تولید شیشه ۱۰ میل فلوت درجه یک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

شیشه 10 میل

شیشه ۱۰ میل

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از پرکاربردترین شیشه های موجود در در صنعت شیشه و آینه از نظر ضخامت شیشه بیشتر آشنا کنیم ، در گذشته صنعت شیشه و آینه از نظر ضخامت شیشه ها دارای تنوع نبود و فقط شیش های با ضخامت ۴ میل قابل ارائه به مشتریان بود.

واحد اندازه گیری ضخامت شیشه

ضخامت شیشه ها در صنعت شیشه و آینه با واحد اندازه گیری میلی متر سر و کار دارد و همه کسانی که در این صنعت گسترده فعالیت دارند ضخامت شیشه ها را با میلی متر اندازه گیری می کنند ، اینکه چرا واحد میلی متر برای اندازه گیری ضخامت شیشه انتخاب شده است دلیل ساده ای دارد و آن هم ضخامت شیشه های ارائه شده در این صنعت است به این معنی که شیشه های ارائه شده  در صنعت شیشه و آینه با واحد اندازه گیری میلی متر تطابق دارد .

تمامی شیشه های موجود در صنعت شیشه و آینه را می توان با واحد اندازه گیری میلی متر ارائه کرد زیرا میلی متر واحد استاندارد اندازه گیری صنعت شیشه است.

 

کاربرد های شیشه ۱۰ میل

۱- شیشه سکوریت

۲- شیشه های رومیزی

۳- شیشه های لمینت

۴- محیط هایی که  از شیشه به عنوان پارتیشن استفاده کرده اند

۶- محیط هایی که خطر شکستن شیشه وجو دارد و معمولا پر تردد هستند

۷- شیشه کریستال

۸- ساخت میز شیشه ای

۹- ساخت باکس شیشه ای 

۱۰ – درب های شیشه ای سکوریت

۱۱- سقف شیشه ای

 

ابزار مورد استفاده در شیشه ۱۰ میل

۱- دیاموند

۲- تراش دو پله

۳- تراش

۴- لول ساده

۵- لول براق

۶- لول تخت

۷- تراش سه پله

۸- تراش انگشتی

 

انواع شیشه ۱۰ میل صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • شیشه های ۱۰ میل سکوریت
  • شیشه های ۱۰ میل برنز
  • شیشه های ۱۰ میل دودی
  • شیشه های ۱۰ میل سندبلاست
  • شیشه های ۱۰ میل ساتینا
  • شیشه های ۱۰ میل لمینت
  • شیشه های ۱۰ میل دوجداره
  • شیشه های ۱۰ میل فلوت

 

شیشه ۱۰ میل کریستال 

شیشه های کریستال در چند سال گذشته با ورود به بازار صنایع شیشه در ایران توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی و عموم را به خود جلب کرده است همانطور که اطلاع دارید این نوع شیشه ها با شفافیت بسیار بالا در کشورهای اروپایی تولید شده و به ایارن وارد می شوند .

 

شیشه ۱۰ میل دوجداره 

شیشه های دوجداره ی ۱۰ میل به دو دسته ی شیشه ی دوجداره با اسپیسر و شیشه دوجداره ی لمینت شده تقسیم بندی می شود که کاربرد هر یک از آن ها کاملا با هم تفاوت دارد برای مثال شیشه ی دوجداره معمولی برای مکان هایی که هدف جلوگیری از اتلاف فرژی است استفاده می شود اما شیشه لمینت برای مکان هایی که خطر شکستن شیشه وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد .

 

شیشه ۱۰ میل رنگی

صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های ۱۰ میل رنگی دودی ، برنز ، مسی ، آبی ، بنفش و سبز را به صورت عمده و قواره به فروش می رساند اما در این بین شیشه ۱۰ میل دودی پرفروش ترین شیشه رنگی ۱۰ میل محسوب می شود .

 

شیشه ۱۰ میل آکواریوم

بیش از ۷۰ درصد آکواریوم های خانگی با شیشه های ۱۰ میل ساخته می شوند لذا ابعاد آکواریوم های خانگی معمولا دارای طول ۱ متر و عرض ۵۰ سانتی متر است که شیشه های ۱۰ میل فلوت و کریستال بهترین گزینه خواهند بود .

 

شیشه ۱۰ میل دودی

شیشه های دودی به عنوان اولین شیشه رنگی در صنعت شیشه با استقبال بسیار زیاد مشتریان موجه شد به عنوان مثال تولید شیشه های رومیزی در اغلب موارد با شیشه های دودی انجام می شود  .

 

بیشترین کاربرد شیشه ۱۰ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند

شیشه های ۱۰ میل در تمامی موارد ذکر شده بالا مورد استفاده قرار می گیرد اما شیشه ۱۰ میل  در شیشه سکوریت و رومیزی بیشترین کاربرد را دارد و اگر توجه کرده باشید شیشه سکوریت نصب شده در فروشگاه ها تقریبا همگی شیشه ۱۰ میل هستند به این دلیل که روش سکوریت صرفا برای رفع خطر شکستن شیشه می باشد و طبیعی است که یرای انتخاب شیشه سکوریت از نظر ضخامت شیشه ۱۰ میل استفاده شود .

 

 

نحوه سفارش شیشه ۱۰ میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید در صورت تمایل شیشه  ۱۰ میل در انواع گوناگون و رنگ های مختلف مانند شیشه ۱۰ میل سکوریت ، شیشه ۱۰ میل برنز برای رومیزی و … از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲   –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸   به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه ۱۰ میل مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند تحویل دهید.

جهت مشاهده همه نمونه کارهای شیشه ۱۰ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :      نمونه کارها  ➡ 

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب شیشه های ۱۰ میل سکوریت و رومیزی را هم انجام می دهد ، شما می توانید نمونه کارهای شیشه ۱۰ میل ما را در کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند به آدرس koolivandcom@  دنبال کنید.

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

شیشه 10 میل

شیشه 10 میل

شیشه 10 میل

 

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه دکوراتیو آینه رنگی آینه کریستال آینه طلایی
شیشه رومیزی شیشه سکوریت شیشه دوجداره شیشه رنگی شیشه کریستال شیشه سندبلاست

 

شما می توانید در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه ۱۰ میل به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.zauba.com