشه مشکی و شیشه های مشکی دیوارپوش می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های مشکی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه مشکی میز را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه مشکی رومیزی – کریستال 

شیشه های مشکی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از بیشترین میزان شفافیت برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۱۰ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه مشکی رومیزی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های مشکی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضایی داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه مشکی رومیزی – مات

شیشه های مات رومیزی نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه مشکی رومیزی – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه مشکی رومیزی – گرد 

برای تولید شیشه های گرد با قطر یش از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه مشکی رومیزی – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های مشکی که با نام شیشه هوشمند شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که با شیشه ها از حالت شفاف به مات و برعکس تبدیل خواهد شد .

 

شیشه مشکی رومیزی - اینستاگرام

 

 

شیشه مشکی رومیزی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه مشکی رومیزی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رومیزی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

 

شیشه مشکی رومیزی

شیشه مشکی رومیزی

شیشه مشکی رومیزی

شیشه مشکی رومیزی

شیشه مشکی رومیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند