عرضه انواع شیشه کریستال ۲۰ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال ۲۰ میل

شیشه های کریستال در چند سال گذشته در کشورمان به عناوین متعددی مورد استفاده قرار گرفته است و شفافیت این نوع شیشه ها هر شخصی را مجاب به استفاده از آن خواهد کرد ، در این مقاله به طور خاص به بررسی شیشه کریستال ۲۰ میل خواهیم پرداخت با افزایش ضخامت شیشه به طبع میزان رنگ سبز شیشه بیشتر خواهد شد و زیبایی شیشه را تحت تاثیر قرا می دهد اما با تولید شیشه کریستال ۲۰ میل این مشکل برطرف شد .

شیشه های ۲۰ میل به دلیل ضخامت زیاد به نوعی بیش از سایر شیشه ها سبزرنگ دیده می شود و همین امر موجب ضعف در طراحی دکوراسیون داخلی خواهد شد چرا که سبز رنگ بودن شیشه شفافیت آن را تحت الشعاع قرار می دهد و دیگر شیشه درخشندگی لازم را برای تزیین دکوراسیون نخواهد داشت .

شیشه کریستال ۲۰ میل این عیب را به طور کامل برطرف کرده است و وجود ذرات کریستالی در تولید شیشه باعث درخشندگی بالای شیشه و شفافیت آن شده است به طوری که حتی لبه های شیشه هم شفاف به نظر می رسد و اجسام پشت یا زیر شیشه به طور کاملا واضح و شفاف مشاهده خواهند شد ، در هنگامی که شیشه کریستال ۲۰ میل زیر نور مشتقیم قرار نداشته باشد به رنگ آبی فیروزه ای دیده خواهد شد و زمانی که نور به طور مستقیم به شیشه وارد می شود سفید ( شفاف ) دیده خواهد شد .

فروش شیشه کریستال ۲۰ میل در  نمایندگی صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت عمده و قواره صورت می گیرد و در صورت خرید بیش از ۲۰ متر مربع  از شیشه های کریستال حدود ۱۰ درصد از قیمت کل فاکتور کسر می گردد ضمنا شیشه کریستال ۶ میل ، ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۶ میل هم در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت جام و قواره عرض می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر تماس حاصل نمایید .

 

شیشه کریستال ۲۰ میل بلژیک 

همانطور که در مقاله های دیگری هم به طور کامل شرح داده شد شیشه کریستال برای اولین بار در کشور بلژیک و توسط متخصصین صنعت شیشه ی این کشور تولید شد و به اصطلاح روح تازه ای در صنعت شیشه سراسر دنیا دمیده شد جالب است بدانید که هنوز هم با کیفیت ترین شیشه های کریستالی متعلق به کشور بلژیک می باشد با اینکه کشور چین و آلمان با سرعت قابل ملاحظه ای در حال پیشروی در تولید شیشه کریستال ۲۰ میل هستند .

در کشور عزیزمان ایران هم شیشه کریستال ۲۰ میل چند سالیست که تولید می شود البته شفافیت شیشه کریستال ایرانی نسبت به شیشه کریستال بلژیکی به مراتب پایین تر است اما پژوهشگران صنعت شیشه در کشورمان به طور شبانه روزی در حال پژوهش برای افزایش شفافیت این نوع شیشه ها هستند ، لازم به ذکر است شیشه کریستال ۲۰ میل چینی نیز در صنایع شیشه و آینه کولیوند وجود دارد که از شفافیت در حد شیشه کریستال بلژیکیست اما با قیمت بسیار مناسبی به فروش می رسد .

اگر به دنبال شیشه کریستال ۲۰ میل با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید شیشه های کریستال چینی در حال حاضر بهترین انتخاب محسوب می شوند اما شیشه کریستال ایرانی هم روز به روز در حال تولید بهتر و بیشتر می باشد ، جالب است بدانید که شیشه کریستال ۲۰ میل ایرانی با نام شیشه وین وایت نامگذاری شده است برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند تماس حاصل نمایید .

 

شیشه کریستال ۲۰ میل رومیزی

یکی از متداول ترین کاربردهای شیشه های کریستال استفاده به عنوان شیشه های رومیزی است اما اغلب شیشه کریستال روی میزهایی قرار می گیرد که فقط از پایه تشکیل شده است و به عبارتی هیچ گونه صفحه ای زیر شیشه قرار نخواهد داشت به طوری که دور شیشه کریستال ۲۰ میل با ابزار دیاموند تراش داده شده و زیبایی شیشه دوچندان خواهد شد .

توجه داشته باشید که شیشه کریستال ۲۰ میل رومیزی را می توان در الگوهای مختفی با استفاده از دستگاه CNC برش داد به طور مثال شیشه را می توان به شکل یک بیضی برش داده سپس روی پایه ها قرار داد برای اینکار باید ابعاد شیشه و ابعاد دو قطر بیضی به سدتگاه داده شود سپس دستگاه شروع به برش شیشه خواهد کرد .

وزن شیشه کریستال ۲۰ میل بسیار بیشتر از شیشه های ۴ میل ، ۶ میل و ۱۰ میل است و در برخی پروژه ها که شیشه ۲۰ میل با ابعاد بزرگ نیاز می باشد باید از جزثقیل های مخصوص حمل شیشه جهت جابجایی شیشه استفاده کرد .

ضخامت شیشه کریستال ۲۰ میل به اندازه ای است که باید فقط برای میزهایی که از تعدادی پایه تشکیل شده اند استفاده شود به عبارتی برای میزهای با صفحه های جوبی نیازی به استفاده از شیشه ۲۰ میل نیست .

 

شیشه کریستال ۲۰ میل آکواریوم و دکوراتیو

از دیگر کاربردهای شیشه کریستال ۲۰ میل می توان به شیشه های یک آکواریوم خانگی اشاره کرد طبیعتا برای ساخت یک آکواریوم  هرچه شفافیت شیشه بیشتر باشد نمای آکواریوم هم زیباتر و جذابتر به نظر می رسد از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های کریستال انواع آکواریوم های ساده و خم را تولید می کند .

در برخی از پروژه های دکوراتیو مانند آب نماها و پارتیشن های شیشه ای می توان از شیشه کریستال ۲۰ میل استفاده کرد به طبع ضخامت بالای شیشه و در عین حال شفافیت آن اجرای یک پروژه ی دکوراتیو را از هر نظری ارتقا خواهد داد .

ابعاد جام های شیشه کریستال ۲۰ میل به صورت ۲۲۰ * ۳۶۰ سانتی متر می باشد و می توان تقریبا هر پروزه ای را با این ابعاد پیاده سازی کرد و از طرفی هم وزن بسیار بالای شیشه های ۲۰ میل امکان تولید جام های با ابعاد بیشتری را نمی دهد .

 

شیشه کریستال ۲۰ میل سکوریت شده

در پروژه هایی که ابعاد شیشه کریستال ۲۰ میل بزرگ بوده و به صورت فریم لس ( فاقد فریم ) است باید شیشه پس از برش در داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار گرفته و به حالت سکوریت یا نشکن تبدیل شود به طور مثال برای اجرای میز شیشه ای باید از شیشه های ۲۰ میل سکوریت شده استفاده کرد .

جالب است بدانید که با سکوریت کردن شیشه کریستال ۲۰ میل علاوه بر افزایش مقاومت شیشه ، شفافیت شیشه نیز به دلیل اینکه آب شیشه گرفته خواهد شد افزایش می یابد البته مدت زمان زیادی شیشه ۲۰ میل در داخل کوره می ماند .

 

شیشه کریستال ۲۰ میل رنگی

شیشه های کریستال ۲۰ میل رنگی به طور کلی به دو صورت شیشه دورو نما مانند شیشه برنز و دودی و یک رو نما یا لاکوبل تولید می شود ، برای تولید شیشه های یک رو نما یا لاکوبل از دستگاه چاپ استفاده می شود به طوری که ابتدا شیشه کریستال ۲۰ میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس وارد دستگاه چاپ خواهد شد توجه داشته باشید که مخازن رنگی دستگاه با رنگ های دلخواه پر خواهد شد .

 

شیشه کریستال ۲۰ میل لمینت

شیشه های لمینت شده در پروژه هایی که ابعاد شیشه بزرگ است و شیشه به صورت فریم لس نصب خواهد شد استفاده خواهد شد ، شیشه های ۲۰ میل لمنیت از دو شیشه ۱۰ میل کریستال تشکیل می شود ، برای تولید شیشه کریستال ۲۰ میل ابتدا دو عدد شیشه ۱۰ میل با ابعاد یکسان توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند .

به طور مثال برای اجرای نرده شیشه ای و  پله شیشه ای باید از شیشه کریستال ۲۰ میل لمینت شده استفاده کرد چرا که شیشه فشار زیادی را در اثر حرکت افراد روی پله ها تحمل خواهد کرد .

 

شیشه کریستال ۲۰ میل دوجداره

شیشه های ۲۰ میل کریستال دوجداره از دو شیشه ۱۰ میل کریستال تشکیل شده که بین آن ها اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی قرار داده شده و دور آن با چسب مخصوص دوجداره پوشش داده می شود .

 

شیشه کریستال ۲۰ میل سه جداره

برای تولید شیشه های سه جداره ۲۰ میل کریستال ابتدا سه عدد شیشه ۶ میل کریستال با ابعاد یکسان توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس با استفاده از لایه چسبناک PVB و SGP یه یکدیگر چسبیده می شوند .

 

شیشه کریستال ۲۰ میل طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ و سندبلاست انواع شیشه های کریستال طرح دار رنگی و مات تولید می شود ، طرح های روی شیشه کریستال بسیار زیباتر از شیشه فلوت به نظر می رسد .

 

َشیشه کریستال ۲۰ میل خم

برای تولید شیشه های خم ۲۰ میل ابتدا شیشه ۲۰ میل کریستال در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز تولید می شود در نهایت هم شیشه به هماره قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه کریستال ۲۰ میل سقف شیشه ای 

اجرای سقف شیشه ای نیاز به شیشه های با ضخامت بالا مانند شیشه های ۱۲ میل ، ۱۵ میل و ۲۰ میل دارد به ویژه اگر ابعاد شیشه ها بیش از ۱ متر مربع باشد و از تکنیک های فریم لس جهت نصب شیشه ها استفاده شود .

 

شیشه کریستال ۲۰ میل – میز شیشه ای 

یکی از کاربردهای متداول شیشه های ۲۰ میل کریستال در تولید میزهای شیشه ای می باشد زیرا در ساخت این نوع میزها چیزی جز شیشه استفاده نخواهد شد و وزن وسایل روی میز به شیشه وارد می شود ، به طبع با افزایش ضخامت شیشه رنگ سیز بیشتری روی شیشه فلوت دیده خواهد شد به همین دلیل در تولید میزهای شیشه ای از شیشه کریستال ۲۰ میل بکار می رود .

 

 

جهت سفارش شیشه کریستال ۲۰ میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه کریستال ۲۰ میل و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه کریستال ۲۰ میل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است پروژه های اجرایی شما با شیشه کریستال ۲۰ میل در هر نقطه ای از کشور که هستید توسط تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند قابل اجرا خواهد بود چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه کریستال 20 میل 

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

شیشه کریستال 20 میل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه کریستال ۲۰ میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.viridianglass.com