عرضه شیشه ۲۰ میل درجه یک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ 

 

شیشه 20 میل کریستال

شیشه ۲۰ میل

شیاید کمتر کسی حتی تصور این را داشت که شیشه های با ضخامت ۲ سانتی متر هم تولید شود اما با تلاش های فراوان فعالان صنعت شیشه این امر محقق شد و امروزه شاهد تولید شیشه های با ضخامت بالا و همچنین با شفافیت بسیار بالا هستیم ، صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی شیشه ۲۰ میل در ایران فعالیت خود را آغار کرد و تا کنون به بیش از ۵۰ شهر مختلف این نوع شیشه ها را ارسال کرده است .

فروش شیشه ۲۰ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه صورت می گیرد و به دلیل حذف واسطه ها و خرید مستقیم قیمت تمامی شیشه ها حدود ۳۰ درصد از سایر مراکر فروش  انواع شیشه کمتر می باشد ضمنا توجه نمایید که قیمت شیشه ۲۰ میل نسبت به شیشه های با ضخامت کمتر مانند شیشه ۱۰ میل بسیار بیشتر است زیرا در کارخانه زمان بسیار بیشتری صرف تولید این نوع شیشه ها می شود .

لازم به ذکر است که به طور کلی سه نوع شیشه ۲۰ میل در ایران وجود دارد شیشه فلوت ۲۰ میل ، شیشه کلیر ۲۰ میل و شیشه کریستال یا اکسترا کلیر ۲۰ میل که در این بین شیشه کریستال بیشترین شفافیت را داراست ، همانطور که در مقاله های دیگر شرح داده شد شیشه ۲۰ میل در ابتدا در کشور بلژیک تولید شد اما با تلاش های فراوان و بی وقفه ی پژوهشگران کشورمان شیشه های کریستال ۲۰ میل ایرانی در حال تولید می باشد .

تولید شیشه ۲۰ میل فرآیند بسیار زمانبری داشته و به طور کلی با تولید شیشه های با ضخامت کم متفاوت است ضمنا وزن شیشه های ۲۰ میل به گونه ای که نمی توان آن را براحتی جابه جا کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر شیشه ۲۰ میل شیشه های با ضخامت ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۵ میل و ۱۶ میل را به صورت جام و و قواره عرضه می نماید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره هایی که در ابتدا و انتهای صفحه درج شده تماس حاصل نمایید .

 

واحد اندازه گیری ضخامت شیشه

ضخامت شیشه ها در صنعت شیشه و آینه با واحد اندازه گیری میلی متر سر و کار دارد و همه کسانی که در این صنعت گسترده فعالیت دارند ضخامت شیشه ها را با میلی متر اندازه گیری می کنند ، اینکه چرا واحد میلی متر برای اندازه گیری ضخامت شیشه انتخاب شده است دلیل ساده ای دارد و آن هم ضخامت شیشه های ارائه شده در این صنعت است به این معنی که شیشه های ارائه شده  در صنعت شیشه و آینه با واحد اندازه گیری میلی متر تطابق دارد .

ضخامت تمامی شیشه های موجود در صنعت شیشه و آینه از جمله شیشه ۲۰ میل را می توان با واحد اندازه گیری میلی متر اندازه گیری کرد به عبارتی واحد میلی متر واحد اندازه گیری استاندارد ضخامت شیشه در همه ی کشورهای دنیا می باشد .

 

کاربرد های شیشه ۲۰ میل صنایع شیشه کولیوند

۱- شیشه سکوریت

۲- شیشه های رومیزی

۳- شیشه های لمینت

۴- محیط هایی که  از شیشه به عنوان پارتیشن استفاده کرده اند

۶- محیط هایی که خطر شکستن شیشه وجو دارد و معمولا پر تردد هستند.

۷- کفپوش شیشه ای

۸- ساخت انواع میزهای تمام شیشه ای

۹- شیشه ضد گلوله

۱۰- ساخت آکواریوم

۱۱- نرده شیشه ای

 

انواع شیشه ۲۰ میل صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • شیشه های ۲۰ میل سکوریت
  • شیشه های ۲۰ میل سندبلاست
  • شیشه های ۲۰ میل ساتینا
  • شیشه های ۲۰ میل چاپی
  • شیشه های ۲۰ میل حکاکی شده (Engraving)
  • شیشه های ۲۰ میل تراش
  • شیشه های ۲۰ میل لاکوبل رنگی

 

شیشه های رومیزی هم به دلیل اینکه معمولا اشیای سنگین روی آن قرار می گیرد و خطر شکستن شیشه وجود دارد بهترین انتخاب برای شیشه رومیزی ، شیشه ۲۰ میل می باشد و امروزه هم که شیشه ی ۲۰ میل رومیزی در رنگ های مختلف قابل ارائه است .

 

شیشه ۲۰ میل سکوریت

برای تولید شیشه های سکوریت ۲۰ میل باید تنظیمات دستگاه به صورت خاصی صورت گیرد چرا که ضخامت شیشه بسیار زیاد بوده و مانند شیشه های ۱۰ میل براحتی قابل سکوریت شدن نیست و به همین دلیل قیمت شیشه سکوریت ۲۰ میل بالاست ، در پروژه هایی مانند اجرای پله شیشه ای و کف شیشه ای باید از شیشه ۲۰ میل سکوریت شده استفاده کرد زیرا خطر شکستن شیشه وجود دارد .

 

شیشه ۲۰ میل رومیزی 

میزهایی که فاقد صفحه روی پایه هستند و به عبارتی میز از چند پایه تشکیل شده است نیاز به شیشه های با ضخامت بیش از ۱۰ میل را دارند که بسته به ابعادی که مورد نظر شماست ضخامت شیشه هم تغییر پیدا خواهد کرد اما در اغلب موارد از شیشه های ۲۰ میل استفاده می شود ، در این نوع میزها وزن اجسام روی میز به طور کامل به شیشه ۲۰ میل وارد خواهد شد .

به طور مثال برای تولید شیشه های میز کنفرانس ، شیشه میز کانتر آشپزخانه و شیشه میز ناهارخوری ۱۰ نفره که فاقد صفحه چوبیست باید از شیشه ۲۰ میل رومیزی استفاده کرد .

 

شیشه ۲۰ میل کریستال

شیشه های کریستال ۲۰ میل نسبت به شیشه های فلوت ۲۰ میل دارای شفافیت بسیار بیشتری است که رنگ آبی فیروزه ای در آن مشاهده می شود این نوع شیشه ها بیشتر به عنوان شیشه های رومیزی لوکس استفاده می شود ، خوشبخاته به تازگی شیشه ۲۰ میل کریستال ایرانی تحت عنوان شیشه وین وایت نبز تولید شده است که شفافیت مناسبی داشته و از قیمت کمتری نسبت به شیشه های خارجی برخوردار است .

دلیل اصلی تولید شیشه ۲۰ میل کریستال این بود که با افزایش ضخامت شیشه فلوت رنگ سبز بیشتری در شیشه دیده می شود و شفافیت شیشه مانند شیشه های با ضخامت کمتر نبود اما با تولید شیشه ۲۰ میل کریستال شفافیت شیشه با افزایش ضخامت کمتر نشد بلکه به دلیل مغز آبی رنگ شیشه های کریستال بسیار زیباتر از شیشه های با ضخامت کمتر به نظر می رسد .

 

شیشه ۲۰ میل بلژیک

در بین شیشه های کریستال شیشه کریستال بلژیکی شفافیت بیشتری داشته و برای اجرای پروژه هایی که کیفیت در اولویت قرار دارد این نوع شیشه بهترین اتخاب به شمار می رود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های بلژیکی را در ابعاد مختلفی عرضه می نماید .

 

شیشه ۲۰ میل لمینت

برای تولید شیشه های لمینت ۲۰ میل از دو شیشه ۱۰ میل فلوت یا کریستال استفاده می شود به طوری که ابتدا دو شیشه ۱۰ میل با ابعاد یکسان برش داده شده سپس توسط لایه PVB یا SGP به هم متصل می شوند ، شیشه ۲۰ میل لمینت در پروژه هایی مانند پله های شیشه ای کاربرد دارد و در اغلب موارد ۳ عدد شیشه ۷ میل روی هم قرار می گیرند در این صورت حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود خطری را نخواهد داشت .

لازم به ذکر است که تولید شیشه ۲۰ میل با استفاده از شیشه های کریستال کیفیت بهتری نسبت به شیشه های ۲۰ میل فلوت دارد چرا که میزان سبزی شیشه های فلوت ۲۰ میل بسیار به نظر می رسد .

 

شیشه ۲۰ میل دوجداره

برای ساخت شیشه ۲۰ میل دوجداره از دو شیشه ۸ میل و یک اسپیسر با ضخامت ۴ میل استفاده می شود ، این شیشه ها بیشتر در پروژه هایی که ابعاد شیشه بزرگ و فریم با پهنای کمتر از ۵ سانتی متر در نظر گرفته شده استفاده می شود .

 

شیشه ۲۰ میل سه جداره

اجرای پروژه هایی نظیر پله شیشه ای نیاز به شیشه های سه جداره دارد زیرا میزان فشاری که که به شیشه وارد می شود بسیار زیاد است ، برای تولید شییشه های ۲۰ میل سه جداره از سه شیشه تک جداره ۶ میل استفاده می شود .

 

شیشه ۲۰ میل خم

در تولید برخی از شیشه های خم مانند میزهای شیشه ای باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد البته توجه داشته باشید که تولید شیشه خم ۲۰ میل بسیار زمانبر تر و طاقت فرسا می باشد  ، مدت زمانی که شیشه ۲۰ میل باید در داخل کوره قرار داده باشد بسیار بیشتر از شیشه های ۱۰ میل است به همین دلیل هم قیمت خم کردن شیشه بستگی به ضخامت شیشه دارد .

 

شیشه ۲۰ میل رنگی 

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ شیشه قادر به تولید شیشه های رنگی ۲۰ میل در طیف وسیع رنگی است به طوری که رنگ در دراز مدت هم روی شیشه ثابت خواهد ماند البته بهتر است که برای تولید شیشه ۲۰ میل رنگی از شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر استفاده شود چرا که شفافیت این شیشه ها موجب زیباتر شدن نمای شیشه خواهد شد .

 

شیشه ۲۰ میل طرح دار

برای تولید شیشه های طرح دار ۲۰ میل ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از دستگاه سندبلاست و چاپ شیشه به صورت مات و رنگی به حالت طرح دار تبدیل خواهد شد به عنوان مثال می توان طرح های سه بعدی را روی شیشه ۲۰ میل توسط دستگاه چاپ ایجاد کرد این نوع از شیشه های رومیزی در کشورهای اروپایی نیز به کرات تولید می شود .

 

شیشه ۲۰ میل مات

شیشه های مات ۲۰ میل به دو صورت سندبلاست و ساتینا تولید می شود شباهت این دو نوع شیشه بسیار زیاد است تفاوت آن ها در ایجاد طرح روی شیشه می باشد به طوری که فقط شیشه سندبلاست را می توان به صورت طرح دار تولید کرد .

 

شیشه ۲۰ میل گرد

برای تولید شیشه های گرد ۲۰ میل از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود به طوری که ابتدا قطر شیشه به دستگاه داده شده سپس دستگاه به طور اتوماتیک به صورت گرد شیشه را برش می دهد ، در صورت استفاده از الماس و برش دستی شیشه های ۲۰ میل به احتمال بسیار زیادی لبه های شیشه صاف نخواهد شد و ابزار دور شیشه به سختی زده خواهد شد .

 

شیشه ۲۰ میل کف

اجرای کف شیشه ای نیز نیاز به شیشه های ۲۰ میل دارد چرا که فشار بسیار زیادی هنگام عبور افراد به شیشه وارد خواهد شد ضمنا این نوع شیشه ها باید به حالت سکوریت یا نشکن نیز تبدیل شود .

 

شیشه 20 میل

 

 

نحوه سفارش شیشه ۲۰ میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید در صورت تمایل شیشه  ۲۰ میل در انواع گوناگون و رنگ های مختلف مانند شیشه ۲۰ میل سکوریت ، شیشه ۲۰ میل برنز برای رومیزی و … از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲   –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸   به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه ۲۰ میل مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند تحویل دهید.

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب شیشه ۲۰ میل سکوریت و رومیزی را هم انجام می دهد ، شما می توانید نمونه کارهای شیشه ۲۰ میل ما را در کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند به آدرس koolivandcom@ مراجعه کنید.

جهت مشاهده تمامی نمونه کارهای صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :  نمونه کارها ➡ 

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه ۲۰ میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.mrclab.com

 

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل 

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل