تولید و عرضه انواع قاب آینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ 

 

قاب آینه

قاب آینه

نوعی دیگر از انواع آینه های دکوراتیو ، آینه های به همراه قاب هستند که از گذشته تا به امروز مورد توجه مردم قرار گرفته است از همین رو در این سالیان اخیر قاب آینه با تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی  در کشورمان تولید می شود . البته قاب آینه ها از جنس های متفاوتی ایجاد می شود و می توان گفت چندین صنعت مختلف در ساختن قاب آینه فعالیت گسترده ای دارند .

یکی از صنایع پر فعالیت در زمینه تولید قاب های آینه صنایع چوبی است که قاب های زیادی را مانند قاب PVC یا قاب چوبی MDF و نئوپان را طرح ها و رنگ های گوناگون عرضه می کنند ، یکی دیگر از صنایع با فعالیت گسترده در قاب سازی صنایع آلومینیوم می باشد که البته قیمت به مراتب بالاتری را نسبت به بقیه قاب ها دارد اما ظاهر بسیار شیک و مدرن آن محبوبیت زیادی را در بین مردم ایجاد کرده است .

در ۵ سال گذشته و با رویکار آمدن قاب آینه از جنس پلی استر توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده زیرا در صورت تمایل می توانید رنگ آمیزی قاب را خودتان انجام دهید اما از جمله معایب این قاب ها اینست که با ضربه و یا افتادن از حتی فاصله کم دچار شکستگی خواهد شد .

 

انواع قاب آینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند

  ۱- قاب آلومینیومی

قاب آینه آلومینیومی

 

   ۲- قاب  چوبی 

قاب آینه چوبی

 

 

   ۳- قاب PVC 

قاب آینه pvc

 

 

    ۴- قاب منبت کاری شده 

قاب آینه منبت کاری شده

 

 

    ۵- قاب  پلی استر

قاب آینه پلی استر

 

 

    ۶- قاب از جنس کاشی

قاب آینه کاشی

 

انتخاب هر کدام از قاب آینه ها که در بالا اشاره شد بستگی به نوع طراحی دکوراسیون داخلی و سلیقه شخصی  شما خواهد داشت به طور مثال برای دکوراسیون سنتی بهتر است از قاب آینه منبت کاری شده استفاه شود که تزئین دکوراسیون داخلی تطابق داشته باشد و یا برای دکوراسیون داخلی مدرن و کلاسک بهتر است از قاب آینه آلومینیومی و PVC استفاده شود .

 

نحوه سفارش انواع قاب آینه به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید در صورت تمایل انواع قاب های آینه را در طرح ها و رنگ های گوناگون از طریق تماس با شماره های  ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و درکمترین زمان قاب های آینه مورد نظر خود را تحویل بگیرید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند قاب آینه مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید ما سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب انواع قاب آینه را توسط تیم با تجربه  و خبره دراین زمینه انجام می دهد که هدف ما رضایت شما مشتریان عزیز از محصولات وخدمات ارائه شده می باشد ضمنا صنایع شیشه و اینه کولیوند با توجه به درخواست های مکرر مشتریان زین پس سفارشات شهرستان ها را نیز می پذیرد .

به منظور مشاهده همه نمونه کارهای قاب آینه صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :   نمونه کارها

توجه توجه  : تنوع بسیار زیادی در قاب های صنایع شیشه و آینه کولیوند وجود دارد اما تنها تعدادی از آن ها را در این مقاله برای شما عزیزان قرار دادیم.

 

دیگر صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند

آدرس کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارهای انواع قاب های آینه :   koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@ 

 

قاب آینه

 

قاب آینه

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و اینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو شیشه رومیزی شیشه سکوریت
شیشه دوجداره شیشه رنگی شیشه ۱۰ میل شیشه رفلکس پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه کریستال آینه طلایی شیشه کریستال شیشه سندبلاست شیشه حکاکی شیشه خم

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قاب آینه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجع نمایید :

www.waifar.com