فهرست این مقاله

قاب آینه

تولید و عرضه انواع قاب آینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ 

 

قاب آینه

قاب آینه

نوعی دیگر از انواع آینه های دکوراتیو ، آینه های به همراه قاب هستند که از گذشته تا به امروز مورد توجه مردم قرار گرفته است از همین رو در این سالیان اخیر قاب آینه با تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی  در کشورمان تولید می شود . البته قاب آینه ها از جنس های متفاوتی ایجاد می شود و می توان گفت چندین صنعت مختلف در ساختن قاب آینه فعالیت گسترده ای دارند .

یکی از صنایع پر فعالیت در زمینه تولید قاب های آینه صنایع چوبی است که قاب های زیادی را مانند قاب PVC یا قاب چوبی MDF و نئوپان را طرح ها و رنگ های گوناگون عرضه می کنند ، یکی دیگر از صنایع با فعالیت گسترده در قاب سازی صنایع آلومینیوم می باشد که البته قیمت به مراتب بالاتری را نسبت به بقیه قاب ها دارد اما ظاهر بسیار شیک و مدرن آن محبوبیت زیادی را در بین مردم ایجاد کرده است .

در ۵ سال گذشته و با رویکار آمدن قاب آینه از جنس پلی استر توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده زیرا در صورت تمایل می توانید رنگ آمیزی قاب را خودتان انجام دهید اما از جمله معایب این قاب ها اینست که با ضربه و یا افتادن از حتی فاصله کم دچار شکستگی خواهد شد .

جدیدترین نوع قاب آینه که توسط طراحان شناخته شده در دنیا تولید می شوند قاب آینه ای است به عبارت دیگر قاب هم از جنس آینه می باشد این نوع آینه ها با نام آینه سه بعدی هم شناخته شده هستند و در صنایع شیشه و آینه کولیوند در طرح های مخنلفی تولید می شود .

 

انواع قاب آینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند

  ۱- قاب آلومینیومی

قاب آینه آلومینیومی

 

   ۲- قاب  چوبی 

قاب آینه چوبی

 

 

   ۳- قاب PVC 

قاب آینه pvc

 

 

    ۴- قاب منبت کاری شده 

قاب آینه منبت کاری شده

 

 

    ۵- قاب  پلی استر

قاب آینه پلی استر

 

 

    ۶- قاب از جنس کاشی

قاب آینه کاشی

 

انتخاب هر کدام از قاب آینه ها که در بالا اشاره شد بستگی به نوع طراحی دکوراسیون داخلی و سلیقه شخصی  شما خواهد داشت به طور مثال برای دکوراسیون سنتی بهتر است از قاب آینه منبت کاری شده استفاه شود که تزئین دکوراسیون داخلی تطابق داشته باشد و یا برای دکوراسیون داخلی مدرن و کلاسک بهتر است از قاب آینه آلومینیومی و PVC استفاده شود .

اگر به دنبال یک قاب آینه شیک با قیمت مناسب هستید قاب های پی وی سی گزینه ی مناسبی خواهد بود ، طرح های این نوع قاب ها بسیار متفاوت و دارای رنگ بندی های بسیار جذابی می باشد که در قسمت نمونه کارها قابل مشاهده خواهد بود .

به طور کلی برای انتخاب یک قاب آینه دکوراتیو مناسب باید به المان های طراحی دکوراسیون داخلی توجه نمایید زیرا در صورتی قاب در فضای داخلی ساختمان چشمگیر خواهد بود که مکمل سایر وسایل تزیینی خانه محسوب شود .

قاب آینه پی وی سی

بیش از ۶۰ درصد قاب هایی که در ایران تولید می شود از جنس پی وی سی است که به دلیل قیمت بسیار مناسب این نوع قاب ها نسبت به قاب های چوبی و تنوع طرح و رنگ آن با استقبال بسیار زیاد مردم مواجه شد ، یکی از مزیت های اصلی قاب آینه پی وی سی ضد آب بودن آن است زیرا ساختار پی وی سی در واقع پلاستیکی بوده و به همین دلیل با خیالی آسوده می توان در سرویس بهداشتی استفاده کرد .

قاب آینه پی وی سی با پهنای ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ و ۷ سانتی متر تولید می شود به طبع برای آینه های با ابعاد زیر ۱ متر از قاب های با پهنای ۲ یا ۳ سانتی متر و برای آینه های با ابعاد بزرگ از قاب های ۵ یا ۷ سانتی متر استفاده می شود .

 

قاب آینه آینه ای

در طراح های جدید تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه و ورق های PVC نوعی از قاب های آینه ای مورب ساخته می شود و به یک آینه با ابعاد استاندارد چسبیده خواهد شد بدین شکل یک نمای سه بعدی ایجاد می شود ، در طرح های جدید اجرا شده توسط صنایع شیشه و آینه کولیوند قاب آینه ای نوپردازی شده اجرا می شود به طوری که ابتدا آینه سه بعدی به روش اشاره شده تولید شده سپس توسط led های رنگی نورپردازی خواهد شد .

 

قاب آینه استیل

خاص ترین نوع قاب های آینه که از پروفیل های استیل طلایی و نقره ای تشکیل شده است ، طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع قاب ها با ابعاد مختلف در ساختمان های لوکس  استفاده می کنند ، قیمت قاب آینه استیل نسبت به قیمت سایر قاب های آینه بیشتر است به همین دلیل فقط در پروژه های لوکس از این نوع قاب ها استفاده می شود .

به طور مثال می توان یک آینه دودی ابزار خورده را تولید کرد سپس یک قاب استیل طلایی را به عنوان فریم دور آینه قرار داد این نوع قاب ها در ساختمان های با طراحی دکوراسیون داخلی مدرن اجرا می شود ، قاب آینه استیل در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی بکار می برند .

قاب آینه استیل جذاب ترین طرح قاب های آینه دکوراتیو جدید و مدرن به شمار می رود این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی منحصربفرد آن قزاز خواهند گرفت .

 

قاب آینه شیشه ای

یکی دیگر از قاب های آینه که از شیشه های رنگی لاکوبل ابزار خورده به عنوان قاب آینه استفاده می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از پیسوله های رنگی و کوره های با درجه حرارت بسیار بالا بکار برده خواهد شد ، قاب آینه شیشه ای در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

قاب آینه دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که فریم های صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته های سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود .

 

قاب آینه آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه نیز روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، قاب آینه آرایشگاه در ابعاد مختلفی تولید می شود که در هر پروژه ای با توجه به ابعاد دیوار از قاب آینه مورد نظر بکار خواهد رفت .

 

قاب آینه دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

قاب آینه ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم بخار روی آینه ایجاد می شود به همین دلیل بهتر است که از آینه های ضد بخار هوشمند استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

قاب آینه - اینستاگرام

قاب آینه - واتساپ

 

 

نحوه سفارش انواع قاب آینه به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید در صورت تمایل انواع قاب های آینه را در طرح ها و رنگ های گوناگون از طریق تماس با شماره های  ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و درکمترین زمان قاب های آینه مورد نظر خود را تحویل بگیرید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند قاب آینه مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید ما سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب انواع قاب آینه را توسط تیم با تجربه  و خبره دراین زمینه انجام می دهد که هدف ما رضایت شما مشتریان عزیز از محصولات وخدمات ارائه شده می باشد ضمنا صنایع شیشه و اینه کولیوند با توجه به درخواست های مکرر مشتریان زین پس سفارشات شهرستان ها را نیز می پذیرد .

به منظور مشاهده همه نمونه کارهای قاب آینه صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :   نمونه کارها

توجه توجه  : تنوع بسیار زیادی در قاب های صنایع شیشه و آینه کولیوند وجود دارد اما تنها تعدادی از آن ها را در این مقاله برای شما عزیزان قرار دادیم .

 

دیگر صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند

آدرس کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارهای انواع قاب های آینه :   koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@ 

 

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

قاب آینه

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو شیشه رومیزی شیشه سکوریت
شیشه دوجداره شیشه رنگی شیشه ۱۰ میل شیشه رفلکس پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه کریستال آینه طلایی شیشه کریستال شیشه سندبلاست شیشه حکاکی شیشه خم

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قاب آینه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجع نمایید :

www.waifar.com

تیم تحریریه کولیوند