فهرست این مقاله

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

قیمت آینه نور مخفی

 

قیمت آینه نور مخفی

آینه های نور مخفی جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو سرویس بهداشتی و مزون محسوب می شود که طراحان دکوراسیون داخلی از آن ها جهت تزیین فضای داخلی استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های نور مخفی یا بک لایت و همچنین قیمت آینه نور مخفی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نورمخفی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های نور مخفی لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت آینه نور مخفی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های نور مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

قیمت آینه نور مخفی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

قیمت آینه نور مخفی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های نور مخفی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیجیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

قیمت آینه نور مخفی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضدبخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

قیمت آینه نور مخفی – حکاکی شده 

با اسفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های نور مخفی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

قیمت آینه نور مخفی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های نور مخفی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

قیمت آینه نور مخفی – قدی 

آینه های قدی بدون تردید محبوب ترین و کاربردی ترین طرح آینه های نور مخفی محسوب می شود که ابعاد آن معمولا ۸۰ * ۱۸۰ سانتی متر است این نوع آینه ها در طول روز به کرات توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد .

 

قیمت آینه نور مخفی – آرایشگاه

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد این نوع آینه ها موجب ارتقای سطح طراحی داخلی نیز می شود .

 

قیمت آینه نور مخفی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منطور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

قیمت آینه نور مخفی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده خواهد شد .

 

قیمت آینه نور مخفی - اینستاگرام

 

قیمت آینه نور مخفی - واتساپ

 

جهت اطلاع از قیمت آینه نور مخفی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه نور مخفی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه نور مخفی مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت آینه نور مخفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه نور مخفی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند