فهرست این مقاله

قاب آینه استیل طلایی

تولید انواع قاب آینه استیل طلایی در صنایع کولیوند                                                   0912823524202188621912

 

قاب استیل آینه طلایی

 

قاب آینه استیل طلایی

آینه های دکوراتیو به طور کلی به دو دسته ی قاب دار و بدون قاب تقسیم می شود که در این بین آینه های قاب دار خود دارای زیر مجموعه های مختلفیست که متداول ترین آن ها با نام قاب استیل ، قاب چوبی ، قاب پلی استر و قاب چرمی شناخته شده است در این مقاله به بررسی انواع قاب آینه استیل طلایی خواهیم پرداخت .

صنایع کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های با قاب استیل در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله قاب آینه استیل طلایی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

قاب آینه استیل طلایی – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

قاب آینه استیل طلایی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپرازی صورت خواهد گرفت .

 

قاب آینه استیل طلایی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها در واقع شاهد ترکیبی از آینه های چراغ دار و آینه های بک لایت خواهید بود ضمنا در اغلب موارد لوگوی مجموعه نیز روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

قاب آینه استیل طلایی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهیننه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

قاب آینه استیل طلایی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار به طور کامل محو خواهد شد .

 

قاب آینه استیل طلایی – قدی 

آینه های قدی قاب دار بدن تردید کاربردی ترین طرح آینه های با قاب محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر تولید می شود در حالی که می توان در ابعاد دیگری نیز تولید کرد .

 

قاب آینه استیل طلایی - اینستاگرام

 

قاب آینه استیل طلایی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت سفارش قاب آینه استیل طلایی

برای اطلاع از قیمت قاب آینه استیل طلایی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند قاب آینه استیل طلایی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید قاب آینه استیل طلایی در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قاب آینه استیل طلایی

قاب آینه استیل طلایی

قاب آینه استیل طلایی

قاب آینه استیل طلایی

قاب آینه استیل طلایی

قاب آینه استیل طلایی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قاب آینه استیل طلایی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند