فهرست این مقاله

شیشه های تاشو

تولید شیشه های تاشو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه تاشو

 

شیشه های تاشو

شیشه های تولید شده در صنعت شیشه به بخش های مختلفی تقسیم می شود که هر یک از آن ها به منظور خاصی استفاده می شود یکی از جدیدترین طرح های تولید شده با نام شیشه های تاشو یا شیشه جمع شونده شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و اینه کولیوند به عنوان اولین نمانیدگی شیشه سکوریت در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های تاشو را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه های تاشو – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحلی بعدی توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه های تاشو – خم

محبوب ترین طرح شیشه تاشو که با نام های شیشه خم و شیشه قوس دار شناخته شده است ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه های تاشو – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه تاشو حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه های تاشو – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دوی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه تاشو استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از شیشه لاکوبل سفید بکار برد .

 

شیشه های تاشو – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه تاشو که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف وبرعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه های تاوش هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مودر توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه های تاشو – کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف تاشو از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از شفافیت بیشتری برخوردار می باشد ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

شیشه های تاشو – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه تاشو ضخیم استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری ۱۲ نفره باید از شیشه تاشو کریستال بکار برد .

 

شیشه های تاشو – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

 

از طریق زیر می توان شیشه های تاشو را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه های تاشو و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه های تاشو را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های تاشو در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیر ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه های تاشو

شیشه های تاشو

شیشه تاشو

شیشه تاشو

شیشه تاشو

شیشه تاشو

شیشه تاشو

شیشه تاشو

شیشه تاشو

شیشه تاشو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه تاشو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند