فهرست این مقاله

شیشه مغناطیسی

تولید انواع شیشه مغناطیسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه مغناطیسی

 

شیشه مغناطیسی

شیشه های رنگی جذاب ترین نوع شیشه دکوراتیو محسوب می شود که امروزه در طزاحی دکوراسیون داخلی مدرن به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، طرح جدیدی شیشه های دکوراتیو با نام شیشه مغناطیسی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های مغنطیسی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله برد شیشه ای مغناطسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید ضمنا همراه این محصول یک گارانتی دو ساله بی قید و شرط به خریداران محترم داده خواهد شد .

 

شیشه مغناطیسی – رنگی

با توجه به تولید شیشه های لاکوبل رنگی در طیف وسیع رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید برد شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی لاکوبل ساده و اکلیلی بکار برد .

 

شیشه مغناطیسی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی بردهای شیشه ای مغناطیس به صورت مات و رتگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

شیشه مغناطیسی – کریستال

شیشه های مغناطیسی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه مغناطیسی – قاب استیل

در این طرح از بردهای شیشه ای یک قاب استیل به عنوان فریم دور شیشه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ از قاب های استیل طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه مغناطیسی – ۲۰ میل

در پروژه هایی که ابعاد بردهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید برد شیشه ای با ابعاد ۲۰۰ * ۴۰۰ سانتی متر از شیشه های ۲۰ میل لمینت رنگی بکار خواهد رفت .

 

شیشه مغناطیسی – لمینت

جدیدترین طرح شیشه های مغناطیسی ایمنی بدون تردید شیشه لمینت محسوب می شود برای تولید این نوع برد ها ابتدا دو عدد شیشه با ابعاد یکسان توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه ها توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه مغناطیسی – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های مغناطیسی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که ابعاد شیشه های مغناطیسی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه یر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه مغناطیسی – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های مغناطیسی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

 

شیشه مغناطیسی - اینستاگرام

 

شیشه مغناطیسی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش شیشه مغناطیسی

برای اطلاع از قیمت شیشه مغناطیسی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مغناطیسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه مغناطیسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

شیشه مغناطیسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه مغناطیسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند