فهرست این مقاله

شیشه نشکن ویترین

تولید شیشه نشکن ویترین در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه نشکن ویترین

 

شیشه نشکن ویترین

امروزه با توجه به اهمیت تبلیغات در میزان فروش محصولات هزینه های چشمگیری صرف این امور می شود که برخی از آن ها نیز بی فایده است در حالی که با هزینه های کم هم می توان میزان فروش یک محصول را چند برابر کرد یکی از این روش ها اجرای ویترین شیشه ای جهت نمایش هرچه بهتر محصولات داخل فروشگاه می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه نشکن ویترین می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی ویترین ها شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف ویترین شیشه ای از جمله شیشه نشکن ویترین طلا فروشی را تولی کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند اجرای یک ویترین شیشه ای به گونه ای است که ابتدا اندازه گیری دقیق ویترین صورت گرفته سپس شیشه نشکن ویترین تولید می شود به طوری که ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد در نهیات هم شیشه ها توسط تیم فنی مجرب نصب می شود .

 

شیشه نشکن ویترین – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های سکوریت لمینت شده جهت اجرای ویترین شیشه ای استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند در این صورت حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه نشکن ویترین – کریستال

به طور کلی شیشه های سکوریت ار نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، این نوع شیشه ها میزان سبزی بسیار کمتری نسبت به شیشه های فلوت و کلیر دارند و در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل تولید می شود .

 

شیشه نشکن ویترین – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های سکوریت رنگی جهت اجرای شیشه نشکن ویترین استفاده کرد به طور مثال برای فروشگاهی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی فضای داخلی در نظر گرفته شده است باید از شیشه های سکوریت شفاف بکار برد .

 

شیشه نشکن ویترین – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی فروشگاه را روی ویترین شیشه ای سندبلاست کرد و به نوعی به برندینگ فروشگاه کمک شایانی کرد .

 

شیشه نشکن ویترین – خم

خاص ترین طرح ویترین شیشه ای که با استفاده از شیشه های خم اجرا می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی ساخته شده داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه نشکن ویترین – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های نشکن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه نشکن ویترین – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های نشکن که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه نشکن ویترین – ضخیم 

برای تولید شیشه های نشکن با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک اجرای ویترین شیشه ای با ابعاد ۱۳۰ * ۲۵۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۵ میل بکار برد .

 

شیشه نشکن ویترین – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های نشکن بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

 

شیشه نشکن ویترین - اینستاگرام

 

شیشه نشکن ویترین - واتساپ

 

جهت سفارش شیشه نشکن ویترین به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه نشکن ویترین و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه نشکن ویترین مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه نشکن ویترین در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از جدیدترین کوره های مخصوص تولید شده سکوریت صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه نشکن ویترین

شیشه نشکن ویترین

شیشه نشکن ویترین

شیشه نشکن ویترین

شیشه نشکن ویترین

شیشه نشکن ویترین

شیشه نشکن ویترین

شیشه نشکن ویترین

شیشه نشکن ویترین

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه نشکن ویترین در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند