عرضه انواع طلق دوجداره پلی کربنات در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ 

 

طلق دوجداره

 

ورق هایی از جنس پلی کربنات که خواص نوری بصری عالی با سطوحی درخشان دارند که در دمای بالا و دمای پایین از خود عملکرد بسیار خوبی نشان می دهند را طلق دوجداره می گویند ، به طور معمول این نوع طلق ها به نام طلق زنبوری هم در بازار شناخته شده هستند .

دلیل نامگذاری این نوع طلق ها وجود لایه های مختلف در بین دو سطح رو و پشت طلق است جالب است بدانید که به طلق دوجداره ، طلق زنبوری و پلی کربنات هم گفته می شود و در ورق هایی به ابعاد ۲ * ۶ در صنایع کولیوند تولید می شود .

 

ورق های پلی کربنات تخت (طلق دوجداره) به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود :

۱- طلق دوجداره شفاف :

این نوع ورق های پلی کربنات معمولا افراد در مکان هایی استفاده می کنند که مانند شیشه نیاز به شفافیت محیط خود دارند ، این نوع طلق دوجداره از نظر ظاهر بسیار مشابه شیشه است و اجسام داخلی به راحتی از بیرون قابل مشاهده هستند .

۲- طلق دوجداره مات :

اما این نوع طلق ها در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که افراد نمی خواهند محیط داخلی از بیرون مشاهده شود و اصطلاحا به این طلق ها طلق دوجداره مات گفته می شود ، این نوع طلق ها کاربرد بیشتری در مصارف ساختمانی دارند .

طلق های دوجداره در رنگ ها و طرح های مختلفی عرضه می شوند که همین امر موجب استقبال طراحان دکوراسیون و مهندسین ساختمانی شده است چرا که طراحان دکوراسیون داخلی می توانند از طلق دوجداره رنگی در تزئین دکوراسیون استفاده کنند و به علت رنگ های متنوع این نوع طلق ها براحتی قادر به ست کردن دکوراسیون مورد نظر خود هستند.

از طرفی هم مهندسین ساختمانی می توانند از طلق های دوجداره البته از نوع پلکسی گلاس را با رنگ مورد دلخواه خود در نما خارجی ساختمان ها استفاده کنند که قابل ذکر است پلکسی گلاس ها به دلیل ساختار تشکیل دهنده بر خلاف شیشه شکسته نمی شوند و خطرات شیشه را ندارند.

 

کاربرد های طلق دوجداره صنایع شیشه کولیوند

۱- استفاده به عنوان سایه بان محیط های مختلف

۲- استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی منازل و فروشگاه ها

۳-  استفاده در نمای خارجی ساختمان ها 

۴- استفاده در  سقف گلخانه ها

۵- استفاده در پنجره ها به جای شیشه 

۵- استفاده در نورگیرهای منازل 

 

 

نحوه سفارش طلق دوجداره به صنایع شیشه و آینه کولیوند :

شما می توانید در صورت تمایل انواع طلق های دوجداره را در رنگ ها و طرح های گوناگون از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  سفارش دهید و در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگبربد و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش خود را به تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند بدهید.

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب طلق دوجداره را نیز انجام می دهد و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

جهت مشاهده تمامی نمونه کارهای طلق دوجداره صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :  نمونه کارها

 

در ادامه برخی از تصاویر مربوط به طلق های دوجداره را مشاهده می کنید :

طلق دوجداره

طلق دوجداره رنگی

طلق دوجداره رنگی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون طلق دوجداره در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.brettmartin.com