فهرست این مقاله

قیمت آینه نور دار

قیمت آینه نور دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

قیمت آینه نور دار

 

قیمت آینه نور دار

آینه های دکوراتیو به بخش های بسیار متنوعی تقسیم می شود به طوری که هش کدام از طرح ها در قسمت خاصی از ساختمان استفاده می شود ، یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو مدرن با نام آینه نوردار و آینه بک لایت شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی ها و قیمت آینه نور دار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نوری در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه نوری لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها منی توانید به قمست نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت آینه نور دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های نوردار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

قیمت آینه نور دار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نورمخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود به طوری که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاوش می شود به طور مثل با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

قیمت آینه نور دار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های نوردار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآنید تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

قیمت آینه نور دار – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار در این قسمت استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

قیمت آینه نور دار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های نوری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

قیمت آینه نور دار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های نوردار یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

قیمت آینه نور دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های نوردار دو طرفه بکار برد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

قیمت آینه نور دار - اینستاگرام

 

قیمت آینه نور دار - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت آینه نور دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه نور دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به حضوری از قیمت آینه نور دار مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت آینه نور دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

 

قیمت آینه نور دار

قیمت آینه قدی کشودار

قیمت آینه نور دار

قیمت آینه نور دار

قیمت آینه نور دار

قیمت آینه نور دار

قیمت آینه نور دار

قیمت آینه نور دار

قیمت آینه نور دار

قیمت آینه نور دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه نور دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند